Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 17,7 mil. | 799 000 | 1,3 mil. |
| 2023 | 12,4 mil. | 33 000 | 533 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 2 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Yan Bilobrovenko, vlastní Yan Bilobrovenko (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Solution Construction s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Solution Construction s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 492 z 24 582firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 3 rokyna trhu, déle než 15 127 z 50 727 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 2 586 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 400 Kč
- 191,7 mil. Kč76 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 39 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 166,6 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 582 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 492
- Ve stejném pásmu
- 4 389
- Větších
- 1 701
- 018 492
- 1 - 5tato firma4 389
- 6 - 9661
- 10 - 19561
- 20 - 24141
- 25 - 49222
- 50 - 9981
- 100 - 19924
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2022
Z 11 414 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 11 374. Solution Construction s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Solution Construction s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- Š T U K O , družstvo umělecké výroby pro obnovu památek1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SUDAS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tagorating, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S and Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BIMOK AIR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lapidaris s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HUMAN, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
76 smluv za 191,7 mil. Kč, nejvíc s Liberecký kraj.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Liberecký kraj2 smlouvy22,2 mil. Kč
- Lesy České republiky, s.p.3 smlouvy15,9 mil. Kč
- Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace6 smluv12 mil. Kč
- Městská část Praha-Ďáblice2 smlouvy9 mil. Kč
- Město Český Brod3 smlouvy8,1 mil. Kč
- Statutární město Ústí nad Labem3 smlouvy7,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Rámcová dohoda na provádění oprav a rekonstrukcí střech na objektech Objednatele a jím vlastněných společností33,4 mil. Kč
- Objednávka opravy střechy budovy ZUŠ Fr. Kmocha v Kolíněuzavřena 8. 10. 202660 500 Kč
- Rekonstrukce střechy na MŠ Arbesova 50, Jablonec nad Nisou - Dílčí smlouva č. 6 k Rámcové smlouvě SD/2026/0546uzavřena 22. 10. 2026846 474 Kč s DPH
- Nákup; Veřejné zakázky na stavební práce a služby související; Zánik smlouvy dohodou.uzavřena 22. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- SOD MMKV Moskevská 21-rekonstrukce zasedací místnosti V.patrouzavřena 21. 10. 20263,4 mil. Kč
- Dodatek č. 1 k smlouvě o dílo s názvem "Oprava střechy centrální budovy ZŠ Msgre B. Staška v Domažlicích"uzavřena 22. 9. 2026 · dodatek−549 347 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
39 vyhraných zakázek za 166,6 mil. Kč od 28 zadavatelů; v 4 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Liberecký kraj4 zakázky44,4 mil. Kč
- Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov2 zakázky18 mil. Kč
- Město Český Brod2 zakázky16,3 mil. Kč
- Správa státních hmotných rezerv2 zakázky4,8 mil. Kč
- Město Jirkov2 zakázky2,9 mil. Kč
- Katastrální úřad pro Ústecký kraj2 zakázky2,4 mil. Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2026Rámcová dohoda na provádění oprav a rekonstrukcí střešních plášťůStatutární město Jablonec nad Nisou · 2 nabídky · společně s dalšími33,4 mil. Kč
- podlimitní · 2026Oprava střech Gymnázia F. X. Šaldy a instalace fotovoltaické elektrárny – ETAPA II.Liberecký kraj16,2 mil. Kč
- podlimitní · 2026Stavební úpravy spojené s přístavbou ke stávajícímu objektu a vybudováním parkovacích stáníHospic sv. Štěpána, z.s. · 3 nabídky12,7 mil. Kč
- podlimitní · 2026Realizace projektu Areál Klíše - Stavební úpravy šaten a nové občerstvení v 1 NPMěstské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace10,8 mil. Kč
- podlimitní · 2026Zateplení bytového domu Nový Svět, čp. 595 HarrachovMěsto Harrachov · 2 nabídky10 mil. Kč
- podlimitní · 2026Rekonstrukce střech MŠ ĎábliceMěstská část Praha-Ďáblice9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Řidiči1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 1. 9. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 8. 3. 2025Odchod společníkaVolodymyr Kushnir
- 21. 9. 2023Změna základního kapitálu1 000 → 500 000 Kč
- 21. 9. 2023Změna názvuBil design s.r.o. → Solution Construction s.r.o.
- 27. 3. 2023Nový společníkVolodymyr Kushnir – 50 %
- 13. 11. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 11 414 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5p7dgxz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17708095
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Varšavská 715/36, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- 100% ČISTO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 1. projekční aib.cz s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 23:55 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- 2eat s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 34D s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17708095
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Demolice a příprava staveniště
- Další činnosti
- 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Kompletační a dokončovací práce, Ostatní specializované stavební činnosti, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Specializované návrhářské činnosti a 1 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 11. 2022
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Solution Construction s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Solution Construction s.r.o.
Kdy vznikla firma Solution Construction s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Solution Construction s.r.o.?
Kde sídlí Solution Construction s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Solution Construction s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Solution Construction s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Solution Construction s.r.o.?
Komu patří Solution Construction s.r.o.?
Je Solution Construction s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Solution Construction s.r.o. zabývá?
Je Solution Construction s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu