Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −639 000 |
| 2024 | – | – | −598 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−639 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Minaříček a 1 další, vlastní hlavně Michael Picka (51 %).
Statutární orgán
- Jan Minaříčekjednatel · od 2014 · nar. 1989 · Jinočanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Kateřina Helmováprokura · od 2023 · nar. 1991 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Michael Picka51 %od 2021 · nar. 1962 · Praha · vklad 102 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Jan Minaříček39 %od 2014 · nar. 1989 · Jinočany · vklad 78 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Kateřina Helmová10 %od 2023 · nar. 1991 · Praha · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 7
- Michael Pickajednatel · od 2016 · do 2026 · nar. 1962 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Kateřina Minaříčkováprokura · od 2016 · do 2023 · nar. 1991 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Minaříčekjednatel · od 2013 · do 2014 · nar. 1969 · Jinočanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Macekjednatel · od 2011 · do 2013 · nar. 1979 · Mrákotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Macekspolečník · od 2011 · do 2013 · nar. 1979 · Mrákotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Minaříčekspolečník · od 2013 · do 2014 · nar. 1969 · Jinočanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Kateřina Minaříčkováspolečník · od 2021 · do 2023 · nar. 1991 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Renref & Stevenson s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Renref & Stevenson s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 492 z 4 090firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 3 976 z 7 657 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 101 firemsídlí na stejné adrese
- 234 608 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze · 4 090 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 492
- Ve stejném pásmu
- 1 131
- Větších
- 467
- 02 492
- 1 - 5tato firma1 131
- 6 - 9173
- 10 - 19126
- 20 - 2439
- 25 - 4954
- 50 - 9934
- 100 - 19923
- 200 - 2495
- 250 - 4998
- 500 - 9993
- 1500 - 19992
Ročník 2011
Z 2 047 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 2 016. Renref & Stevenson s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Renref & Stevenson s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- Wieser Import s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Motoscoot a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Frolík & Rataj spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- AUTODÍLY MEINDL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ČEKL spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- STYLEMAX s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Družstvo M.A.D. Stárka1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 234 608 Kč, nejvíc s Povodí Vltavy, státní podnik (67 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Povodí Vltavy, státní podnik2 smlouvy156 755 Kč
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace1 smlouva77 853 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 5 · benzín 5 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 5. 2026Odchod z vedeníMichael Picka (jednatel)
- 13. 9. 2023Odchod z vedeníKateřina Minaříčková (prokura)
- 13. 9. 2023Nový ve vedeníKateřina Helmová (prokura)
- 13. 9. 2023Odchod společníkaKateřina Minaříčková
- 13. 9. 2023Nový společníkKateřina Helmová – 10 %
- 2. 8. 2021Nový společníkMichael Picka – 51 %
- 2. 8. 2021Nový společníkKateřina Minaříčková – 10 %
- 23. 1. 2017PřesídleníPraha
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 1. 9. 2016Nový ve vedeníKateřina Minaříčková (prokura)
- 25. 7. 2016Nový ve vedeníMichael Picka (jednatel)
- 22. 11. 2014Nový společníkJan Minaříček – 39 %
- 22. 11. 2014Odchod společníkaPavel Minaříček
- 27. 6. 2014Nový ve vedeníJan Minaříček (jednatel)
- 27. 6. 2014Odchod z vedeníPavel Minaříček (jednatel)
- 3. 7. 2013Odchod společníkaJiří Macek
- 3. 7. 2013Nový společníkPavel Minaříček – 100 %
- 3. 7. 2013PřesídleníPraha
- 1. 7. 2013Odchod z vedeníJiří Macek (jednatel)
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníPavel Minaříček (jednatel)
- 19. 2. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 047 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tgiywik
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24801984
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Bucharova 2657/12, Stodůlky (Praha 13), 15800 Praha
- 1st ART Studio s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- ALENA TEAM s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- ALFABIOLABS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Alfra Trade Alliance s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Anastasiia Sergiivna PlokhaZahraniční fyzická osoba · od 2024Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24801984
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 2. 2011
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Renref & Stevenson s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Renref & Stevenson s.r.o.
Kdy vznikla firma Renref & Stevenson s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Renref & Stevenson s.r.o.?
Kde sídlí Renref & Stevenson s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Renref & Stevenson s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Renref & Stevenson s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Renref & Stevenson s.r.o.?
Komu patří Renref & Stevenson s.r.o.?
Je Renref & Stevenson s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Renref & Stevenson s.r.o. zabývá?
Je Renref & Stevenson s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 8. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu