Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji MgA. Martin Peschík, vlastní Statutární město Ústí nad Labem (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
- Jan Vrbačlen dozorčí rady · od 2024 · nar. 1953 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Aleša Kymličkovápředseda dozorčí rady · od 2025 · nar. 1957 · Ústí nad Labemdalších 1 firma:1 aktivních
- PhDr. Ing. Petr Nedvědickýčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1955 · Ústí nad Labemdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 35 z 36firem oboru v Ústí nad Labem s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 39 z 90 firem oboru v Ústí nad Labem
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 143,9 mil. Kč672 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 44,9 mil. Kčv 20 dotacích z veřejných rozpočtů, 4 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Ústí nad Labem · 36 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 35
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2012
Z 566 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 554. Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace50 - 99 zaměstnancůod 1991
- Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace50 - 99 zaměstnancůod 2014
- CRAZY Production s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2008
- KULT, spolek1 - 5 zaměstnancůod 2002
- Educator, z.s.1 - 5 zaměstnancůod 2015
- Kreativní.uk, spolek1 - 5 zaměstnancůod 2015
- Martin Voštiar0 zaměstnancůod 2024
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
672 smluv za 143,9 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Ústí nad Labem (42 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Ústí nad Labem38 smluv61 mil. Kč
- Ústecký kraj13 smluv17,1 mil. Kč
- H E L G O S s.r.o.5 smluv5,6 mil. Kč
- PROVOTECH s.r.o.2 smlouvy4,1 mil. Kč
- Karlovarské městské divadlo, o.p.s.47 smluv3,9 mil. Kč
- AZ Sever s.r.o.5 smluv3,3 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva o poskytnutí dobrovolného peněžitého příplatku mimo základní kapitál35 mil. Kč
- Smlouva o pohostinském vystoupeníuzavřena 21. 10. 2026100 000 Kč s DPH
- Smlouva o pohostinském vystoupeníuzavřena 21. 10. 2026100 000 Kč s DPH
- Smlouva o pohostinském vystoupeníuzavřena 21. 10. 202650 000 Kč s DPH
- Smlouva o pohostinském vystoupeníuzavřena 21. 10. 202650 000 Kč s DPH
- Smlouva o výpůjčceuzavřena 14. 9. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
20 dotací za 44,9 mil. Kč (2012–2025), 4 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,6 mil. Kčnárodní zdroje · 43,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo kultury10 dotací43,3 mil. Kč
- Úřad práce České republiky6 dotací1,2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí3 dotace374 000 Kč
- Státní fond kultury České republiky1 dotace80 000 Kč
Poslední dotace
- Vlastní umělecká činnost 2025Ministerstvo kultury · 2025 · Program státní podpory profesionálních divadel a stálých profesionálních symfonických orchestrů a pěveckých sborů5,4 mil. Kč
- Podpora profesionálních divadel, orchestrů a pěveckých sborůMinisterstvo kultury · 2024 · Program státní podpory profesionálních divadel a stálých profesionálních symfonických orchestrů a pěveckých sborů4,3 mil. Kč
- Podpora profesionálních divadel, orchestrů a pěveckých sborůMinisterstvo kultury · 2023 · Program státní podpory profesionálních divadel a stálých profesionálních symfonických orchestrů a pěveckých sborů6 mil. Kč
- Podpora profesionálních divadel, symfonických orchestrů a pěveckých sborůMinisterstvo kultury · 2022 · Program státní podpory profesionálních divadel a stálých profesionálních symfonických orchestrů a pěveckých sborů5,7 mil. Kč
- Vlastní umělecká činnost v roce 2021Ministerstvo kultury · 202110,9 mil. Kč
- Vlastní umělecká činnost v roce 2021Ministerstvo kultury · 20211,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 6. 2026Změna základního kapitálu110 020 000 → 25 763 880 Kč
- 1. 2. 2026Nový ve vedeníMgA. Martin Peschík (jednatel)
- 31. 1. 2026Odchod z vedeníTomáš Christian Brázda (jednatel)
- 30. 12. 2025Změna základního kapitálu80 020 000 → 110 020 000 Kč
- 1. 7. 2025Změna názvuSeveročeské divadlo s.r.o. → Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.
- 14. 4. 2025Odchod z vedeníMgr. Miloš Formáček (jednatel)
- 14. 4. 2025Nový ve vedeníTomáš Christian Brázda (jednatel)
- 11. 4. 2025Odchod společníkaÚstecký kraj
- 17. 10. 2017PřesídleníÚstí nad Labem
- 28. 3. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 566 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ewpb9np
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ22774289
Finanční úřad · Územní pracoviště v Ústí nad Labem
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 051 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 22774289
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Scénická umění
- Další činnosti
- Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků, Výroba kožešinových výrobků, Výroba pilařská a impregnace dřeva, Výroba pilařská a impregnace dřeva, Rozmnožování nahraných nosičů, Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů, Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění a 17 dalších
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 3. 2012
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.
Kdy vznikla firma Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.?
Kde sídlí Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.?
Komu patří Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o.?
Je Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. zabývá?
Je Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu