Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3,5 mil. | −137 000 | −521 000 |
| 2023 | 4,1 mil. | −154 000 | −384 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−521 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2023 a 2024).
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2024.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 6 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Natálie Minářová, vlastní Natálie Minářová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
NM Lanškroun s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
NM Lanškroun s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 7 322 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 164 z 21 429 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 285 firemsídlí na stejné adrese
- 2 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 725 309 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 7 322
- Ve stejném pásmu
- 922
- Větších
- 1 812
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9tato firma922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 2 491 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 436. NM Lanškroun s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- NM Lanškroun s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- KMC spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- RICAPS, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Oddech s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- SKALKA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- AUTOPLACE, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- "Restaurant Na staré faře", spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- U sv. Valentina, v.o.s.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 725 309 Kč (2021–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Nepokryté náklady NM Lanškroun 2021Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program COVID Nepokryté náklady81 000 Kč
- 2160005821Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021300 600 Kč
- 2161003277Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021268 200 Kč
- 2101046244Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202175 509 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 3. 2026Odchod společníkaGOURMET LOUNGE s.r.o.
- 18. 3. 2026Odchod společníkaGOURMET FINANCE s.r.o.
- 18. 3. 2026Nový společníkNatálie Minářová – 100 %
- 8. 12. 2025Odchod z vedeníJan Minář (jednatel)
- 8. 12. 2025Nový ve vedeníNatálie Minářová (jednatel)
- 14. 5. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 491 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rcx6s9s
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09161198
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Plzeňská 1270/97, Košíře, 15000 Praha
- 1.sailor s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- 3grafic s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1997Aktivní
- 5J Star s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- A.B. FIRE consulting s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- ACC HOT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09161198
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 5. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy NM Lanškroun s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě NM Lanškroun s.r.o.
Kdy vznikla firma NM Lanškroun s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má NM Lanškroun s.r.o.?
Kde sídlí NM Lanškroun s.r.o.?
Jaké je IČO firmy NM Lanškroun s.r.o.?
Jakou datovou schránku má NM Lanškroun s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy NM Lanškroun s.r.o.?
Komu patří NM Lanškroun s.r.o.?
Je NM Lanškroun s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se NM Lanškroun s.r.o. zabývá?
Je NM Lanškroun s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu