Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 21 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ondřej Novák, vlastní BH Property PB a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
- Petr Šlosárekjednatel · od 2014 · do 2016 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Kateřina Švábovájednatel · od 2010 · do 2014 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- HILLMAX VENTURES LIMITEDspolečník · od 2010 · do 2016
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SOFTFLOOR.CZ s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
SOFTFLOOR.CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 887 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 33 481 z 65 961 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 68 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 45 000 Kč
- 20,2 mil. Kč70 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 549 927 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 10,5 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 1 000 Kč z 4 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 887
- Ve stejném pásmu
- 464
- Větších
- 395
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49tato firma464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2010
Z 9 304 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 8 628. SOFTFLOOR.CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SOFTFLOOR.CZ s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- SABE, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Alfa Laval spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Meffert ČR spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Avery Dennison Praha spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- COBRA spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOIMEX a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PURO GELATO s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
70 smluv za 20,2 mil. Kč, nejvíc s Psychiatrická nemocnice Bohnice (62 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Psychiatrická nemocnice Bohnice2 smlouvy12,5 mil. Kč
- Pardubický kraj12 smluv2,3 mil. Kč
- Město Příbram5 smluv954 571 Kč
- SPOS MILEVSKO s.r.o.5 smluv745 863 Kč
- Středočeský kraj4 smlouvy591 820 Kč
- TRADE CENTRE PRAHA a.s.3 smlouvy475 550 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Rámcová smlouva o dílo - Výměna podlahových krytin v areálu PNB10,5 mil. Kč
- Objednáváme u Vás pokládku lina v kancelářích Odboru dopravní úřad dle zaslané přílohy.uzavřena 20. 10. 202668 250 Kč
- Objednávka - výměna podlahové krytiny v zasedací místnosti ZS Příbramuzavřena 30. 9. 202665 418 Kč s DPH
- Dodání a položení kobercůuzavřena 25. 6. 2026113 072 Kč s DPH
- Výměna podlahových krytin v budově C.uzavřena 19. 6. 2026307 736 Kč s DPH
- Výměna podlahové krytiny v rámci interiérových úprav obřadní síně v budově Zámečku, Tyršova 106, Příbram Iuzavřena 12. 3. 2026297 892 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 549 927 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2101042163Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021319 214 Kč
- 2002012324Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020230 714 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 10,5 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Psychiatrická nemocnice Bohnice1 zakázka10,5 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Prodejce podlahových krytin1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 25. 8. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2021–2025
- 1× zákaz prodeje
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · hybrid 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 4. 2016Odchod z vedeníPetr Šlosárek (jednatel)
- 19. 4. 2016Nový ve vedeníOndřej Novák (jednatel)
- 22. 2. 2016Nový společníkBH Property PB a.s. – 100 %
- 22. 2. 2016Odchod společníkaHILLMAX VENTURES LIMITED
- 17. 6. 2015PřesídleníPraha
- 17. 7. 2014Odchod z vedeníMgr. Kateřina Švábová (jednatel)
- 17. 7. 2014Nový ve vedeníPetr Šlosárek (jednatel)
- 24. 10. 2012Změna základního kapitálu200 000 → 14 200 000 Kč
- 30. 12. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 304 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 27. 3. 2024 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
udzwwzf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24791431
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Haštalská 760/27, Staré Město, 11000 Praha
- ACTA Holding s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ACTA Invest, osoba rizikového kapitálu, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Advokátní kancelář Čadská s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AIRE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- Anna UhrinováZahraniční fyzická osoba · od 2018Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24791431
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 12. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SOFTFLOOR.CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SOFTFLOOR.CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma SOFTFLOOR.CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SOFTFLOOR.CZ s.r.o.?
Kde sídlí SOFTFLOOR.CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SOFTFLOOR.CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SOFTFLOOR.CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SOFTFLOOR.CZ s.r.o.?
Komu patří SOFTFLOOR.CZ s.r.o.?
Je SOFTFLOOR.CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SOFTFLOOR.CZ s.r.o. zabývá?
Je SOFTFLOOR.CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu