Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2022 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 19 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Antonín Barták, vlastní Antonín Barták (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Ing. Jiří Moraveclikvidátor · od 1999 · do 2001 · nar. 1965 · Benešov nad Ploučnicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Moravecjednatel · od 1996 · do 2001 · nar. 1965 · Benešov nad Ploučnicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Werner Jochen Prescher, nar. 16. 9. 1958společník · od 1996 · do 1998
- Ing. Jiří Moravecspolečník · od 1996 · do 2001 · nar. 1965 · Benešov nad Ploučnicíjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Benešovské stavebniny, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Benešovské stavebniny, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 53 739 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 642 firemsídlí na stejné adrese
- 4,9 mil. Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,7 mil. Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1996
Z 5 919 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 5 377. Benešovské stavebniny, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Benešovské stavebniny, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 4,9 mil. Kč, nejvíc s Krajská zdravotní, a.s. (91 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Krajská zdravotní, a.s.2 smlouvy4,5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy432 000 Kč
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o dílo z 18.5.2020 - rozšíření prostoru nemocniční lékárny - DCuzavřena 9. 12. 2020 · dodatek4,9 mil. Kč
- 1048/20 Rozšíření prostoru nemocniční lékárny, Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Děčín, o.z. - stavební práce.uzavřena 18. 5. 20204,5 mil. Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu a Iniciativy na podporu zaměstnanosti mladých lidí.uzavřena 27. 3. 2017216 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu a Iniciativy na podporu zaměstnanosti mladých lidí.uzavřena 18. 1. 2017216 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 1,7 mil. Kč (2015–2017), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- DCA-JZ-81/2017Úřad práce České republiky · 2017432 000 KčEU
- DCA-JZ-11/2017Úřad práce České republiky · 2017432 000 KčEU
- DCA-SZ-54/2016Úřad práce České republiky · 201796 000 KčEU
- DCA-SZ-53/2016Úřad práce České republiky · 201796 000 KčEU
- DCA-JZ-7/2016Úřad práce České republiky · 2016247 512 KčEU
- DCA-SF-35/2016Úřad práce České republiky · 2016180 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 10
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 2. 2026PřesídleníPraha
- 7. 11. 2011PřesídleníDěčín → Praha
- 3. 10. 2001Odchod z vedeníIng. Jiří Moravec (likvidátor)
- 3. 10. 2001Odchod společníkaIng. Jiří Moravec
- 3. 10. 2001Nový společníkAntonín Barták – 100 %
- 3. 10. 2001Změna názvuSTAVBAU, s.r.o. v likvidaci → Benešovské stavebniny, s.r.o.
- 3. 10. 2001PřesídleníBenešov n/Pl. → Děčín
- 3. 9. 2001Odchod z vedeníIng. Jiří Moravec (jednatel)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 3. 9. 2001Nový ve vedeníAntonín Barták (jednatel)
- 12. 1. 1999Nový ve vedeníIng. Jiří Moravec (likvidátor)
- 12. 1. 1999Změna názvuSTAVBAU, s.r.o. → STAVBAU, s.r.o. v likvidaci
- 6. 11. 1998Odchod společníkaWerner Jochen Prescher, nar. 16. 9. 1958
- 22. 8. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 919 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7e9ragu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25007921
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- 1.F.C. COSSA , spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- 4business s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- 4 CLASS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- ABANIQUER s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ABONES TRADE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25007921
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 8. 1996
- Poslední změna
- 16. 2. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Benešovské stavebniny, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Benešovské stavebniny, s.r.o.
Kdy vznikla firma Benešovské stavebniny, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Benešovské stavebniny, s.r.o.?
Kde sídlí Benešovské stavebniny, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Benešovské stavebniny, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Benešovské stavebniny, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Benešovské stavebniny, s.r.o.?
Komu patří Benešovské stavebniny, s.r.o.?
Je Benešovské stavebniny, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Benešovské stavebniny, s.r.o. zabývá?
Je Benešovské stavebniny, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 2. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu