Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Tomáš Vohryzka, vlastní Statutární město Ústí nad Labem.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Ing. Martin Mata, MBAředitel · od 2019 · do 2021 · nar. 1983 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Martina Žirovnickáředitel · od 2018 · do 2019 · nar. 1981 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Harciníkředitel · od 2013 · do 2017 · nar. 1962 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Štráchalředitel organizace · od 2005 · do 2012 · nar. 1959 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizaceSkupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 487 z 488firem oboru v Ústí nad Labem s uvedenou velikostí je menších
- 21 letna trhu, déle než 533 z 853 firem oboru v Ústí nad Labem
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 499,5 mil. Kč1 918 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6,7 mil. Kčv 10 dotacích z veřejných rozpočtů, 48 % z fondů EU
- 16 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 30 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
- 3× pokuta od ČOIcelkem 7 000 Kč z 8 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Poskytování ostatních osobních služeb v Ústí nad Labem · 488 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 487
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2005
Z 2 577 subjektů oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje 2 563. Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace250 - 499 zaměstnancůod 2005Tato firma · stejně velké →
- Prádelna Saxana s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1997
- STUDIO SAWADEE, s. r. o.10 - 19 zaměstnancůod 2010
- DC-24 s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1999
- Pohřební ústav HELENA, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2001
- AAExklusive s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2014
- Dvacetiminutovka s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2020
- Memory In Memory s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 918 smluv za 499,5 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Ústí nad Labem (31 % hodnoty).
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- Statutární město Ústí nad Labem161 smluv154,1 mil. Kč
- Up Česká republika s.r.o.53 smluv19,4 mil. Kč
- KLEMENT Construction a.s.4 smlouvy15,3 mil. Kč
- Bajger s.r.o.24 smluv13,9 mil. Kč
- Solution Construction s.r.o.6 smluv12 mil. Kč
- WATRAD, spol. s r.o.2 smlouvy9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Dodatek č.10 příkazní smlouvy o obstarávání správy a zajištění provozu parkovacích garáží a veřejného prostoru "Zanádraží"16,1 mil. Kč
- bezpečnostní prořez 75 stromů na hřbitově Střekov dle cenové nabídky z poptávkového řízeníuzavřena 2. 11. 2026337 000 Kč
- Objednávka dle nabídky - prodejní stánky 4 ks - Hřbitovyuzavřena 29. 10. 2026195 264 Kč
- FH26/110 - REML s.r.o. - oprava pláště komínů objektu Nového krematoria dle cenové nabídky ( na základě poptávkového řízení ) ( fa bude vystavena na Statutární město Ústí n.L. )uzavřena 26. 10. 2026474 500 Kč
- 1020 oprava nefunkčního totemu s info. panely obsazenosti garážíuzavřena 26. 10. 202641 740 Kč
- O2026069 Pečovatelská služba parkinguzavřena 18. 10. 2026122 331 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
10 dotací za 6,7 mil. Kč (2008–2022), 48 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 3,3 mil. Kčnárodní zdroje · 3,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky6 dotací5,8 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky2 dotace640 461 Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem2 dotace313 000 Kč
Poslední dotace
- 5220300157Státní fond životního prostředí České republiky · 2022190 000 Kč
- SFZP 124353/2020Státní fond životního prostředí České republiky · 2020450 461 Kč
- ULA-V-41/2017Úřad práce České republiky · 20172,2 mil. Kč
- ULA-VZ-50/2016Úřad práce České republiky · 20162 mil. KčEU
- ULA-VF-23/2015Úřad práce České republiky · 20151,2 mil. KčEU
- UUL-V-46(2)/2012Úřad práce České republiky · 2012144 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 12 · benzín 9 · ostatní 9
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 8. 2021Nový ve vedeníIng. Tomáš Vohryzka (ředitel)
- 31. 1. 2021Odchod z vedeníIng. Martin Mata, MBA (ředitel)
- 1. 7. 2019Nový ve vedeníIng. Martin Mata, MBA (ředitel)
- 30. 6. 2019Odchod z vedeníBc. Martina Žirovnická (ředitel)
- 1. 4. 2018Nový ve vedeníBc. Martina Žirovnická (ředitel)
- 6. 12. 2017PřesídleníÚstí nad Labem
- 31. 8. 2017Odchod z vedeníIng. Miroslav Harciník (ředitel)
- 1. 10. 2013Nový ve vedeníIng. Miroslav Harciník (ředitel)
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 20. 12. 2012Odchod z vedeníIng. Miroslav Štráchal (ředitel organizace)
- 1. 1. 2005Nový ve vedeníIng. Miroslav Štráchal (ředitel organizace)
- 1. 1. 2005Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 577 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
9fgk5zv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ71238301
Finanční úřad · Územní pracoviště v Ústí nad Labem
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Hospodaří s veřejnými penězi (účetnictví státu)Monitor státní pokladnyaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 051 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Panská 1700/23, Ústí nad Labem-centrum, 40001 Ústí nad Labem
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 71238301
- Hlavní činnost
- Pohřební a související činnosti
- Další činnosti
- Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Elektrické instalace, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, 47780, Vodní doprava, Vedlejší činnosti v dopravě, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních a 16 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 1. 2005
- Poslední změna
- 30. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Otázky
Časté otázky o firmě Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Kdy vznikla firma Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace?
Kolik zaměstnanců má Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace?
Kde sídlí Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace?
Jaké je IČO firmy Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace?
Jakou datovou schránku má Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace?
Kdo je ve vedení firmy Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace?
Komu patří Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace?
Je Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace spolehlivý plátce DPH?
Čím se Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace zabývá?
Je Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Poskytování ostatních osobních služeb v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu