Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14,1 mil. | 74 000 | 8,3 mil. |
| 2024 | 9,8 mil. | 36 000 | 8,2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Olga Michalcová, vlastní Ing. Olga Michalcová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SIOS s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SIOS s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 177 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 4 301 z 10 584 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 3 724 firemsídlí na stejné adrese
- 4,5 mil. Kč19 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 177
- Ve stejném pásmu
- 2 217
- Větších
- 1 057
- 02 177
- 1 - 5tato firma2 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2011
Z 1 870 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 1 785. SIOS s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SIOS s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- STAVBA PRAHA družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1981
- Družstvo BADEM1 - 5 zaměstnancůod 1990
- QUARTEX, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- WEAL spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PEKO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Březina a Herbst, společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DRAK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
19 smluv za 4,5 mil. Kč, nejvíc s Domov pro seniory Elišky Purkyňové (74 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Domov pro seniory Elišky Purkyňové13 smluv3,3 mil. Kč
- Městská část Praha 102 smlouvy803 724 Kč
- Ústav informatiky AV ČR, v. v. i.2 smlouvy448 350 Kč
- ČESKÝ ROZHLAS1 smlouva77 811 Kč
- Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i.1 smlouva64 540 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Rekonstrukce pokojů 2 etapa834 344 Kč
- Sanace 1.PP obj. Thákurovauzavřena 5. 9. 202682 897 Kč s DPH
- Oprava výdřevy na lávce DSEPuzavřena 6. 9. 202668 424 Kč s DPH
- Opravafasádyzveřejněna 6. 5. 2026130 000 Kč s DPH
- Přestavba prostor 1.PP obj. Thákurovauzavřena 24. 5. 2024420 921 Kč
- Oprava koupelnyuzavřena 2. 2. 2024107 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 1. 2021PřesídleníPraha
- 1. 11. 2013PřesídleníPraha
- 4. 2. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 870 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
38cx43s
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24802611
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- 123 AUTOPŮJČOVNA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 123 MOTOREST s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- 123 PIZZA CHOMUTOV s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1.česká odpadní s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 2005 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24802611
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 2. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SIOS s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SIOS s.r.o.
Kdy vznikla firma SIOS s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SIOS s.r.o.?
Kde sídlí SIOS s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SIOS s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SIOS s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SIOS s.r.o.?
Komu patří SIOS s.r.o.?
Je SIOS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SIOS s.r.o. zabývá?
Je SIOS s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu