Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | 150,6 mil. | 24,9 mil. | 68 mil. |
| 2022 | 126,3 mil. | 18,6 mil. | 50,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 28 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji MVDr. Juraj Benčík a 1 další, vlastní hlavně MVDr. Juraj Benčík (10 %).
Statutární orgán
- MVDr. Juraj Benčíkjednatel · od 1998 · nar. 1960 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Trousiljednatel · od 2002 · nar. 1977 · Teplicedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- MVDr. Juraj Benčík10 %od 1998 · nar. 1960 · Teplice · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Soukromý svěřenský fond FOMA10 %od 2023 · vklad 10 000 Kč
Dříve ve firmě · 5
- Ondřej Šimůnekjednatel · od 1998 · do 1999 · nar. 1973 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Trousilspolečník · od 2003 · do 2015 · nar. 1977 · Teplicedalších 1 firma:1 aktivních
- Yveta Trousilováspolečník · od 2015 · do 2016 · nar. 1971 · Perucjiné firmy v rejstříku nemá
- Ondřej Šimůnekspolečník · od 1998 · do 1999 · nar. 1973 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Pejšaspolečník · od 1999 · do 2003 · nar. 1973 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
EUROBEN, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
EUROBEN, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 146 z 168firem oboru v Teplicích s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 390 z 517 firem oboru v Teplicích
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 1,2 mil. Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 350 840 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 75 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,5 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 24 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích · 168 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 146
- Ve stejném pásmu
- 14
- Větších
- 8
Ročník 1998
Z 6 191 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 5 620. EUROBEN, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Teplicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- EUROBEN, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- Migatronic CZ a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- TREND COSMETICS s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- RAST plus s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- PROREKA CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- HÁŠA spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997
- STIMAX International, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2003
- kebab.cz s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 1,2 mil. Kč, nejvíc s Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje (40 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje1 smlouva474 743 Kč
- Vězeňská služba České republiky3 smlouvy434 783 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy275 333 Kč
Poslední smlouvy
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 28. 4. 2026216 000 Kč
- Objednávka - krmivo pro psyuzavřena 25. 4. 2025 · dodatek66 115 Kč
- Objednávka - krmivo pro psyuzavřena 6. 12. 2023 · dodatek121 739 Kč
- Rámcová smlouva - Krmivo pro služební psyuzavřena 28. 11. 2023434 783 Kč
- Krmivo pro psy - EUROBEN s.r.o.uzavřena 10. 12. 2018474 743 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 29. 3. 201859 333 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 350 840 Kč (2006–2018), 75 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 262 400 Kčnárodní zdroje · 88 440 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace262 400 Kč
- Úřad práce v Teplicích2 dotace88 440 Kč
Poslední dotace
- TPA-SZ-11/2018Úřad práce České republiky · 2018142 400 KčEU
- TPA-SF-206/2016Úřad práce České republiky · 2016120 000 KčEU
- TPA-SL-273/2010Úřad práce v Teplicích · 201024 000 Kč
- TPA-S-300/2006Úřad práce v Teplicích · 200664 440 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 1,5 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka1 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje1 zakázka474 743 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 15 · ostatní 5 · benzín 3 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 12. 2023Nový společníkSoukromý svěřenský fond FOMA – 10 %
- 20. 1. 2021PřesídleníPraha → Teplice
- 22. 7. 2016Odchod společníkaYveta Trousilová
- 10. 4. 2015Odchod společníkaTomáš Trousil
- 10. 4. 2015Nový společníkYveta Trousilová – 10 %
- 17. 9. 2014PřesídleníTeplice → Praha
- 2. 11. 2010PřesídleníTeplice
- 15. 1. 2009PřesídleníOsek → Teplice
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 26. 1. 2004PřesídleníTeplice → Osek
- 4. 6. 2003Odchod společníkaJan Pejša
- 4. 6. 2003Nový společníkTomáš Trousil – 50 %
- 9. 1. 2002Nový ve vedeníTomáš Trousil (jednatel)
- 24. 3. 1999Odchod z vedeníOndřej Šimůnek (jednatel)
- 24. 3. 1999Nový společníkJan Pejša
- 24. 3. 1999Odchod společníkaOndřej Šimůnek
- 5. 5. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 191 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
kng4w44
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25036394
Finanční úřad · Územní pracoviště v Teplicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Teplice
- Okres
- Teplice · 26 600 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Hřbitovní 696/3, 41501 Teplice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25036394
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s obilím, surovým tabákem, osivy a krmivy
- Další činnosti
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 5. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy EUROBEN, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě EUROBEN, s.r.o.
Kdy vznikla firma EUROBEN, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má EUROBEN, s.r.o.?
Kde sídlí EUROBEN, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy EUROBEN, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má EUROBEN, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy EUROBEN, s.r.o.?
Komu patří EUROBEN, s.r.o.?
Je EUROBEN, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se EUROBEN, s.r.o. zabývá?
Je EUROBEN, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu