Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji MUDr. Ondřej Štěrba a 2 další, vlastní Ústecký kraj (100 %).
Statutární orgán
- MUDr. Ondřej Štěrbačlen představenstva · od 2020 · nar. 1970 · Litoměřicejiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Leoš Vysoudilmístopředseda představenstva · od 2020 · nar. 1972 · Litoměřicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Jan Landapředseda představenstva · od 2024 · nar. 1957 · Lovosicedalších 6 firem:6 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 8
- prof. MUDr. Martin Sameš, CSc.člen dozorčí rady · od 2009 · nar. 1963 · Ústí nad Labemdalších 1 firma:1 aktivních
- Ivan Staněkčlen dozorčí rady · od 2022 · nar. 1951 · Ústí nad Labemdalších 2 firmy:2 aktivních
- MUDr. Jan Rejholecčlen dozorčí rady · od 2024 · nar. 1959 · Ústí nad Labemdalších 1 firma:1 aktivních
- Květoslava Hlavatáčlen dozorčí rady · od 2024 · nar. 1954 · Ústí nad Labemdalších 1 firma:1 aktivních
- Mgr. Jan Paparegačlen dozorčí rady · od 2024 · nar. 1981 · Mostdalších 12 firem:12 aktivních
- Ing. Zbyněk Linhartčlen dozorčí rady · od 2024 · nar. 1968 · Krásná Lípadalších 3 firmy:3 aktivních
- MUDr. Miroslav Ouzkýpředseda dozorčí rady · od 2024 · nar. 1958 · Kadaňdalších 5 firem:5 aktivních
- Vladimír Kossakowskičlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1980 · Teplicedalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- MUDr. Tomáš Hrubýčlen představenstva · od 2025 · do 2026 · nar. 1971 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Leoš Vysoudil, MBAčlen představenstva · od 2024 · do 2026 · nar. 1972 · Litoměřicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Jakub Komárekmístopředseda představenstva · od 2024 · do 2025 · nar. 1989 · Klapýjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Stanislav Dostálčlen představenstva · od 2006 · do 2024 · nar. 1955 · Měcholupyjiné firmy v rejstříku nemá
- prof. Ing. Josef Šedlbauer, Ph.Dčlen představenstva · od 2020 · do 2024 · nar. 1969 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jakub Komárekpředseda představenstva · od 2024 · do 2024 · nar. 1989 · Klapýjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jakub Komárekčlen představenstva · od 2021 · do 2024 · nar. 1989 · Klapýjiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Ondřej Štěrbapředseda představenstva · od 2021 · do 2024 · nar. 1970 · Litoměřicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHApředseda představenstva · od 2021 · do 2021 · nar. 1986 · Včelnájiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr.et Mgr. Adam Vojtěch, MHAčlen představenstva · od 2020 · do 2021 · nar. 1986 · Včelnájiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Ing. Jindřich Zetekpředseda představenstva · od 2020 · do 2021 · nar. 1965 · Hora Svaté Kateřinyjiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Vladimír Emingrčlen představenstva · od 2014 · do 2020 · nar. 1956 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Krajská zdravotní, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Vlastní · 2
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Krajská zdravotní, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 231 z 232firem oboru v Ústí nad Labem s uvedenou velikostí je menších
- 22 letna trhu, déle než 171 z 274 firem oboru v Ústí nad Labem
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje
- 4 firmysídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 56,5 mld. Kč155 321 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4,6 mld. Kčv 471 dotacích z veřejných rozpočtů, 58 % z fondů EU
- 11 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 21,4 mil. Kč bez DPH
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 213 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Zdravotní péče v Ústí nad Labem · 232 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 231
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2004
Z 385 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 379. Krajská zdravotní, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- Krajská zdravotní, a.s.10 000 a více zaměstnancůod 2004Tato firma · stejně velké →
- Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace500 - 999 zaměstnancůod 1991
- EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem250 - 499 zaměstnancůod 2003
- DIAGNOSTIKA, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1992
- Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem100 - 199 zaměstnancůod 2003
- Gynekologie MUDr. Brožek s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2011
- VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2015
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
155 321 smluv za 56,5 mld. Kč, nejvíc s PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o..
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.21 889 smluv6,3 mld. Kč
- Ústecký kraj267 smluv4,3 mld. Kč
- Alliance Healthcare s.r.o.7 251 smluv4 mld. Kč
- ROCHE s.r.o.2 460 smluv2,2 mld. Kč
- B. Braun Medical s.r.o.10 882 smluv1,4 mld. Kč
- HARTMANN - RICO a.s.2 282 smluv1,3 mld. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 20201938/20 Smlouva o dílo_pavilon MNUL_21911,2 mld. Kč
- 5600083700-TIDEA s.r.o.uzavřena 2. 11. 202663 664 Kč
- Objednávka léků a ZMuzavřena 2. 11. 2026109 826 Kč
- Objednávka léků a ZMuzavřena 2. 11. 202689 228 Kč
- Objednávka léků a ZMuzavřena 2. 11. 20263,5 mil. Kč
- Objednávka léků a ZMuzavřena 2. 11. 20261,5 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
471 dotací za 4,6 mld. Kč (2006–2025), 58 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo pro místní rozvoj.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,6 mld. Kčnárodní zdroje · 1,9 mld. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo pro místní rozvoj32 dotací2,3 mld. Kč
- Ministerstvo zdravotnictví389 dotací2,2 mld. Kč
- Národní fond2 dotace15,8 mil. Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem26 dotací5 mil. Kč
- Úřad vlády České republiky7 dotací3,3 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2021Dotační program na podporu mimořádného finačního ohodnocení zaměstnanců poskytovatelů lůžkové péče v soivislosti s epidemií COVID-19Ministerstvo zdravotnictví626,9 mil. Kč
- Obnova a doplnění vybavení pracoviště následné péče v Krajské zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.Ministerstvo pro místní rozvoj · 2025 · IROP 2021-202718,9 mil. KčEU
- Obnova a inovace pro rozvoj vysoce specializované onkologické péče a personalizované medicíny v rámci KOCMinisterstvo zdravotnictví · 2025 · Agregace komponenta 6.29,1 mil. KčEU
- Specializační vzdělávání lékaři - dotace na celé specializační vzdělávání - RM 2023Ministerstvo zdravotnictví · 2024–2025 · Specializační vzdělávání lékaři - dotace na celé specializační vzdělávání1,3 mil. Kč
- Specializační vzdělávání lékaři - dotace na celé specializační vzdělávání - RM 2022Ministerstvo zdravotnictví · 2025 · Specializační vzdělávání lékaři - dotace na celé specializační vzdělávání1,3 mil. Kč
- Specializační vzdělávání lékaři - dotace na celé specializační vzdělávání - RM 2022Ministerstvo zdravotnictví · 2025 · Specializační vzdělávání lékaři - dotace na celé specializační vzdělávání1,1 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
10 projektů za 621,2 mil. Kč, vyúčtováno 12 %; 9 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 77,3 mil. Kčzbývá · 543,9 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 3. 9. 2026 · do 30. 6. 2029Modernizace urgentního příjmu - Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.Integrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Ústecký102,5 mil. Kčběží
- od 17. 8. 2026 · do 25. 7. 2028Rozšíření kybernetické bezpečnosti v Krajské zdravotní, a.s. DC3-DRIntegrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Ústecký42,5 mil. Kčběží
- od 19. 5. 2026 · do 31. 1. 2028Modernizace urgentního příjmu - Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice Ústí nad Labem, o.z.Integrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Ústecký125,7 mil. Kčběží
- od 27. 4. 2026 · do 31. 1. 2028Modernizace urgentního příjmu - Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Děčín, o.z.Integrovaný regionální operační program · Projekt v realizaci · Ústecký34,9 mil. Kčběží
- od 27. 4. 2026 · do 31. 1. 2028Modernizace urgentního příjmu - Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z.Integrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Ústecký23,3 mil. Kčběží
- od 12. 12. 2025 · do 31. 12. 2026Denní psychiatrický stacionář pro dospělé v Krajské zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.Integrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Ústecký8,8 mil. Kčběží
Všechny projekty · další 7Skrýt starší
- od 16. 7. 2025Úspory energie OPŽP - Krajská zdravotní a.s., Nemocnice Most o. z., budova GOperační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt nedokončen - ukončen příjemcem · Ústeckýbez částkynedokončen
- od 23. 6. 2025 · do 30. 11. 2028Modernizace infekčního oddělení pavilonu IIntegrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Ústecký204 mil. Kčběží
- od 16. 5. 2025Úspory energie OPŽP - Krajská zdravotní a.s., Nemocnice Děčín o. z., budova EOperační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt nedokončen - ukončen příjemcem · Ústeckýbez částkynedokončen
- od 30. 4. 2025Úspory energie OPŽP - Krajská zdravotní a.s., Nemocnice Děčín o. z., budova ROperační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt nedokončen - ukončen příjemcem · Ústeckýbez částkynedokončen
- od 23. 4. 2025 · do 31. 12. 2026Nákup vybavení pro oddělení paliativní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.Integrovaný regionální operační program · Projekt v realizaci · Ústecký2,7 mil. Kčběží
- od 30. 6. 2023 · ukončen 31. 5. 2026Rozšíření kybernetické bezpečnosti v Krajské zdravotní, a.s. DC3Integrovaný regionální operační program · Projekt finančně ukončen ŘO · Ústecký42,5 mil. Kč
- od 22. 5. 2023 · do 30. 9. 2026Obnova a doplnění vybavení pracoviště následné péče v Krajské zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.Integrovaný regionální operační program · Projekt v realizaci · Ústecký34,2 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
11 vyhraných zakázek za 21,4 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY6 zakázek18,5 mil. Kč
- Datové centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace2 zakázky2,1 mil. Kč
- Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR2 zakázkybez ceny
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem1 zakázka758 485 Kč
Největší zakázky
- 2018Preventivní onkologická prohlídka pro každéhoVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY18 mil. Kč
- podlimitní · 2025Kombinovaný screening v prvním trimestru těhotenstvíÚstav zdravotnických informací a statistiky České republiky · společně s dalšími3,3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Připojení do e-infrastruktury CesnetDatové centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace1,6 mil. Kč
- 2023Část 1. Praní prádla – Ústí nad LabemZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem758 485 Kč
- malého rozsahuPřipojení do e-infrastruktury CesnetDatové centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace510 000 Kč
- Zdravá firma Krajská zdravotní a.s.VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY499 999 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 129 · benzín 80 · ostatní 3 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 2. 2026Odchod z vedeníMUDr. Tomáš Hrubý (člen představenstva)
- 26. 1. 2026Odchod z vedeníMUDr. Leoš Vysoudil, MBA (člen představenstva)
- 1. 12. 2025Nový ve vedeníMUDr. Tomáš Hrubý (člen představenstva)
- 30. 11. 2025Odchod z vedeníIng. Jakub Komárek (místopředseda představenstva)
- 29. 11. 2024Nový ve vedeníIng. Jakub Komárek (místopředseda představenstva)
- 18. 11. 2024Nový ve vedeníIng. Jan Landa (předseda představenstva)
- 16. 11. 2024Nový ve vedeníMUDr. Leoš Vysoudil, MBA (člen představenstva)
- 15. 11. 2024Odchod z vedeníprof. Ing. Josef Šedlbauer, Ph.D (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 15. 11. 2024Odchod z vedeníIng. Stanislav Dostál (člen představenstva)
- 15. 11. 2024Odchod z vedeníIng. Jakub Komárek (předseda představenstva)
- 25. 7. 2024Odchod z vedeníIng. Jakub Komárek (člen představenstva)
- 2. 7. 2024Nový ve vedeníIng. Jakub Komárek (předseda představenstva)
- 1. 7. 2024Odchod z vedeníMUDr. Ondřej Štěrba (předseda představenstva)
- 29. 12. 2023Změna základního kapitálu5 480 439 000 → 5 507 485 000 Kč
- 24. 11. 2021Změna základního kapitálu5 393 528 000 → 5 480 439 000 Kč
- 11. 6. 2021Nový ve vedeníMUDr. Ondřej Štěrba (předseda představenstva)
- 3. 6. 2021Nový ve vedeníIng. Jakub Komárek (člen představenstva)
- 2. 6. 2021Odchod z vedeníMgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA (předseda představenstva)
- 28. 4. 2021Změna základního kapitálu5 273 828 000 → 5 393 528 000 Kč
- 30. 3. 2021Odchod z vedeníMgr.et Mgr. Adam Vojtěch, MHA (člen představenstva)
- 11. 3. 2021Nový ve vedeníMgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA (předseda představenstva)
- 10. 3. 2021Odchod z vedeníMgr. Ing. Jindřich Zetek (předseda představenstva)
- 23. 11. 2020Nový ve vedeníMUDr. Leoš Vysoudil (místopředseda představenstva)
- 23. 11. 2020Nový ve vedeníMgr. Ing. Jindřich Zetek (předseda představenstva)
- 17. 11. 2020Nový ve vedeníMgr.et Mgr. Adam Vojtěch, MHA (člen představenstva)
- 5. 5. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 385 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5gueuef
Schránka orgánu veřejné moci
DIČ CZ25488627
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Poskytuje zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebaktivní
- Vykonává činnost školy nebo školského zařízeníRejstřík školaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 051 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sociální péče 3316/12A, Severní Terasa, 40011 Ústí nad Labem
- ORTOPEDIE a ORT-PROT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- ORTOTIKA - PROTETIKA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky Krajská zdravotní - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.,Odborová organizace · od 1991 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Krajská zdravotní - Masarykova nemocnice ZO II. v Ústí nad Labem, odštěpný závod v likvidaciOdborová organizace · 2002–2024Zaniklý
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25488627
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Ústavní zdravotní péče
- Další činnosti
- Výroba ostatních potravinářských výrobků j. n., Příprava tisku a digitálních dat, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, 47780, Taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem, Nepravidelná pozemní osobní doprava a 17 dalších
- Zaměstnanci
- 10 000 a více zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 5. 2004
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Krajská zdravotní, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Krajská zdravotní, a.s.
Kdy vznikla firma Krajská zdravotní, a.s.?
Kolik zaměstnanců má Krajská zdravotní, a.s.?
Kde sídlí Krajská zdravotní, a.s.?
Jaké je IČO firmy Krajská zdravotní, a.s.?
Jakou datovou schránku má Krajská zdravotní, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Krajská zdravotní, a.s.?
Komu patří Krajská zdravotní, a.s.?
Je Krajská zdravotní, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Krajská zdravotní, a.s. zabývá?
Je Krajská zdravotní, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Zdravotní péče v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu