Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 10 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Šedina, vlastní hlavně Jan Šedina (70 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Jan Šedina70 %od 1998 · nar. 1945 · Ústí nad Labem · vklad 70 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Martin Šedina30 %od 1998 · nar. 1973 · Ústí nad Labem · vklad 30 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DENTOFLEX CZ, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
DENTOFLEX CZ, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 143 z 257firem oboru v Ústí nad Labem s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 655 z 917 firem oboru v Ústí nad Labem
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 1,2 mil. Kč17 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 226 158 Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 11 410 Kčdarovala straně Občanská demokratická strana (2017–2020)
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ústí nad Labem · 257 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 143
- Ve stejném pásmu
- 71
- Větších
- 43
Ročník 1998
Z 6 205 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 5 642. DENTOFLEX CZ, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- DENTOFLEX CZ, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- SARTALEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TRADAG, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- 1. BRYCHTA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- RAFIDEIN, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- H & M TRADING, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- SAPRO - zdravotnická technika, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- UM plus s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
17 smluv za 1,2 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (31 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany4 smlouvy370 488 Kč
- Centrum sociálních služeb Praha 22 smlouvy254 720 Kč
- Krajská zdravotní, a.s.6 smluv168 289 Kč
- Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace2 smlouvy164 501 Kč
- Fakultní nemocnice Hradec Králové2 smlouvy135 319 Kč
- Univerzita Karlova1 smlouva99 174 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Objednávka rukavic164 720 Kč
- 2SZM525049-DENTOFLEX-CZ s.r.o.uzavřena 2. 2. 20261 738 Kč
- 5SZMnm524712-DENTOFLEX-CZ s.r.o.uzavřena 30. 1. 20262 858 Kč
- Objednávka léků a ZMuzavřena 12. 9. 20231 529 Kč
- Nákup sad nástrojů pro zubní technikyuzavřena 11. 9. 202366 981 Kč
- Objednávka léků a ZMuzavřena 26. 2. 2023764 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
4 vyhrané zakázky za 226 158 Kč od 1 zadavatele; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany4 zakázky226 158 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2021Zubolékařský spotřební materiálMinisterstvo obrany · 2 nabídky117 240 Kč
- malého rozsahu · 2020D 59 - Stomatologický materiál, přístroje a nástrojeMinisterstvo obrany · 4 nabídky69 513 Kč
- malého rozsahu · 2018Nákup spotřebního stomatologického materiáluMinisterstvo obrany · jediná nabídka39 405 Kč
- malého rozsahu · 2021Zubolékařský spotřební materiálMinisterstvo obrany · 2 nabídky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Dary podle roku
Poslední dary
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 5 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 4. 2022Odchod z vedeníJan Šedina (jednatel)
- 5. 4. 2022Nový ve vedeníMartin Šedina (jednatel)
- 29. 11. 2016PřesídleníÚstí nad Labem
- 18. 11. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 205 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
t5nymn6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25044311
Finanční úřad · Územní pracoviště v Ústí nad Labem
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 024 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Žukovova 95/53, Střekov, 40003 Ústí nad Labem
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25044311
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s farmaceutickými výrobky
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 11. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DENTOFLEX CZ, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DENTOFLEX CZ, s.r.o.
Kdy vznikla firma DENTOFLEX CZ, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DENTOFLEX CZ, s.r.o.?
Kde sídlí DENTOFLEX CZ, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DENTOFLEX CZ, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DENTOFLEX CZ, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DENTOFLEX CZ, s.r.o.?
Komu patří DENTOFLEX CZ, s.r.o.?
Je DENTOFLEX CZ, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DENTOFLEX CZ, s.r.o. zabývá?
Je DENTOFLEX CZ, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu