Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4,1 mil. | 86 000 | 193 000 |
| 2024 | 3,3 mil. | 121 000 | 107 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zdeněk Kloc a 1 další, vlastní hlavně Zdeněk Kloc (50 %).
Statutární orgán
- Zdeněk Klocjednatel · od 2022 · nar. 1981 · Brnodalších 3 firmy:3 aktivních
- Jakub Němecjednatel · od 2022 · nar. 1984 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Zdeněk Kloc50 %od 2022 · nar. 1981 · Brno · vklad 500 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Jakub Němec50 %od 2022 · nar. 1984 · Ostrava · vklad 500 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Kavárna ND, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Kavárna ND, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 958 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 3 069 z 21 429 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 4 866 firemsídlí na stejné adrese
- 831 302 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 958
- Ve stejném pásmu
- 3 364
- Větších
- 2 734
- 03 958
- 1 - 5tato firma3 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2022
Z 2 132 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 2 113. Kavárna ND, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Kavárna ND, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- DDS - DNA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- APRA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- J.M.T. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- NEMO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SANTORI, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Töpfer a bratr spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TRANS EXIM,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 831 302 Kč, nejvíc s Moravskoslezský kraj (65 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Moravskoslezský kraj3 smlouvy536 487 Kč
- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje1 smlouva294 815 Kč
- Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Dodatek 1 k nájemní smlouvěuzavřena 24. 2. 2026cena neuvedena
- Smlouva o zajištění cateringu u příležitosti 80. výročí založení profesionálního hasičského sboru v Ostravěuzavřena 10. 10. 2025294 815 Kč s DPH
- Zajištění občerstvení na společenském setkání vedení kraje se zaměstnanci zařazenými do Krajského úřadu Moravskoslezského kraje, které se bude konat v Divadle Jiřího Myrona v Ostravěuzavřena 19. 11. 2024193 558 Kč
- Předmětem zakázky je zajištění cateringu na společenském setkání vedení kraje se zaměstnanci Krajského úřadu Moravskoslezského kraje dne 30. 11. 2023 od 18:30 hodin v Divadle Jiřího Myrona v Ostravě.uzavřena 15. 11. 2023174 959 Kč
- zajištění občerstveníuzavřena 24. 11. 2022167 970 Kč s DPH
- Nájemní smlouvauzavřena 27. 6. 2022cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 16. 6. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 132 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
3g7eu5p
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17249856
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 10100 Praha
- 100KAR ENTERTAINMENT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 100kolektiv s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 100 Streets Holidays s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 1829 Vanilla, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 1 Detektivní, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17249856
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 6. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Kavárna ND, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Kavárna ND, s.r.o.
Kdy vznikla firma Kavárna ND, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Kavárna ND, s.r.o.?
Kde sídlí Kavárna ND, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Kavárna ND, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Kavárna ND, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Kavárna ND, s.r.o.?
Komu patří Kavárna ND, s.r.o.?
Je Kavárna ND, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Kavárna ND, s.r.o. zabývá?
Je Kavárna ND, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu