Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | – | – | −1,5 mil. |
| 2023 | – | – | −221 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−1,5 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Libor Kmoch, vlastní Libor Kmoch (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LK enterprise s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LK enterprise s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 052 z 4 186firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 3 040 z 10 659 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 4 034 firemsídlí na stejné adrese
- 585 274 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 104 102 Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Administrativní, kancelářské a jiné podpůrné činnosti pro podnikání v Praze · 4 186 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 052
- Ve stejném pásmu
- 803
- Větších
- 331
- 03 052
- 1 - 5tato firma803
- 6 - 998
- 10 - 1986
- 20 - 2434
- 25 - 4944
- 50 - 9924
- 100 - 19921
- 200 - 2492
- 250 - 49912
- 500 - 9998
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 2022
Z 2 505 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 2 473. LK enterprise s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- LK enterprise s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- UNIT spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- prographichouse s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- PKS system,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- Finware s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- GL Works s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- "ATIS Jihlava spol. s r.o."1 - 5 zaměstnancůod 1994
- T i V spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 585 274 Kč, nejvíc s Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích1 smlouva340 381 Kč
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy1 smlouva104 102 Kč
- Vojenský technický ústav, s.p.1 smlouva79 055 Kč
- Město Znojmo1 smlouva61 736 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka 4 kusů AKU osvětlovacích systémů pro JSDH Znojmo-Mramotice a JSDH Znojmo-Načeraticeuzavřena 22. 9. 202661 736 Kč s DPH
- Objednávka - nákup termálních a optických bispektrálních síťových revolverových kamera (CCTV Archeoskanzen Trocnov a Památník Jana Žižky z Trocnova)uzavřena 4. 2. 2026340 381 Kč
- Dodání kamer a záznamových zařízení Hikuzavřena 2. 7. 2025104 102 Kč
- notebookuzavřena 11. 3. 202579 055 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 104 102 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy1 zakázka104 102 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 29. 7. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 505 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
vf3mg6x
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17379253
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Chudenická 1059/30, Hostivař, 10200 Praha
- 111 Stavby Turnov s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 1606 productions s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 1 AD ROAD s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- 1CepheiEX s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 1. Česká Servisní a Obchodní s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17379253
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 7. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LK enterprise s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LK enterprise s.r.o.
Kdy vznikla firma LK enterprise s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LK enterprise s.r.o.?
Kde sídlí LK enterprise s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LK enterprise s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LK enterprise s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LK enterprise s.r.o.?
Komu patří LK enterprise s.r.o.?
Je LK enterprise s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LK enterprise s.r.o. zabývá?
Je LK enterprise s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Administrativní, kancelářské a jiné podpůrné činnosti pro podnikání v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu