Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7,7 mil. | 669 000 | 869 000 |
| 2024 | 9,2 mil. | 1,2 mil. | 1,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miroslav Cejpek, vlastní Miroslav Cejpek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Bc. Diana Chodjednatel · od 2022 · do 2022 · nar. 1990 · Kosicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Diana Meržanovna Chodjednatel · od 2022 · do 2022 · nar. 1990 · Kosicejiné firmy v rejstříku nemá
- Alexander Tokárjednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1969 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Simply Office s.r.o.společník · od 2020 · do 2022
- Bc. Diana Meržanovna Chodspolečník · od 2022 · do 2022 · nar. 1990 · Kosicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Diana Chodspolečník · od 2022 · do 2022 · nar. 1990 · Kosicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Zero Emission Consulting s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Zero Emission Consulting s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 092 z 6 227firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 414 z 13 606 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 11 242 firemsídlí na stejné adrese
- 30,1 mil. Kč54 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 20 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 9,3 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v Praze · 6 227 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 092
- Ve stejném pásmu
- 1 542
- Větších
- 593
- 04 092
- 1 - 5tato firma1 542
- 6 - 9211
- 10 - 19204
- 20 - 2446
- 25 - 4972
- 50 - 9939
- 100 - 19912
- 200 - 2493
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2020
Z 4 136 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 4 065. Zero Emission Consulting s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Zero Emission Consulting s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- Sady, lesy a zahradnictví Praha, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Státní statek hl.m. Prahy "v likvidaci"1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Jan Fořt1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Miloslav Krpelan1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Pavel Frais1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Antonín Kosík1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Milan Havíř1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
54 smluv za 30,1 mil. Kč, nejvíc s Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice4 smlouvy2,4 mil. Kč
- ČEPRO, a.s.5 smluv2,2 mil. Kč
- Generální finanční ředitelství5 smluv2 mil. Kč
- Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 19971 smlouva1,8 mil. Kč
- Olomoucký kraj6 smluv1,7 mil. Kč
- Město Žďár nad Sázavou2 smlouvy1,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025S-2443/ŘDP/2025 - zpracování energetických posouzení, zpracování apodání žádostí na distributora ke kapacitě energetické sítě a zpracováníprojektových dokumentací pro povolení stavby a pro provedení stavby k FVE (část B)12 mil. Kč
- SMLOUVA O DÍLO na investiční akci: „Projektové dokumentace FVE o.z. Příbram" Část 3. – Projektová dokumentace na instalaci FVE - ředitelství o. z. Příbramuzavřena 24. 9. 2026137 000 Kč
- Dodatek č. 2 ke Smlouvě o dílo a smlouvě příkazní - ZZS OK - FVE Hněvotínskáuzavřena 22. 9. 2026 · dodatek212 000 Kč
- ÚPRAVA PROJEKTOVÉ DOKUMENTACEuzavřena 21. 8. 202695 000 Kč
- ÚPRAVA PROJEKTOVÉ DOKUMENTACEuzavřena 21. 8. 202695 000 Kč
- ÚPRAVA PROJEKTOVÉ DOKUMENTACEuzavřena 21. 8. 202695 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
20 vyhraných zakázek za 9,3 mil. Kč od 8 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Generální finanční ředitelství4 zakázky4,1 mil. Kč
- Olomoucký kraj4 zakázky1,7 mil. Kč
- Královéhradecký kraj4 zakázky1,2 mil. Kč
- Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice2 zakázky1,2 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE2 zakázky451 200 Kč
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Příbram2 zakázky254 000 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Část „B“ Veřejné zakázky – Zpracování energetických posouzení, zpracování a podání žádostí na distributora ke kapacitě energetické sítě a zpracování projektových dokumentací pro povolení stavby a pro provedení stavby (včetně povolení záměru)Středočeský kraj · společně s dalšími7,6 mil. Kč
- podlimitní · 2026VZ Smilovice – vybudování AKU poleGenerální finanční ředitelství · jediná nabídka1,3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025VZ Smilovice - vybudování AKU poleGenerální finanční ředitelství · 2 nabídky1,3 mil. Kč
- podlimitní · 2025Část 3 – Fotovoltaická elektrárna 49,5 kWpGenerální finanční ředitelství · 5 nabídek738 410 Kč
- nadlimitní · 2024ČÁST 16 VZ – ZZS OK - FVE HněvotínskáOlomoucký kraj694 000 Kč
- podlimitní · 2024FVE Ivančice – PD+AD+IČSvazek vodovodů a kanalizací Ivančice665 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 10. 2023PřesídleníPraha
- 11. 11. 2022Odchod z vedeníBc. Diana Chod (jednatel)
- 11. 11. 2022Nový ve vedeníMiroslav Cejpek (jednatel)
- 11. 11. 2022Odchod společníkaBc. Diana Chod
- 11. 11. 2022Nový společníkMiroslav Cejpek – 100 %
- 1. 3. 2022Odchod z vedeníBc. Diana Meržanovna Chod (jednatel)
- 1. 3. 2022Nový společníkBc. Diana Chod – 5 %
- 1. 3. 2022Odchod společníkaBc. Diana Meržanovna Chod
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 21. 2. 2022Odchod společníkaSimply Office s.r.o.
- 21. 2. 2022Nový společníkBc. Diana Meržanovna Chod – 5 %
- 21. 2. 2022Změna názvuUndereconom s.r.o. → Zero Emission Consulting s.r.o.
- 21. 2. 2022PřesídleníBrno → Praha
- 18. 2. 2022Nový ve vedeníBc. Diana Chod (jednatel)
- 18. 2. 2022Odchod z vedeníAlexander Tokár (jednatel)
- 18. 2. 2022Nový ve vedeníBc. Diana Meržanovna Chod (jednatel)
- 10. 8. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 136 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ua3gatg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09399895
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybná 716/24, Staré Město, 11000 Praha
- 100% nature properties s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 100 Spire Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 10 minutes s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- 11Hacks s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 123 services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09399895
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, 01480, Chov zvířat pro zájmový chov, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Podpůrné činnosti pro lesnictví, Podpůrné činnosti pro lesnictví, Těžba a úprava rud, Ostatní těžba a dobývání a 9 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 8. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Zero Emission Consulting s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Zero Emission Consulting s.r.o.
Kdy vznikla firma Zero Emission Consulting s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Zero Emission Consulting s.r.o.?
Kde sídlí Zero Emission Consulting s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Zero Emission Consulting s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Zero Emission Consulting s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Zero Emission Consulting s.r.o.?
Komu patří Zero Emission Consulting s.r.o.?
Je Zero Emission Consulting s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Zero Emission Consulting s.r.o. zabývá?
Je Zero Emission Consulting s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu