Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Christian Svensson a 1 další, vlastní Llentab Group AB.
Statutární orgán
- Christian Svenssonjednatel · od 2023 · nar. 1970 · Vejbystrandjiné firmy v rejstříku nemá
- Radek Těšíkjednatel · od 2024 · nar. 1978 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Llentab Group ABod 2021 · vklad 500 000 Kč
Dříve ve firmě · 5
- Miroslav Pávjednatel · od 2022 · do 2024 · nar. 1975 · Čelákovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bengt Stefan Eklundjednatel · od 2018 · do 2023 · nar. 1957 · Malmöjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Kozákjednatel · od 2021 · do 2022 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Martin Haertljednatel · od 1996 · do 2021 · nar. 1968 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Llentab Aktiebolagspolečník · od 1996 · do 2021
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LLENTAB, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LLENTAB, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 24 313 z 24 653firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 44 639 z 50 923 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 7,5 mil. Kč13 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 24 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 653 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 24 313
- Ve stejném pásmu
- 229
- Větších
- 111
- 018 646
- 1 - 54 308
- 6 - 9656
- 10 - 19567
- 20 - 24136
- 25 - 49tato firma229
- 50 - 9975
- 100 - 19925
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 1996
Z 6 598 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 6 537. LLENTAB, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LLENTAB, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- KEY a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Alsig, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- BAUCOMEX CZ, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOCLIMA, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Kostečka Group spol. s r. o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- BARKOTEX PRAHA spol. s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- ELETIS, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 smluv za 7,5 mil. Kč, nejvíc s SOTES Sokolov spol. s r.o. (70 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- SOTES Sokolov spol. s r.o.1 smlouva5,3 mil. Kč
- Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s.1 smlouva1,5 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva368 118 Kč
- České vysoké učení technické v Praze3 smlouvy150 000 Kč
- Město Polička2 smlouvy148 750 Kč
- Čistá Plzeň, s.r.o.1 smlouva55 900 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Stavba hal CZ1261/2019 Ing. Vlastimil Raizer5,3 mil. Kč
- Objednávka- Zpracování PD změny stavby před dokončením - zimní stadionuzavřena 4. 8. 202663 750 Kč
- Smlouva č. 7241101029 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republikyuzavřena 30. 3. 2026368 118 Kč
- provoz Chotěboř - ocelová halauzavřena 29. 1. 20261,5 mil. Kč
- Objednávka 500250089uzavřena 21. 8. 202555 900 Kč
- OBJEDNÁVKA č.: 8/23/39uzavřena 27. 2. 202385 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 23 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2024Odchod z vedeníMiroslav Páv (jednatel)
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníRadek Těšík (jednatel)
- 6. 1. 2023Nový ve vedeníChristian Svensson (jednatel)
- 5. 1. 2023Odchod z vedeníBengt Stefan Eklund (jednatel)
- 1. 9. 2022Nový ve vedeníMiroslav Páv (jednatel)
- 31. 8. 2022Odchod z vedeníIng. Tomáš Kozák (jednatel)
- 13. 1. 2021Odchod společníkaLlentab Aktiebolag
- 13. 1. 2021Nový společníkLlentab Group AB
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 1. 1. 2021Odchod z vedeníing. Martin Haertl (jednatel)
- 1. 1. 2021Nový ve vedeníIng. Tomáš Kozák (jednatel)
- 27. 2. 2018Nový ve vedeníBengt Stefan Eklund (jednatel)
- 1. 6. 2010PřesídleníPraha
- 1. 10. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 598 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ri2ivri
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25079891
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25079891
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní specializované stavební činnosti j. n.
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 10. 1996
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LLENTAB, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LLENTAB, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma LLENTAB, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má LLENTAB, spol. s r.o.?
Kde sídlí LLENTAB, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy LLENTAB, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má LLENTAB, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LLENTAB, spol. s r.o.?
Komu patří LLENTAB, spol. s r.o.?
Je LLENTAB, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LLENTAB, spol. s r.o. zabývá?
Je LLENTAB, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu