Shrnutí · spočítáno z registrů
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 061 z 3 064firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 45 letna trhu, déle než 6 803 z 6 804 firem oboru v Praze
- 24 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 23 900 Kč
- 5,8 mld. Kč9 588 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 94,1 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů
- 9 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 6,4 mil. Kč bez DPH
- 126 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
- 4× pokuta od ČOIcelkem 21 000 Kč z 11 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 064 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 061
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 0
- 02 017
- 1 - 5609
- 6 - 988
- 10 - 19130
- 20 - 2431
- 25 - 4993
- 50 - 9946
- 100 - 19930
- 200 - 2497
- 250 - 4998
- 500 - 9992
- 1000 - 1499tato firma3
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace1000 - 1499 zaměstnancůod 1981Tato firma · stejně velké →
- CPI Hotels, a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- OREA HOTELS s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- EuroAgentur Hotels & Travel a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2005
- Bohemia Properties a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- Kateřinská Hotel, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1996
- Le-Investment, spol.s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1998
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 588 smluv za 5,8 mld. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany.
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- Ministerstvo obrany1 407 smluv674,3 mil. Kč
- Zlínstav a.s.12 smluv314,4 mil. Kč
- První KEY - STAV, a.s.11 smluv172,3 mil. Kč
- MAKOVEC a.s.172 smluv136,3 mil. Kč
- ENERGI GROUP CZ s.r.o.6 smluv131,2 mil. Kč
- JIP východočeská, a.s.145 smluv128 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024VLRZ – VLL Jeseník – stavební úpravy a přístavba objektu Albatros – realizace314 mil. Kč
- VZ Bedřichov - zajištění lyžování pro zimní sezónu 2027, pro Část 2 - Přenosné turnusové skipasy...uzavřena 3. 11. 2026617 400 Kč
- VZ Bedřichov - zajištění lyžování pro zimní sezönu 2027, Část 1 - Přenosné denní skipasy...uzavřena 3. 11. 20262,6 mil. Kč
- 14 - Objednávka - Služby poskytované veřejnosti - Wolters Kluwer ČR, a.s.uzavřena 19. 10. 2026120 000 Kč
- Provozování vysílání ve veřejných prostorách lázeňských zařízeníuzavřena 21. 10. 2026121 833 Kč
- Elektrorevize - VRÚ Slapyuzavřena 2. 11. 2026114 554 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 94,1 mil. Kč (2009–2023); nejvíc přiznal Ministerstvo obrany.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo obrany12 dotací91,2 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 dotace3 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2009VLL Teplice - rekonstrukce LD Judita - stavební úpravyMinisterstvo obrany40 mil. Kč
- 5220300204Státní fond životního prostředí České republiky · 20233 mil. Kč
- VRÚ Slapy nad Vltavou - výstavba léčebného pavilonu - PDMinisterstvo obrany · 2010–2011 · Obnova a rozvoj majetku VLRZ5,1 mil. Kč
- Minibusy-nákupMinisterstvo obrany · 2011 · Obnova a rozvoj majetku VLRZ3,8 mil. Kč
- Gastro zařízení - nákup 4. částMinisterstvo obrany · 2010 · Obnova a rozvoj majetku VLRZ2,3 mil. Kč
- Vozidla pro přepravu zboží - nákup 3. částMinisterstvo obrany · 2010 · Obnova a rozvoj majetku VLRZ2,3 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
0 projektů za 0 Kč.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekty, nejnovější první
- od 29. 4. 2024VLRZ - VZ Měřín - FVE 2Operační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt nedokončen - ukončen ŘO/ZS · Středočeskýbez částkynedokončen
- od 29. 4. 2024VLRZ - VRÚ Slapy - FVEOperační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt nedokončen - ukončen ŘO/ZS · Středočeskýbez částkynedokončen
- od 27. 3. 2024VLRZ - VZ Měřín - FVE 1Operační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt nedokončen - ukončen ŘO/ZS · Středočeskýbez částkynedokončen
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
9 vyhraných zakázek za 6,4 mil. Kč od 4 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra6 zakázek4,6 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.1 zakázka945 377 Kč
- Ministerstvo vnitra1 zakázka477 095 Kč
- Generální inspekce bezpečnostních sborů1 zakázka378 000 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2021Rehabilitační aktivity - hotel Janošík 2022 až 2024Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra1,5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2018Poskytování rehabilitačních aktivit - vstupy do bazénu s wellness zónou a sauny, Špindlerův MlýnZařízení služeb pro Ministerstvo vnitra1,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Letní sportovní hry ŘSD 2026 (ubytování, stravování, pronájem sportovišť)Ředitelství silnic a dálnic s. p.945 377 Kč
- malého rozsahu · 2024Rehabilitační aktivity pro hotel Janošík 2025 až 2026 - IIZařízení služeb pro Ministerstvo vnitra · jediná nabídka895 348 Kč
- malého rozsahu · 2019Doplňkové aktivity v hotelu JanošíkZařízení služeb pro Ministerstvo vnitra887 513 Kč
- malého rozsahu · 2022Hudební orchestr - ubytování a stravováníMinisterstvo vnitra · jediná nabídka477 095 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Číšníci a servírky3 místa
- Číšník / servírka2 místa
- Masér / masérka - recepční2 místa
- Pokojská - pokojský2 místa
- pomocná síla v kuchyni (m/ž)2 místa
- Recepční2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 15. 5. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2025
- 1× zákaz prodeje
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 79 · ostatní 33 · benzín 12 · CNG 1 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 1. 1. 1981Zápis do registru
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
q6fwimp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ00000582
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Poskytuje zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Hospodaří s veřejnými penězi (účetnictví státu)Monitor státní pokladnyaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00000582
- Právní forma
- Státní příspěvková organizace
- Hlavní činnost
- Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování
- Další činnosti
- Ústavní zdravotní péče, Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 1. 1981
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace
Otázky
Časté otázky o firmě Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace
Kdy vznikla firma Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace?
Kolik zaměstnanců má Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace?
Kde sídlí Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace?
Jaké je IČO firmy Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace?
Jakou datovou schránku má Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace?
Je Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace spolehlivý plátce DPH?
Čím se Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace zabývá?
Je Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu