Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2020 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 24 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2020.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji David Hauerland a 2 další, vlastní VOIX Audio & Cinema s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- David Hauerlandjednatel · od 2018 · nar. 1986 · Uherský Broddalších 92 firem:91 aktivních1 zaniklo jinak
- Jan Hanušprokura · od 2024 · nar. 1993 · Jirnydalších 1 firma:1 aktivních
- Ondřej Křivanecprokura · od 2026 · nar. 1986 · Chrustenicedalších 28 firem:28 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Miroslav Mlčůchprokura · od 2024 · do 2026 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Procházkovájednatel · od 2012 · do 2018 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Buchtaprokura · od 2012 · do 2014 · nar. 1977 · Soběslav IIIjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Klára Karáskovájednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1985 · Kněždubjiné firmy v rejstříku nemá
- Tender Advisors a.s.společník · od 2011 · do 2012
- Globair Group, s.r.o.společník · od 2012 · do 2018
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 256 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 17 239 z 42 536 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 303 firemsídlí na stejné adrese
- 2,9 mil. Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 527 877 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 121 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 256
- Ve stejném pásmu
- 613
- Větších
- 1 014
- 011 295
- 1 - 53 961
- 6 - 9tato firma613
- 10 - 19482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 2011
Z 3 681 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 3 627. DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- TELEMONT a.s.,6 - 9 zaměstnancůod 1990
- SPORT JACHT Praha, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MPM, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Esgas, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- EHQ s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- T E C O M Analytical Systems CS spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- GIMPEX-CZ, a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 2,9 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (98 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva2,9 mil. Kč
- TRADE CENTRE PRAHA a.s.1 smlouva64 625 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- nájemní smlouva - prostory sloužící k podnikání § 2302 a násl. NOZ: navýšení nájmu dle ZPuzavřena 5. 10. 20262,9 mil. Kč
- Provedení AV řešeníuzavřena 22. 3. 202464 625 Kč
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirus č. 2uzavřena 14. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 19. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-4018319/2020uzavřena 6. 5. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 527 877 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2101001293Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021263 939 Kč
- 2002017524Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020263 939 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 7. 2026Odchod z vedeníMiroslav Mlčůch (prokura)
- 24. 7. 2026Nový ve vedeníOndřej Křivanec (prokura)
- 23. 9. 2024Nový ve vedeníJan Hanuš (prokura)
- 23. 9. 2024Nový ve vedeníMiroslav Mlčůch (prokura)
- 17. 9. 2022PřesídleníPraha
- 1. 2. 2018Nový společníkFIDUROCK Projekt 16, s.r.o. – 100 %
- 1. 2. 2018Odchod společníkaGlobair Group, s.r.o.
- 1. 2. 2018PřesídleníPraha
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 15. 1. 2018Odchod z vedeníJana Procházková (jednatel)
- 15. 1. 2018Nový ve vedeníDavid Hauerland (jednatel)
- 3. 2. 2014Odchod z vedeníTomáš Buchta (prokura)
- 1. 10. 2012Nový ve vedeníTomáš Buchta (prokura)
- 1. 10. 2012Nový společníkGlobair Group, s.r.o. – 100 %
- 1. 10. 2012Změna názvuNedavi one s.r.o. → DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.
- 1. 10. 2012PřesídleníPraha
- 5. 9. 2012Odchod společníkaTender Advisors a.s.
- 4. 9. 2012Odchod z vedeníMgr. Klára Karásková (jednatel)
- 4. 9. 2012Nový ve vedeníJana Procházková (jednatel)
- 10. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 681 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
bhfw9f4
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24794333
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Václavské náměstí 2132/47, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- AbsolutNET s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ACCONTI ČR s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AI Euro Consulting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- Almos Agrar Handel, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992Aktivní
- ALSTOM Czech Republic a.s.Akciová společnost · od 1994 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24794333
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod s audio- a videozařízením
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 1. 2011
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.
Kdy vznikla firma DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.?
Kde sídlí DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.?
Komu patří DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o.?
Je DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o. zabývá?
Je DUŠNÍ 3 Concept, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 6. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu