Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 22 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Josef Bláha a 2 další, vlastní HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Josef Bláhapředseda představenstva · od 2023 · nar. 1975 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Marta Pražákovámístopředsedkyně představenstva · od 2024 · nar. 1977 · Prahadalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Jaroslav Vlkčlen představenstva · od 2024 · nar. 1982 · Haťdalších 5 firem:4 aktivních1 zaniklo jinak
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 7
- Ing. arch. Martin Valoviččlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1963 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
- MgA. David Dušekčlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1969 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Ing. arch. Radek Zykanpředseda dozorčí rady · od 2023 · nar. 1975 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
- Mgr. David Satkečlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1983 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Václav Okapačlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1986 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Mgr. Radka Šimkováčlen · od 2025 · nar. 1971 · Prahadalších 11 firem:11 aktivních
- Ing. Jan Ladinčlen · od 2026 · nar. 1978 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- Marta Pražákováčlen představenstva · od 2023 · do 2024 · nar. 1977 · Prahadalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Josef Bláhamístopředseda představenstva · od 2022 · do 2023 · nar. 1975 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Mgr. Jan Bouškapředseda představenstva · od 2022 · do 2023 · nar. 1989 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Jan Bouškamístopředseda představenstva · od 2019 · do 2022 · nar. 1989 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Bláhačlen · od 2021 · do 2022 · nar. 1975 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Filip Veselýpředseda představenstva · od 2019 · do 2022 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Robert Höhnečlen představenstva · od 2017 · do 2019 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Jan Vidímčlen představenstva · od 2017 · do 2019 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Holý, MBAčlen představenstva · od 2018 · do 2019 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Robert Höhnepředseda představenstva · od 2018 · do 2019 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Josef Trubáčekčlen představenstva · od 2013 · do 2019 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Robert Plavecpředseda představenstva · od 2014 · do 2018 · nar. 1967 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TRADE CENTRE PRAHA a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
TRADE CENTRE PRAHA a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 645 z 23 669firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 36 letna trhu, déle než 75 299 z 75 384 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje
- 56 firemsídlí na stejné adrese
- 2,4 mld. Kč5 092 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 8 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 14,9 mil. Kč bez DPH
- 16 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 669 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 23 645
- Ve stejném pásmu
- 8
- Větších
- 16
- 04 552
- 1 - 516 159
- 6 - 91 654
- 10 - 19744
- 20 - 24145
- 25 - 49236
- 50 - 99103
- 100 - 19952
- 200 - 249tato firma8
- 250 - 49911
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 1990
Z 629 subjektů oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje 602. TRADE CENTRE PRAHA a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TRADE CENTRE PRAHA a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1990Tato firma · stejně velké →
- Diplomatický servis200 - 249 zaměstnancůod 1972
- Cushman & Wakefield, s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 1993
- Výstaviště Praha, a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1998
- CBRE s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 1999
- Jihoměstská majetková a.s.200 - 249 zaměstnancůod 2007
- Česká brigáda s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2019
- Morinadet s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2022
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 092 smluv za 2,4 mld. Kč, nejvíc s LORINFAJ Promotion s.r.o..
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- LORINFAJ Promotion s.r.o.21 smluv400,1 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA184 smluv295,9 mil. Kč
- Energie - stavební a báňská a.s.17 smluv161,5 mil. Kč
- Rekomont, a. s.10 smluv109,2 mil. Kč
- Projekt D s.r.o.2 smlouvy95,1 mil. Kč
- AVE-servis, spol. s r.o.39 smluv86,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Nájemní smlouva327,4 mil. Kč
- Smlouva č. 0488/26uzavřena 27. 10. 2026502 680 Kč
- "Smlouva o užívání vodních ploch a poskytování marketingových služeb v objektu Aquacentra Šutkauzavřena 19. 10. 2026cena neuvedena
- Smlouva o dílouzavřena 28. 10. 2026355 200 Kč
- Dodatek č. 2 ke Smlouvě o dílouzavřena 29. 10. 2026364 090 Kč
- Smlouva o dílouzavřena 29. 10. 20264,6 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
8 vyhraných zakázek za 14,9 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA8 zakázek14,9 mil. Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2014Pasportizace domů z hlediska odstraňování staré hlukové zátěžeHLAVNÍ MĚSTO PRAHA8 mil. Kč
- podlimitní · 2014uzavření smlouvy mezi HMP a společnosti TRADE CENTRE PRAHA a.s.“HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 mil. Kč
- 2013Stavební pasportizace domů z hlediska odstraňování staré hlukové zátěže v ulici U Rajské zahrady v Praze 3, v Jaromírově ulici v Praze 4 a ve Zborovské ulici v Praze 5HLAVNÍ MĚSTO PRAHA958 640 Kč
- 2020OBJ/HOM/35/04/00499/2020 - Pasportizace pozemků s funkční návazností na řeku Vltavu III. část JIHHLAVNÍ MĚSTO PRAHA435 840 Kč
- 2022Zajištění programu na Čapadle ve dnech 24.-26.6.2022 v rámci akce Praha žije Evropou a návazného festivalu udržitelnosti v termínu červenec - září 2022HLAVNÍ MĚSTO PRAHA250 000 Kč
- 2019Provedení analýzy posouzení navrhovaných projektů P+R na ZličíněHLAVNÍ MĚSTO PRAHA250 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2020–2020
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 2 · ostatní 2 · elektřina 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 8. 4. 2024Nový ve vedeníIng. Jaroslav Vlk (člen představenstva)
- 3. 4. 2024Nový ve vedeníMarta Pražáková (místopředsedkyně představenstva)
- 2. 4. 2024Odchod z vedeníMarta Pražáková (člen představenstva)
- 6. 11. 2023Nový ve vedeníMarta Pražáková (člen představenstva)
- 6. 11. 2023Nový ve vedeníIng. Josef Bláha (předseda představenstva)
- 6. 11. 2023Odchod z vedeníIng. Josef Bláha (místopředseda představenstva)
- 3. 11. 2023Odchod z vedeníMgr. Jan Bouška (předseda představenstva)
- 17. 3. 2022Odchod z vedeníIng. Josef Bláha (člen)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 17. 3. 2022Odchod z vedeníMgr. Jan Bouška (místopředseda představenstva)
- 1. 2. 2022Nový ve vedeníMgr. Jan Bouška (předseda představenstva)
- 1. 2. 2022Nový ve vedeníIng. Josef Bláha (místopředseda představenstva)
- 31. 1. 2022Odchod z vedeníFilip Veselý (předseda představenstva)
- 27. 4. 2021Nový ve vedeníIng. Josef Bláha (člen)
- 15. 10. 2019Odchod z vedeníIng. Robert Höhne (člen představenstva)
- 3. 4. 2019Nový ve vedeníFilip Veselý (předseda představenstva)
- 3. 4. 2019Nový ve vedeníMgr. Jan Bouška (místopředseda představenstva)
- 2. 4. 2019Odchod z vedeníMgr. Jan Vidím (člen představenstva)
- 2. 4. 2019Odchod z vedeníIng. Robert Höhne (předseda představenstva)
- 2. 4. 2019Odchod z vedeníJaroslav Holý, MBA (člen představenstva)
- 19. 3. 2019Odchod z vedeníMgr. Josef Trubáček (člen představenstva)
- 1. 10. 2018Nový ve vedeníIng. Robert Höhne (předseda představenstva)
- 30. 9. 2018Odchod z vedeníIng. Robert Plavec (předseda představenstva)
- 28. 5. 2018Nový ve vedeníJaroslav Holý, MBA (člen představenstva)
- 26. 10. 2017Nový ve vedeníIng. Robert Höhne (člen představenstva)
- 25. 10. 2017Odchod z vedeníIng. Jiří Beran, MBA (místopředseda představenstva)
- 18. 5. 1990Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 629 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 6. 6. 2019 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
vajgqj2
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ00409316
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Blanická 1008/28, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- A.A.L. sallara s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- ABET HOLDING, a.s.Akciová společnost · od 2001 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGENTURA EDUCO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Agentura theBESTtranslation s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- ARUSHA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00409316
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách a 14 dalších
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 5. 1990
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TRADE CENTRE PRAHA a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě TRADE CENTRE PRAHA a.s.
Kdy vznikla firma TRADE CENTRE PRAHA a.s.?
Kolik zaměstnanců má TRADE CENTRE PRAHA a.s.?
Kde sídlí TRADE CENTRE PRAHA a.s.?
Jaké je IČO firmy TRADE CENTRE PRAHA a.s.?
Jakou datovou schránku má TRADE CENTRE PRAHA a.s.?
Kdo je ve vedení firmy TRADE CENTRE PRAHA a.s.?
Komu patří TRADE CENTRE PRAHA a.s.?
Je TRADE CENTRE PRAHA a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TRADE CENTRE PRAHA a.s. zabývá?
Je TRADE CENTRE PRAHA a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu