Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 141,5 mil. | 34,4 mil. | 50,7 mil. |
| 2023 | 85,1 mil. | 16,7 mil. | 32,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marek Zlatohlávek a 1 další, vlastní hlavně Oldřich Slavík (56,2 %).
Statutární orgán
- Marek Zlatohlávekjednatel · od 2017 · nar. 1988 · Bílinadalších 2 firmy:2 aktivních
- Jakub Velekjednatel · od 2017 · nar. 1986 · Teplicedalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Oldřich Slavík56,2 %od 1997 · nar. 1961 · Teplice · vklad 56 000 Kčdalších 7 firem:7 aktivních
- Josef Chládek56,2 %od 1997 · nar. 1958 · Teplice · vklad 56 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
- Pavel Zlatohlávek56,2 %od 1997 · nar. 1959 · Bílina · vklad 56 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Jakub Velek12,2 %od 2023 · nar. 1986 · Bystřany · vklad 12 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Marek Zlatohlávek12,2 %od 2023 · nar. 1988 · Bílina · vklad 12 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
O L P E plus, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
O L P E plus, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 106 z 107firem oboru v Teplicích s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 137 z 173 firem oboru v Teplicích
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 10 firemsídlí na stejné adrese
- 484 111 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,7 mil. Kčv 22 dotacích z veřejných rozpočtů, 71 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 36,2 mil. Kč bez DPH
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Opravy a instalace strojů a zařízení v Teplicích · 107 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 106
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1997
Z 785 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 777. O L P E plus, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Teplicích, nejpodobnější velikostí
- O L P E plus, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Správa Ústecké dráhy s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2011
- DITES spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- LOMOX s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998
- TEPSTROJ s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011
- RAVO s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011
- TEPRAKLIMA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2014
- Reelelectric s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2022
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 484 111 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky5 smluv484 111 Kč
Poslední smlouvy
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 22. 4. 2020cena neuvedena
- POVEZ IIuzavřena 1. 10. 201977 551 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 25. 9. 2017156 000 Kč
- Dohoda o poskytnutí příspěvku na úhradu mzdových nákladů mentora spolufinancovaného ze státního rozpočtu, ESF a Iniciativy na podporu zaměstnanosti mladých lidí uzavřená dle ustanovení § 106 zákona č. 435/2004 Sb. o zam., ve znění pozdějších předpisů.uzavřena 28. 4. 201785 560 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu, Evropského sociálního fondu a Iniciativy na podporu zaměstnanosti mladých lidí.uzavřena 28. 4. 2017165 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
22 dotací za 2,7 mil. Kč (2009–2019), 71 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,9 mil. Kčnárodní zdroje · 774 200 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky10 dotací1,7 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí5 dotací482 837 Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem4 dotace306 200 Kč
- Úřad práce v Teplicích3 dotace192 000 Kč
Poslední dotace
- TPA-MN-37/2019Úřad práce České republiky · 2019155 102 KčEU
- Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)Úřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost66 406 KčEU
- MOA-JZ-103/2017Úřad práce České republiky · 2017330 000 KčEU
- TPA-JZ-186/2017Úřad práce České republiky · 2017312 000 KčEU
- MOA-SO-3/2017Úřad práce České republiky · 2017171 120 KčEU
- TPA-SZ-494/2015Úřad práce České republiky · 2015234 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 36,2 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Energotrans, a.s.2 zakázky36,2 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2024Dodávka pásu trubkového dopravníku KOCH PC 350Energotrans, a.s. · 2 nabídky36,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Dodávka pásu trubkového dopravníku KOCH PC 350 pro lokalitu Elektrárny MělníkEnergotrans, a.s. · 2 nabídky1 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 5 · nafta 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 6. 2023Nový společníkJakub Velek – 12.24 %
- 16. 6. 2023Nový společníkMarek Zlatohlávek – 12.24 %
- 16. 6. 2023PřesídleníTeplice
- 1. 1. 2017Nový ve vedeníMarek Zlatohlávek (jednatel)
- 1. 1. 2017Nový ve vedeníJakub Velek (jednatel)
- 1. 1. 2017Odchod z vedeníOldřich Slavík (jednatel)
- 1. 1. 2017Odchod z vedeníJosef Chládek (jednatel)
- 1. 1. 2017Odchod z vedeníPavel Zlatohlávek (jednatel)
- 5. 12. 2005PřesídleníTeplice
- 30. 12. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 785 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ma2quxe
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25029118
Finanční úřad · Územní pracoviště v Teplicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Teplice
- Okres
- Teplice · 26 574 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rybniční 419, Řetenice, 41503 Teplice
- AD STUDIO PLUS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- AD STUDIO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- BarMat reality s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- CREDIT CZ, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- DT Tech Servis, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25029118
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Opravy strojů
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 12. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy O L P E plus, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě O L P E plus, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma O L P E plus, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má O L P E plus, spol. s r.o.?
Kde sídlí O L P E plus, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy O L P E plus, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má O L P E plus, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy O L P E plus, spol. s r.o.?
Komu patří O L P E plus, spol. s r.o.?
Je O L P E plus, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se O L P E plus, spol. s r.o. zabývá?
Je O L P E plus, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Opravy a instalace strojů a zařízení v Teplicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu