Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16,7 mil. | 988 000 | 3,2 mil. |
| 2024 | 10,5 mil. | 327 000 | 2,2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jakub Svoboda, vlastní Jakub Svoboda (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
STAVOGAR s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
STAVOGAR s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 177 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 1 180 z 10 584 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 210 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 23 000 Kč
- 2,5 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 598 989 Kč bez DPH
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 1 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 177
- Ve stejném pásmu
- 2 217
- Větších
- 1 057
- 02 177
- 1 - 5tato firma2 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2022
Z 773 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 765. STAVOGAR s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- STAVOGAR s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- STAVBA PRAHA družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1981
- Družstvo BADEM1 - 5 zaměstnancůod 1990
- QUARTEX, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- WEAL spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PEKO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Březina a Herbst, společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DRAK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 2,5 mil. Kč, nejvíc s Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 (39 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 1314 smlouvy980 557 Kč
- Fakultní nemocnice Bulovka3 smlouvy812 124 Kč
- Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium1 smlouva724 777 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Výmalba vnitřních prostor školního autoservisu SŠAI Libuš724 777 Kč
- Objednávka na stavební práce - výměna osvětlení a podhledů.uzavřena 11. 10. 2026338 169 Kč
- Dodatek č.1 ke smlouvě - výmalba v budově DM a ŠJuzavřena 3. 8. 2026 · dodatek138 425 Kč
- Kompletní úklid po stavebních pracích na DMuzavřena 25. 8. 2026153 719 Kč
- Služba - stěhování na DM po ukončení stavebních pracíuzavřena 27. 8. 2026134 711 Kč
- Smlouva o dílo - výmalbauzavřena 2. 8. 2026692 127 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 598 989 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium1 zakázka598 989 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Technici1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 8. 12. 2025.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 6. 9. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 773 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ismvnp9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17505526
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Grafická 3365/1, Smíchov, 15000 Praha
- ACARTS Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- Addict s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- Aetheria s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- AGLOS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- AicansoCall SEEvropská společnost · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17505526
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 9. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy STAVOGAR s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě STAVOGAR s.r.o.
Kdy vznikla firma STAVOGAR s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má STAVOGAR s.r.o.?
Kde sídlí STAVOGAR s.r.o.?
Jaké je IČO firmy STAVOGAR s.r.o.?
Jakou datovou schránku má STAVOGAR s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy STAVOGAR s.r.o.?
Komu patří STAVOGAR s.r.o.?
Je STAVOGAR s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se STAVOGAR s.r.o. zabývá?
Je STAVOGAR s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu