Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 19 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Janis Samaras a 5 dalších.
Statutární orgán
- Janis Samaraspředseda představenstva · od 2015 · nar. 1971 · Hradec nad Moravicídalších 18 firem:17 aktivních1 zaniklo jinak
- Marián Šefčoviččlen představenstva · od 2017 · nar. 1973 · Suchá nad Parnoudalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Daniel Buryš, MBAmístopředseda představenstva · od 2018 · nar. 1970 · Štramberkdalších 8 firem:8 aktivních
- René Musilamístopředseda představenstva · od 2018 · nar. 1969 · Opavadalších 10 firem:10 aktivních
- Martin Pisklákčlen představenstva · od 2020 · nar. 1980 · Nový Jičíndalších 5 firem:5 aktivních
- Martin Mateáščlen představenstva · od 2020 · nar. 1976 · Bratislava - Lamačdalších 5 firem:5 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 5
- René Sommerpředseda dozorčí rady · od 2015 · nar. 1966 · Chvalíkovicedalších 9 firem:9 aktivních
- Moshe Cohen-Nehemiačlen dozorčí rady · od 2015 · nar. 1969 · Even Yehudajiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Jendřejekčlen dozorčí rady · od 2018 · nar. 1966 · Krnovdalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Ladislav Sekerkačlen dozorčí rady · od 2021 · nar. 1980 · Prahadalších 14 firem:14 aktivních
- Alexandros Samarasčlen dozorčí rady · od 2021 · nar. 1969 · Kalamaria, Thessalonikijiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 11
- Jiří Vlasákčlen představenstva · od 2015 · do 2020 · nar. 1975 · Poděbradyjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Jakubíkčlen představenstva · od 2018 · do 2020 · nar. 1976 · Bystřicejiné firmy v rejstříku nemá
- René Musilačlen představenstva · od 2015 · do 2018 · nar. 1969 · Opavadalších 10 firem:10 aktivních
- Daniel Buryščlen představenstva · od 2015 · do 2018 · nar. 1970 · Stará Ves nad Ondřejnicídalších 8 firem:8 aktivních
- Tomáš Jendřejekčlen představenstva · od 2015 · do 2018 · nar. 1966 · Krnovdalších 7 firem:7 aktivních
- Roman Zúrikčlen představenstva · od 2015 · do 2017 · nar. 1973 · Dolný Kubínjiné firmy v rejstříku nemá
- René Musilapředseda představenstva · od 2015 · do 2015 · nar. 1969 · Opavadalších 10 firem:10 aktivních
- Corporate Consulting a.s.člen představenstva · od 2014 · do 2015
- Barbora Brühlováčlen představenstva · od 2012 · do 2014 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Corporate Consulting a.s.společník · od 2012 · do 2015
- Kofola S.A.společník · od 2015 · do 2015
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Kofola ČeskoSlovensko a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Kofola ČeskoSlovensko a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 120 z 121firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 45 z 328 firem oboru v Ostravě
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 2,3 mil. Kč21 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,4 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 47 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 103 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Ostravě · 121 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 120
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2012
Z 214 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 203. Kofola ČeskoSlovensko a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Kofola ČeskoSlovensko a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- F.T. CAPITAL GROUP s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2006
- Stora Enso Business Services, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1993
- VÍTKOVICE, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- ISMM Project & Training s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1997
- JM Services, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2008
- AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2014
- Moravskoslezské Investice a Development, a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
21 smluv za 2,3 mil. Kč, nejvíc s Basketbalový klub Opava a.s. (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Basketbalový klub Opava a.s.5 smluv1,4 mil. Kč
- Statutární město Ostrava3 smlouvy422 247 Kč
- Město Krnov3 smlouvy300 000 Kč
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace1 smlouva250 000 Kč
- Slezský fotbalový club Opava a.s.1 smlouva200 000 Kč
- Město Mnichovo Hradiště1 smlouva100 000 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o poskytování reklamních služebuzavřena 27. 7. 2026200 000 Kč
- Smlouva o nájmuuzavřena 26. 6. 2025238 302 Kč
- Smlouva o poskytování reklamních služebuzavřena 25. 10. 2024350 000 Kč
- Smlouva o spolupráci: Úplatná vzájemně prospěšná spolupráce subjektůuzavřena 6. 9. 202430 000 Kč
- Darovací smlouvauzavřena 29. 5. 202450 000 Kč
- Smlouva o poskytnutí treklamního plněníuzavřena 1. 9. 2023150 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 1,4 mil. Kč (2017–2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace953 190 Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace385 726 Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace30 804 Kč
Poslední dotace
- KOFOLA-DOMOV V SRDCI OSTRAVYMinisterstvo pro místní rozvoj · 2025 · IROP 2021-202730 804 KčEU
- Kofola Age ManagementMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2019 · Operační program Zaměstnanost953 190 KčEU
- OTA-MN-62/2019Úřad práce České republiky · 2019181 300 KčEU
- Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)Úřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost66 028 KčEU
- OTA-MN-68/2018Úřad práce České republiky · 201868 199 KčEU
- OTA-MN-163/2017Úřad práce České republiky · 201770 199 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 132,9 mil. Kč, vyúčtováno 19 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 24,9 mil. Kčzbývá · 108 mil. Kč
Projekt
- od 3. 6. 2024 · do 31. 12. 2027KOFOLA-DOMOV V SRDCI OSTRAVYIntegrovaný regionální operační program · Projekt v realizaci · Moravskoslezský132,9 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 92 · benzín 10 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 6. 2020Odchod z vedeníJiří Vlasák (člen představenstva)
- 30. 6. 2020Nový ve vedeníMartin Mateáš (člen představenstva)
- 1. 4. 2020Nový ve vedeníMartin Pisklák (člen představenstva)
- 1. 4. 2020Odchod z vedeníPavel Jakubík (člen představenstva)
- 20. 12. 2018Změna základního kapitálu2 229 500 000 → 1 114 597 400 Kč
- 18. 12. 2018Odchod z vedeníRené Musila (člen představenstva)
- 18. 12. 2018Odchod z vedeníDaniel Buryš (člen představenstva)
- 30. 11. 2018Nový ve vedeníIng. Daniel Buryš, MBA (místopředseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 11. 2018Nový ve vedeníRené Musila (místopředseda představenstva)
- 26. 11. 2018Nový ve vedeníPavel Jakubík (člen představenstva)
- 25. 11. 2018Odchod z vedeníTomáš Jendřejek (člen představenstva)
- 21. 6. 2017Odchod z vedeníRoman Zúrik (člen představenstva)
- 21. 6. 2017Nový ve vedeníMarián Šefčovič (člen představenstva)
- 3. 12. 2015Změna základního kapitálu2 202 000 000 → 2 229 500 000 Kč
- 30. 10. 2015Odchod společníkaKofola S.A.
- 30. 10. 2015Změna základního kapitálu2 000 000 → 2 202 000 000 Kč
- 19. 9. 2015Nový ve vedeníJanis Samaras (předseda představenstva)
- 18. 9. 2015Nový ve vedeníTomáš Jendřejek (člen představenstva)
- 18. 9. 2015Nový ve vedeníRoman Zúrik (člen představenstva)
- 18. 9. 2015Nový ve vedeníJiří Vlasák (člen představenstva)
- 18. 9. 2015Odchod z vedeníRené Musila (předseda představenstva)
- 19. 6. 2015Odchod společníkaCorporate Consulting a.s.
- 19. 6. 2015Nový společníkKofola S.A. – 100 %
- 19. 6. 2015Změna názvuYwaki Consulting a.s. → Kofola ČeskoSlovensko a.s.
- 19. 6. 2015PřesídleníPraha → Ostrava
- 12. 9. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 214 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 21. 12. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
da4j73b
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24261980
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Nad Porubkou 2278/31A, Poruba, 70800 Ostrava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24261980
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti řízení
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 9. 2012
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Kofola ČeskoSlovensko a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Kofola ČeskoSlovensko a.s.
Kdy vznikla firma Kofola ČeskoSlovensko a.s.?
Kolik zaměstnanců má Kofola ČeskoSlovensko a.s.?
Kde sídlí Kofola ČeskoSlovensko a.s.?
Jaké je IČO firmy Kofola ČeskoSlovensko a.s.?
Jakou datovou schránku má Kofola ČeskoSlovensko a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Kofola ČeskoSlovensko a.s.?
Je Kofola ČeskoSlovensko a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Kofola ČeskoSlovensko a.s. zabývá?
Je Kofola ČeskoSlovensko a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu