Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 19 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji MSX turnAROUND management s.r.o..
Statutární orgán
Dříve ve firmě · 23
- MSX turnAROUND management s.r.o.člen představenstva · od 2024 · do 2025
- Ing. Roman Brestovanskýčlen představenstva · od 2022 · do 2024 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ivana Tiklováprokura · od 2022 · do 2023 · nar. 1988 · Trnavajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Roman Brestovanskýmístopředseda představenstva · od 2021 · do 2022 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Maroš Jančovičpředseda představenstva · od 2021 · do 2022 · nar. 1978 · Trnavajiné firmy v rejstříku nemá
- Maroš Jančoviččlen představenstva · od 2017 · do 2021 · nar. 1978 · Trnavajiné firmy v rejstříku nemá
- Maroš Jančovičjednatel · od 2013 · do 2017 · nar. 1978 · Trnavajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Peter Kotuliakjednatel · od 2015 · do 2017 · nar. 1967 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Roman Kriškojednatel · od 2007 · do 2015 · nar. 1971 · Rohovcejiné firmy v rejstříku nemá
- Peter Hlaváčjednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Jánošíkjednatel · od 2006 · do 2013 · nar. 1976 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Roman Roštárjednatel · od 2007 · do 2013 · nar. 1967 · Stupavajiné firmy v rejstříku nemá
- Ability Development, a.s.společník · od 2002 · do 2007
- TEMPEST a.s.společník · od 2007 · do 2016
- Ing. Peter Kotuliakspolečník · od 2015 · do 2017 · nar. 1967 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zuzana Margetínováspolečník · od 2001 · do 2002 · nar. 1960 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Kulakovskýspolečník · od 1996 · do 1999 · nar. 1976 · Tehovjiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Štefan Havlíčekspolečník · od 1996 · do 2001 · nar. 1960 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Josef Homolkaspolečník · od 1996 · do 2001 · nar. 1962 · Jincejiné firmy v rejstříku nemá
- Hana Pilátováspolečník · od 1999 · do 2002 · nar. 1951 · Praha 10jiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Johnspolečník · od 1999 · do 2001 · nar. 1975 · Jablonné v Podještědíjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Krausspolečník · od 1999 · do 2001 · nar. 1953 · Praha 10jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Peter Margetínspolečník · od 2001 · do 2002 · nar. 1958 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
UNIPROG SOLUTIONS, a.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
UNIPROG SOLUTIONS, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 13 669 z 18 070firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 31 348 z 34 003 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 199 firemsídlí na stejné adrese
- 4,2 mld. Kč261 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 14 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 358,5 mil. Kč bez DPH
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 070 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 13 669
- Ve stejném pásmu
- 3 114
- Větších
- 1 287
- 013 669
- 1 - 5tato firma3 114
- 6 - 9401
- 10 - 19378
- 20 - 2489
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19954
- 200 - 24917
- 250 - 49931
- 500 - 99915
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 1996
Z 958 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 931. UNIPROG SOLUTIONS, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- UNIPROG SOLUTIONS, a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- HRMCreal spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STECO DATA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- ASEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Anti Vir s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STRATOS Informatic spol. s r.o. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1990
- AgiSense s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- G & C Management Consulting s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
261 smluv za 4,2 mld. Kč, nejvíc s Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost50 smluv633,2 mil. Kč
- Generální finanční ředitelství7 smluv283,5 mil. Kč
- Česká správa sociálního zabezpečení6 smluv81,1 mil. Kč
- ČEPRO, a.s.126 smluv51,9 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA24 smluv22,8 mil. Kč
- Česká pošta, s.p.4 smlouvy10 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021RD IBM 20213,1 mld. Kč
- dohoda: Zajištění podpory a rozvoje agendového informačního systému pro podporu výkonu činností pořizování územně plánovacích podkladů a dokumentací hl. m. Prahyuzavřena 5. 4. 20229,1 mil. Kč
- Licenční smlouva -Technická podpora produktu IBM SPSS Modeler - Rámcová smlouva MV (AVISme 2025000265)uzavřena 12. 5. 20252,3 mil. Kč
- Znalostní podp. DISuzavřena 7. 11. 20245,3 mil. Kč
- dohoda: Služby rozšířené podpory Informačního systému - úpravy a funkční doplnění Informačního systému a služby spojené s rozvojem Informačního systému a přípravou jeho realizaceuzavřena 14. 8. 2024707 200 Kč
- dohoda narovnání 2530019 ASW DIS podpora údržba SLA elektronickyuzavřena 27. 6. 2024470 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
14 vyhraných zakázek za 358,5 mil. Kč od 7 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA6 zakázek13,6 mil. Kč
- Česká správa sociálního zabezpečení3 zakázky38,6 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost1 zakázka299,9 mil. Kč
- Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.1 zakázka3,3 mil. Kč
- Ministerstvo dopravy (MD)1 zakázka1,6 mil. Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY1 zakázka1,6 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2021Rámcová dohoda na pořizování produktů IBMMinisterstvo vnitra · 10 nabídek · společně s dalšími3,1 mld. Kč
- nadlimitní · 2019Poskytování služeb podpory, údržby a rozvoje systému DISDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost299,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2021ČSSZ - Navýšení výpočetního výkonu centrálního datového úložiště (DigiČesko)Česká správa sociálního zabezpečení · 2 nabídky29,1 mil. Kč
- 2022Zajištění podpory a rozvoje agendového informačního systému pro podporu výkonu činností pořizování územně plánovacích podkladů a dokumentací hl. m. Prahy na 4 rokyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA9,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2019ČSSZ - Posílení datového úložiště - 2018Česká správa sociálního zabezpečení · jediná nabídka8,2 mil. Kč
- podlimitní · 2019Vybavení pro dlouhodobé uchování objemných výzkumných datÚstav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.3,3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 7. 2025Odchod z vedeníMSX turnAROUND management s.r.o. (člen představenstva)
- 24. 7. 2025Nový ve vedeníMSX turnAROUND management s.r.o. (člen správní rady)
- 1. 5. 2024Nový ve vedeníMSX turnAROUND management s.r.o. (člen představenstva)
- 30. 4. 2024Odchod z vedeníIng. Roman Brestovanský (člen představenstva)
- 4. 4. 2024PřesídleníPraha
- 17. 3. 2023Odchod z vedeníIvana Tiklová (prokura)
- 23. 9. 2022Nový ve vedeníIvana Tiklová (prokura)
- 22. 9. 2022Odchod z vedeníIng. Roman Brestovanský (místopředseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 22. 9. 2022Nový ve vedeníIng. Roman Brestovanský (člen představenstva)
- 11. 7. 2022Odchod z vedeníIng. Maroš Jančovič (předseda představenstva)
- 23. 12. 2021Odchod z vedeníMaroš Jančovič (člen představenstva)
- 22. 12. 2021Nový ve vedeníIng. Maroš Jančovič (předseda představenstva)
- 22. 12. 2021Nový ve vedeníIng. Roman Brestovanský (místopředseda představenstva)
- 16. 6. 2021PřesídleníPraha
- 6. 12. 2017Odchod společníkaIng. Peter Kotuliak
- 1. 2. 2017Nový ve vedeníMaroš Jančovič (člen představenstva)
- 1. 2. 2017Odchod z vedeníMaroš Jančovič (jednatel)
- 1. 2. 2017Odchod z vedeníIng. Peter Kotuliak (jednatel)
- 1. 2. 2017Změna základního kapitálu3 868 000 → 4 000 000 Kč
- 1. 2. 2017Změna názvuTEMPEST CZECH s.r.o. → UNIPROG SOLUTIONS, a.s.
- 1. 2. 2017PřesídleníPraha
- 13. 12. 2016Odchod společníkaTEMPEST a.s.
- 3. 7. 2015Nový společníkIng. Peter Kotuliak – 100 %
- 3. 7. 2015Změna základního kapitálu308 000 → 3 868 000 Kč
- 24. 6. 2015Odchod z vedeníPeter Hlaváč (jednatel)
- 16. 12. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 958 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 6. 10. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
49y6sbg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25094670
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U Habrovky 247/11, Krč, 14000 Praha
- 4SCMsolutions s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- ABBASANTA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- ABI Profils Central Europe, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Active Image s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Agentura Columbus s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25094670
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti informačních technologií
- Další činnosti
- Výroba počítačů a periferních zařízení, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Ostatní činnosti v oblasti informačních technologií a 7 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 12. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy UNIPROG SOLUTIONS, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě UNIPROG SOLUTIONS, a.s.
Kdy vznikla firma UNIPROG SOLUTIONS, a.s.?
Kolik zaměstnanců má UNIPROG SOLUTIONS, a.s.?
Kde sídlí UNIPROG SOLUTIONS, a.s.?
Jaké je IČO firmy UNIPROG SOLUTIONS, a.s.?
Jakou datovou schránku má UNIPROG SOLUTIONS, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy UNIPROG SOLUTIONS, a.s.?
Je UNIPROG SOLUTIONS, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se UNIPROG SOLUTIONS, a.s. zabývá?
Je UNIPROG SOLUTIONS, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu