Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 35 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 35 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Skaba a 2 další.
Statutární orgán
- Martin Skabamístopředseda představenstva · od 2025 · nar. 1988 · Brnodalších 5 firem:5 aktivních
- Miroslav Vlasákpředseda představenstva · od 2026 · nar. 1984 · Zelenečdalších 3 firmy:3 aktivních
- Vladana Štefkováčlen představenstva · od 2026 · nar. 1974 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 2
Dříve ve firmě · 16
- Miroslav Vlasákčlen představenstva · od 2021 · do 2026 · nar. 1984 · Zelenečdalších 3 firmy:3 aktivních
- Bohuslav Dohnalpředseda představenstva · od 2021 · do 2026 · nar. 1975 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Jakub Krajčovičmístopředseda představenstva · od 2021 · do 2024 · nar. 1984 · Bratislava - Nové Mestojiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Vlasákčlen jednatelské rady · od 2018 · do 2021 · nar. 1984 · Zelenečdalších 3 firmy:3 aktivních
- Jakub Krajčovičmístopředseda jednatelské rady · od 2020 · do 2021 · nar. 1984 · Bratislava - Nové Mestojiné firmy v rejstříku nemá
- Bohuslav Dohnalpředseda jednatelské rady · od 2020 · do 2021 · nar. 1975 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Bohuslav Dohnaljednatel · od 1996 · do 2020 · nar. 1975 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Miroslav Vlasákjednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1984 · Zelenečdalších 3 firmy:3 aktivních
- Alena Dohnalováprokura · od 2002 · do 2020 · nar. 1947 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Šmejkaljednatel · od 1996 · do 1998 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- SOFOLGIA a.s.společník · od 2013 · do 2021
- LIGELTA HOLDINGS LTDspolečník · od 2020 · do 2021
- Pavel Doležalspolečník · od 2012 · do 2013 · nar. 1977 · Dublovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Sodomkaspolečník · od 2012 · do 2013 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Bohuslav Dohnalspolečník · od 1996 · do 2013 · nar. 1975 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Karel Šmejkalspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Revolgy Business Solutions a.s.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
Revolgy Business Solutions a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 644 z 18 063firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 31 302 z 33 897 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 253 firemsídlí na stejné adrese
- 25,4 mil. Kč60 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 21,6 mil. Kč bez DPH
- 10 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Solotron s.r.o.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 063 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 644
- Ve stejném pásmu
- 199
- Větších
- 220
- 013 709
- 1 - 53 070
- 6 - 9396
- 10 - 19379
- 20 - 2490
- 25 - 49tato firma199
- 50 - 99100
- 100 - 19953
- 200 - 24918
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 1996
Z 960 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 933. Revolgy Business Solutions a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Revolgy Business Solutions a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- YOUR SYSTEM, spol.s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- XANADU a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- ORBIT s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- T-SOFT a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- TRIADA, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- TELE DATA CONTROL, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Intergraph CS s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
60 smluv za 25,4 mil. Kč, nejvíc s Technologická agentura ČR (27 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technologická agentura ČR4 smlouvy6,7 mil. Kč
- Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka veřejná výzkumná instituce7 smluv5,7 mil. Kč
- Univerzita Karlova8 smluv3,7 mil. Kč
- Lesy hl. m. Prahy7 smluv2,8 mil. Kč
- Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.7 smluv2,2 mil. Kč
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.3 smlouvy2,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021SML2021095 Rámcová smlouva o čerpání služeb v Google Cloud Platform 2021–20232 mil. Kč
- Objednávka_Roční plán Google Workspaceuzavřena 23. 9. 202663 420 Kč
- Na výše uvedenou adresu objednáváme: 190 licencí Google Workspace Business Standard, 250 licencí Google Workspace Enterprise Standard, 20 licencí Google Workspace Frontline Starter.uzavřena 27. 8. 2026800 000 Kč
- FSV - Objednávka č. 260278 - Google Workspace for Education: Teaching and Learning Upgrade - celkem 100 licencí na 1 rokuzavřena 15. 5. 202691 350 Kč
- Google Workspace Business Standard - Commitment Plan na 1 rok pro 40 uživatelů-Praha6.czuzavřena 13. 2. 2026163 448 Kč
- Google Workspace Business Standard - Commitment Plan na 1 rok pro 30 uživatelůuzavřena 28. 1. 2026118 973 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
12 vyhraných zakázek za 21,6 mil. Kč od 5 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Technologická agentura ČR7 zakázek10,6 mil. Kč
- Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta2 zakázky3,4 mil. Kč
- Národní rozvojová banka, a.s.1 zakázka5 mil. Kč
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.1 zakázka1,6 mil. Kč
- Národní divadlo1 zakázka929 280 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Cloudové služby a související dodávky prostřednictvím DNS - centrální nákupTechnologická agentura ČR · společně s dalšími249 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Zajištění cloudových nástrojů pro teamovou spolupráci pro ČMZRBNárodní rozvojová banka, a.s.5 mil. Kč
- 2023Google Cloud PlatformTechnologická agentura ČR2 mil. Kč
- 2021Poskytování a zprostředkování služeb Google Workspace Education Plus IIUniverzita Karlova, Přírodovědecká fakulta1,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2021Prodloužení licencí Google workspaceTechnologická agentura ČR · 2 nabídky1,8 mil. Kč
- 2023Google workspaceTechnologická agentura ČR1,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 4. 2026Odchod z vedeníMiroslav Vlasák (člen představenstva)
- 1. 4. 2026Nový ve vedeníMiroslav Vlasák (předseda představenstva)
- 1. 4. 2026Nový ve vedeníVladana Štefková (člen představenstva)
- 31. 3. 2026Odchod z vedeníBohuslav Dohnal (předseda představenstva)
- 1. 1. 2025Nový ve vedeníMartin Skaba (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2024Odchod z vedeníJakub Krajčovič (místopředseda představenstva)
- 1. 4. 2021Nový ve vedeníBohuslav Dohnal (předseda představenstva)
- 1. 4. 2021Nový ve vedeníJakub Krajčovič (místopředseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 4. 2021Nový ve vedeníMiroslav Vlasák (člen představenstva)
- 1. 4. 2021Odchod z vedeníBohuslav Dohnal (předseda jednatelské rady)
- 1. 4. 2021Odchod z vedeníMiroslav Vlasák (člen jednatelské rady)
- 1. 4. 2021Odchod z vedeníJakub Krajčovič (místopředseda jednatelské rady)
- 1. 4. 2021Odchod společníkaSOFOLGIA a.s.
- 1. 4. 2021Odchod společníkaLIGELTA HOLDINGS LTD
- 1. 4. 2021Změna základního kapitálu100 000 → 2 000 000 Kč
- 1. 4. 2021Změna názvuRevolgy Business Solutions s.r.o. → Revolgy Business Solutions a.s.
- 19. 6. 2020Odchod z vedeníMiroslav Vlasák (jednatel)
- 19. 6. 2020Odchod z vedeníBohuslav Dohnal (jednatel)
- 19. 6. 2020Nový ve vedeníBohuslav Dohnal (předseda jednatelské rady)
- 19. 6. 2020Nový společníkLIGELTA HOLDINGS LTD – 35 %
- 18. 6. 2020Odchod z vedeníAlena Dohnalová (prokura)
- 15. 6. 2020Nový ve vedeníJakub Krajčovič (místopředseda jednatelské rady)
- 5. 3. 2018Změna názvunetmail s.r.o. → Revolgy Business Solutions s.r.o.
- 26. 2. 2018Nový ve vedeníMiroslav Vlasák (jednatel)
- 26. 2. 2018Nový ve vedeníMiroslav Vlasák (člen jednatelské rady)
- 11. 10. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 960 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 28. 4. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
tqcpbr2
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25082159
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Klimentská 1246/1, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- AA 2, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1997 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ABSOLUTE OIL a.s.Akciová společnost · od 2013Aktivní
- A-ENTER UCETNI s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- AGC Audit s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Alemeth Business, a.s.Akciová společnost · od 2018Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25082159
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 10. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Revolgy Business Solutions a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Revolgy Business Solutions a.s.
Kdy vznikla firma Revolgy Business Solutions a.s.?
Kolik zaměstnanců má Revolgy Business Solutions a.s.?
Kde sídlí Revolgy Business Solutions a.s.?
Jaké je IČO firmy Revolgy Business Solutions a.s.?
Jakou datovou schránku má Revolgy Business Solutions a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Revolgy Business Solutions a.s.?
Je Revolgy Business Solutions a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Revolgy Business Solutions a.s. zabývá?
Je Revolgy Business Solutions a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu