Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Dominik Soltysik a 1 další, vlastní ESSENDI POLAND SPÓLKA AKCYJNA (100 %).
Statutární orgán
- Dominik Soltysikjednatel · od 2019 · nar. 1975 · Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
- Inesa Kuczalskajednatel · od 2023 · nar. 1974 · Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- ESSENDI POLAND SPÓLKA AKCYJNA100 %od 2025 · vklad 300 mil. Kč
Dříve ve firmě · 16
- Pavel Říhaprokura · od 2014 · do 2025 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Emeline Sýkora-Wintrebertjednatel · od 2019 · do 2023 · nar. 1982 · Bukurešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Louis Durandprokura · od 2019 · do 2022 · nar. 1985 · Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
- Emeline Wintrebertjednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1982 · Bukurešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Olgierd Świerzewskiprokura · od 2019 · do 2020 · nar. 1971 · Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
- Daniela Nováprokura · od 2014 · do 2019 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Gábor Kérdőjednatel · od 2014 · do 2019 · nar. 1979 · Budapešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Stéfan Potockijednatel · od 2015 · do 2019 · nar. 1965 · Krakovjiné firmy v rejstříku nemá
- Karim-Maurice Bouteminejednatel · od 2014 · do 2015 · nar. 1957 · Noisy le Grandjiné firmy v rejstříku nemá
- Jean-Luc Gesvretjednatel · od 2013 · do 2014 · nar. 1966 · Bonsecoursjiné firmy v rejstříku nemá
- Bruno Pierre Marie Coudryjednatel · od 2009 · do 2013 · nar. 1950jiné firmy v rejstříku nemá
- Bruno Pierre Marie Coundryjednatel · od 2009 · do 2009 · nar. 1950jiné firmy v rejstříku nemá
- ORBIS SPÓLKA AKCYJNAspolečník · od 2015 · do 2025
- Ing. Vítězslav Gloserspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1960 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- S.A. Bouyguesspolečník · od 1998 · do 1999
- ACCOR S.A.společník · od 1999 · do 2015
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Kateřinská Hotel, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
Kateřinská Hotel, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 051 z 3 064firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 5 961 z 6 804 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 3 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 000 Kč
- 7,3 mil. Kč80 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 66,5 mil. Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 064 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 051
- Ve stejném pásmu
- 8
- Větších
- 5
- 02 017
- 1 - 5609
- 6 - 988
- 10 - 19130
- 20 - 2431
- 25 - 4993
- 50 - 9946
- 100 - 19930
- 200 - 2497
- 250 - 499tato firma8
- 500 - 9992
- 1000 - 14993
Ročník 1996
Z 572 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 549. Kateřinská Hotel, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Kateřinská Hotel, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- Bohemia Properties a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- Le-Investment, spol.s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1998
- Atrium Hotel Praha, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- FSHP s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2009
- Inafy Estates s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2016
- BHG Princ s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2018
- WIC Prague a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2018
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
80 smluv za 7,3 mil. Kč, nejvíc s Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost (40 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost20 smluv2,9 mil. Kč
- Univerzita Karlova7 smluv719 378 Kč
- Slezská univerzita v Opavě5 smluv509 765 Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí1 smlouva300 000 Kč
- Městská část Praha 53 smlouvy286 826 Kč
- Vzdělávací institut Středočeského kraje-Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků1 smlouva264 200 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018vyúčtování377 569 Kč
- UKPRF Objednávka - Služby: ubytování účastníků semináře "Cesta do hlubin studia chemie"uzavřena 23. 9. 2026110 000 Kč s DPH
- objednávka ubytování ČKRuzavřena 14. 8. 202662 728 Kč
- pronájemuzavřena 15. 6. 2026236 782 Kč
- pronájem vyúčtováníuzavřena 18. 12. 2025310 404 Kč
- EU ECA summit – konference a cateringuzavřena 21. 11. 2025115 702 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 66,5 mil. Kč (2020–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Nepokryté náklady 2022Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program COVID Nepokryté náklady1,5 mil. Kč
- 2160007315Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202134,9 mil. Kč
- 2161004191Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202125 mil. Kč
- 2001012532Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20205,1 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Bar Supervisor1 místo
- Cook1 místo
- Recepční1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 21. 4. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 11. 2025Odchod z vedeníPavel Říha (prokura)
- 13. 11. 2025Odchod společníkaORBIS SPÓLKA AKCYJNA
- 13. 11. 2025Nový společníkESSENDI POLAND SPÓLKA AKCYJNA – 100 %
- 25. 5. 2023Nový ve vedeníInesa Kuczalska (jednatel)
- 24. 5. 2023Odchod z vedeníEmeline Sýkora-Wintrebert (jednatel)
- 29. 7. 2022Odchod z vedeníLouis Durand (prokura)
- 17. 1. 2020Odchod z vedeníEmeline Wintrebert (jednatel)
- 17. 1. 2020Odchod z vedeníOlgierd Świerzewski (prokura)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 12. 2019Nový ve vedeníOlgierd Świerzewski (prokura)
- 11. 11. 2019Nový ve vedeníLouis Durand (prokura)
- 1. 7. 2019Nový ve vedeníEmeline Wintrebert (jednatel)
- 1. 7. 2019Nový ve vedeníEmeline Sýkora-Wintrebert (jednatel)
- 21. 2. 2019Odchod z vedeníDaniela Nová (prokura)
- 4. 2. 2019Odchod z vedeníStéfan Potocki (jednatel)
- 4. 2. 2019Odchod z vedeníGábor Kérdő (jednatel)
- 4. 2. 2019Nový ve vedeníDominik Soltysik (jednatel)
- 5. 12. 2016PřesídleníPraha
- 18. 3. 2015Nový společníkORBIS SPÓLKA AKCYJNA – 100 %
- 18. 3. 2015Odchod společníkaACCOR S.A.
- 2. 2. 2015Nový ve vedeníStéfan Potocki (jednatel)
- 2. 2. 2015Odchod z vedeníKarim-Maurice Boutemine (jednatel)
- 15. 7. 2014Nový ve vedeníKarim-Maurice Boutemine (jednatel)
- 4. 6. 2014Nový ve vedeníPavel Říha (prokura)
- 4. 6. 2014Nový ve vedeníDaniela Nová (prokura)
- 20. 3. 2014Odchod z vedeníJean-Luc Gesvret (jednatel)
- 27. 12. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 572 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
yptfbcs
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25096796
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kateřinská 1476/38, Nové Město (Praha 2), 12000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25096796
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní ubytování
- Další činnosti
- Výroba komunikačních zařízení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, 55900, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Ostatní pomocné činnosti související s finančním zprostředkováním, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 12. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Kateřinská Hotel, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Kateřinská Hotel, s.r.o.
Kdy vznikla firma Kateřinská Hotel, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Kateřinská Hotel, s.r.o.?
Kde sídlí Kateřinská Hotel, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Kateřinská Hotel, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Kateřinská Hotel, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Kateřinská Hotel, s.r.o.?
Komu patří Kateřinská Hotel, s.r.o.?
Je Kateřinská Hotel, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Kateřinská Hotel, s.r.o. zabývá?
Je Kateřinská Hotel, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu