Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 53 000 | −1,5 mil. |
| 2024 | – | 48 000 | −1,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−1,5 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji František Valenta, vlastní František Valenta (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
RETOS Praha s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
RETOS Praha s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze · 5 468 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 819
- Ve stejném pásmu
- 1 091
- Větších
- 558
- 03 819
- 1 - 5tato firma1 091
- 6 - 9194
- 10 - 19177
- 20 - 2437
- 25 - 4979
- 50 - 9943
- 100 - 19921
- 200 - 2492
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 2011
Z 2 953 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 2 901. RETOS Praha s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- RETOS Praha s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- Lověna - družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1982
- Družstvo kovářů1 - 5 zaměstnancůod 1986
- TSB Praha,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RKT - Rovnací a kotevní technika, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
- RACZECH s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- CNC Čermák s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Etipa -Dr. Jaroslav Charvát spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 1,4 mil. Kč, nejvíc s Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 3, příspěvková organizace (59 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 3, příspěvková organizace1 smlouva828 426 Kč
- Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919, příspěvková organizace1 smlouva236 953 Kč
- Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 8401 smlouva214 900 Kč
- Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní1 smlouva206 455 Kč
- Všeobecná fakultní nemocnice v Praze1 smlouva121 616 Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 smlouva79 990 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Dodávka žacího stroje W 3674 Bulldog s příslušenstvím414 213 Kč
- RETOS Praha s.r.o. - TIO/26/00793uzavřena 23. 6. 2026121 616 Kč
- Nákup zahradní technikyuzavřena 25. 5. 202659 352 Kč
- Objednávka - zahradní traktoruzavřena 1. 4. 2026236 953 Kč s DPH
- zahradní traktoruzavřena 2. 12. 2024206 455 Kč
- Traktor Crossjetuzavřena 11. 4. 2023214 900 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 5. 2025Odchod z vedeníIng. Rudolf Egner (jednatel)
- 21. 5. 2025Odchod společníkaIng. Rudolf Egner
- 3. 3. 2011Nový společníkFrantišek Valenta – 100 %
- 21. 2. 2011Nový ve vedeníFrantišek Valenta (jednatel)
- 20. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 953 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
9sxxmwn
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24797090
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24797090
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 1. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy RETOS Praha s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě RETOS Praha s.r.o.
Kdy vznikla firma RETOS Praha s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má RETOS Praha s.r.o.?
Kde sídlí RETOS Praha s.r.o.?
Jaké je IČO firmy RETOS Praha s.r.o.?
Jakou datovou schránku má RETOS Praha s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy RETOS Praha s.r.o.?
Komu patří RETOS Praha s.r.o.?
Je RETOS Praha s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se RETOS Praha s.r.o. zabývá?
Je RETOS Praha s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu