Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 2,7 mil. |
| 2024 | – | – | 644 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Petr Mainuš a 1 další, vlastní hlavně Ing. Petr Mainuš (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Petr Mainušjednatel · od 2022 · nar. 1997 · Hradec nad Moravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Odstrčilíkjednatel · od 2022 · nar. 2003 · Kroměřížjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. Petr Mainuš50 %od 2022 · nar. 1997 · Hradec nad Moravicí · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Odstrčilík50 %od 2022 · nar. 2003 · Kroměříž · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ELBAU-MONT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ELBAU-MONT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 194 z 258firem oboru v Kroměříži s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 81 z 460 firem oboru v Kroměříži
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 29,6 mil. Kč45 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 7 mil. Kč bez DPH
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Kroměříži · 258 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 194
- Ve stejném pásmu
- 43
- Větších
- 21
Ročník 2022
Z 11 463 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 11 424. ELBAU-MONT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Kroměříži, nejpodobnější velikostí
Všechny- ELBAU-MONT s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- Dřímal servis, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- HANÁ STAV s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998
- El-insta s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2001
- Stavofloor spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2001
- PLUHAŘ 2026 s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2002
- Pramen života s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2006
- TOPEXKM s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2008
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
45 smluv za 29,6 mil. Kč, nejvíc s Město Kroměříž.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Kroměříž2 smlouvy5,6 mil. Kč
- Statutární město Brno3 smlouvy5 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně2 smlouvy2,9 mil. Kč
- Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace1 smlouva2 mil. Kč
- Město Moravská Třebová6 smluv1,8 mil. Kč
- Střední zdravotnická škola, Opava, příspěvková organizace3 smlouvy1,7 mil. Kč
Poslední smlouvy
- KD Zeiberlichova - obnova el. rozvodůuzavřena 30. 9. 20263,9 mil. Kč s DPH
- Dodatek č.1 smlouvy o dílo - změna rozsahu předmětu plnění a s tím spojená změna finančního plnění bez nároku na změnu termínu plnění na akci: „Mateřská škola Kollárova Kroměříž, Oprava elektroinstalace a SLP rozvodů“uzavřena 25. 8. 2026 · dodatek233 668 Kč
- Dodatek č. 1 k SOD Rekonstrukce elektroinstalace ZŠ U Kostela, Moravská Třebová - 1. NPuzavřena 12. 8. 2026 · dodatek67 628 Kč
- Smlouva o dílo -zhotovení stavby na akci „Mateřská škola Kollárova Kroměříž, Oprava elektroinstalace a SLP rozvodů – budova B“uzavřena 8. 6. 20265,6 mil. Kč
- Smlouva založená z objednávky č.0350227652uzavřena 21. 5. 2026130 990 Kč
- Smlouva o dílo - konektivitauzavřena 12. 5. 2026682 259 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
5 vyhraných zakázek za 7 mil. Kč od 5 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Vysoké učení technické v Brně1 zakázka2,8 mil. Kč
- Psychiatrická nemocnice v Opavě1 zakázka1,6 mil. Kč
- Všeoobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 691 zakázka992 044 Kč
- Generální ředitelství cel1 zakázka961 123 Kč
- Psychiatrická nemocnice v Kroměříži1 zakázka675 500 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026Rekonstrukce venkovního osvětlení areálu Kolejí PPV VUT v BrněVysoké učení technické v Brně2,8 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Opravy elektroinstalace objektu č. 22Psychiatrická nemocnice v Opavě1,6 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025„Rekonstrukce stávajících rozvodů elektroinstalace pro domov mládeže“Všeoobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69992 044 Kč
- malého rozsahu · 2025Realizace elektroinstalace datových a silových rozvodů 1.NP a část 3.NP, objekt Sladkovského 1213/39, OlomoucGenerální ředitelství cel · 7 nabídek961 123 Kč
- malého rozsahu · 2025Posílení kabelové trasy od trafostanice ke stravovacímu provozu v areálu PNKMPsychiatrická nemocnice v Kroměříži675 500 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 2 · ostatní 2 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 31. 8. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 11 463 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
we7ufpd
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17485819
Finanční úřad · Územní pracoviště v Kroměříži
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Kroměříž
- Okres
- Kroměříž · 21 250 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17485819
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Elektrické instalace
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 8. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ELBAU-MONT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ELBAU-MONT s.r.o.
Kdy vznikla firma ELBAU-MONT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ELBAU-MONT s.r.o.?
Kde sídlí ELBAU-MONT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ELBAU-MONT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ELBAU-MONT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ELBAU-MONT s.r.o.?
Komu patří ELBAU-MONT s.r.o.?
Je ELBAU-MONT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ELBAU-MONT s.r.o. zabývá?
Je ELBAU-MONT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Kroměříži?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu