Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 2,9 mil. | 26 mil. |
| 2024 | – | 3,9 mil. | 25,1 mil. |
| 2023 | – | 9,2 mil. | 28,4 mil. |
| 2022 | – | 3,6 mil. | 21,3 mil. |
| 2021 | – | 5,9 mil. | 19 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jaroslava Nikoluk, vlastní Jaroslava Nikoluk (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
- Jaroslava Macháčkovájednatel · od 1997 · do 2004 · nar. 1960 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslava M a c h á č k o v ájednatel · od 1992 · do 1997 · Ústí nad Labem
- Jaroslava Macháčkováspolečník · od 1995 · do 2004 · nar. 1960 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TREND COSMETICS s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TREND COSMETICS s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 146 z 168firem oboru v Teplicích s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 491 z 517 firem oboru v Teplicích
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 66 000 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 557 571 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 59 % z fondů EU
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích · 168 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 146
- Ve stejném pásmu
- 14
- Větších
- 8
Ročník 1992
Z 6 083 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 5 315. TREND COSMETICS s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Teplicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- TREND COSMETICS s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Migatronic CZ a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- RAST plus s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- PROREKA CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- HÁŠA spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997
- EUROBEN, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998
- STIMAX International, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2003
- kebab.cz s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 66 000 Kč, nejvíc s Botanická zahrada hl. m. Prahy (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Botanická zahrada hl. m. Prahy1 smlouva66 000 Kč
- THERMAL-F, a.s.1 smlouvajen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 557 571 Kč (2010–2021), 59 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 328 134 Kčnárodní zdroje · 229 437 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace328 134 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace157 437 Kč
- Úřad práce v Teplicích1 dotace72 000 Kč
Poslední dotace
- 2002034440Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202178 719 Kč
- 2101011518Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202178 719 Kč
- TPA-SZ-234/2015Úřad práce České republiky · 2015190 134 KčEU
- TPA-SN-113/2015Úřad práce České republiky · 2015138 000 KčEU
- TPA-SL-58/2010Úřad práce v Teplicích · 201072 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 11. 2018PřesídleníTeplice
- 20. 10. 2016PřesídleníTeplice
- 17. 11. 2004Odchod z vedeníJaroslava Macháčková (jednatel)
- 17. 11. 2004Odchod společníkaJaroslava Macháčková
- 17. 11. 2004Nový společníkJaroslava Nikoluk – 100 %
- 8. 10. 2001Změna názvuD U K Á T trading spol. s r.o. → TREND COSMETICS s.r.o.
- 8. 10. 2001PřesídleníÚstí nad Labem → Teplice
- 20. 6. 2000Změna základního kapitálu100 000 → 1 500 000 Kč
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 3. 4. 1997Odchod z vedeníJaroslava M a c h á č k o v á (jednatel)
- 3. 4. 1997Nový ve vedeníJaroslava Macháčková (jednatel)
- 6. 1. 1995Nový společníkJaroslava Macháčková
- 24. 6. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 083 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 18. 12. 2015 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
25j78yc
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ44567081
Finanční úřad · Územní pracoviště v Teplicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Teplice
- Okres
- Teplice · 26 600 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 44567081
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s kosmetickými výrobky
- Další činnosti
- 47120, Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Ostatní vzdělávání j. n., Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti, 96210
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 6. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TREND COSMETICS s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TREND COSMETICS s.r.o.
Kdy vznikla firma TREND COSMETICS s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TREND COSMETICS s.r.o.?
Kde sídlí TREND COSMETICS s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TREND COSMETICS s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TREND COSMETICS s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TREND COSMETICS s.r.o.?
Komu patří TREND COSMETICS s.r.o.?
Je TREND COSMETICS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TREND COSMETICS s.r.o. zabývá?
Je TREND COSMETICS s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu