Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1,5 mld. | 964,3 mil. | 4,4 mld. |
| 2024 | 1,5 mld. | 510,6 mil. | 3,5 mld. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 27 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Xuan Long Le, vlastní hlavně Ing. Xuan Long Le (60 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Ing. Xuan Long Le60 %od 2016 · nar. 1961 · Praha · vklad 19,8 mil. Kčdalších 11 firem:11 aktivních
- Hong Trang Leová20 %od 2016 · nar. 1992 · Praha · vklad 6,6 mil. Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Thuy Ly Leová20 %od 2022 · nar. 2000 · Praha · vklad 6,6 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 4
- Ing. Xuan Long Lejednatel · od 2003 · do 2016 · nar. 1961 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Xuan Long Le, r.č. 610608/2301jednatel · od 1998 · do 2003 · Praha
- Ing. Xuan Long Lespolečník · od 2015 · do 2016 · Praha
- PRAGUE INTERNATIONAL TRADING, spol. s r.o.společník · od 1998 · do 2015
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Le-Investment, spol.s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Le-Investment, spol.s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 051 z 3 064firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 5 755 z 6 804 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 38 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 500 Kč
- 26,9 mil. Kč108 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 52,4 mil. Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 7 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 3,9 mil. Kč bez DPH
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 064 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 051
- Ve stejném pásmu
- 8
- Větších
- 5
- 02 017
- 1 - 5609
- 6 - 988
- 10 - 19130
- 20 - 2431
- 25 - 4993
- 50 - 9946
- 100 - 19930
- 200 - 2497
- 250 - 499tato firma8
- 500 - 9992
- 1000 - 14993
Ročník 1998
Z 546 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 514. Le-Investment, spol.s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Le-Investment, spol.s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- Bohemia Properties a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- Kateřinská Hotel, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1996
- Atrium Hotel Praha, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- FSHP s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2009
- Inafy Estates s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2016
- BHG Princ s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2018
- WIC Prague a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2018
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
108 smluv za 26,9 mil. Kč, nejvíc s Český telekomunikační úřad.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Český telekomunikační úřad13 smluv4,9 mil. Kč
- Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR6 smluv3,5 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu8 smluv3,1 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze6 smluv2,8 mil. Kč
- Ministerstvo financí5 smluv2,7 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra8 smluv1,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva o zajištění hotelových, konferenčních a souvisejících služeb pro HGM 2023 (AVISme 2023002234)2,5 mil. Kč
- ENEF 2026uzavřena 9. 10. 2026192 562 Kč
- Grandior Hotel Prague - EaPeReg Plenární zasedání 8.-9.12.2026uzavřena 7. 10. 202691 261 Kč s DPH
- Porada ředitelů - 20.10.2026uzavřena 16. 9. 202666 658 Kč s DPH
- Pronájem konferenčních prostor a související techniky v souvislosti s realizací informační kampaně k EET 2.0 pro podnikatele, která se bude konat dne 30. 9. 2026. (AVISme 2026001751)uzavřena 12. 8. 202650 381 Kč
- Pronájem konferenčních prostor a související techniky v souvislosti s realizací informační kampaně k EET 2.0 pro podnikatele, která se bude konat dne 17. 9. 2026 (AVISme 2026001749)uzavřena 17. 8. 202654 711 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 52,4 mil. Kč (2021–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace26,9 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace25,6 mil. Kč
Poslední dotace
- Le-Investment, spol.s r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora1,5 mil. Kč
- COVID-Ubytování II - HUZMinisterstvo pro místní rozvoj · 202125,6 mil. Kč
- 2160001464Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202117,2 mil. Kč
- 2161004019Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20218,2 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
7 vyhraných zakázek za 3,9 mil. Kč od 6 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 zakázky869 326 Kč
- Ministerstvo financí1 zakázka2,4 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra1 zakázka479 339 Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY1 zakázka128 228 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka8 081 Kč
- Nejvyšší kontrolní úřad1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- podlimitní · 2023Zajištění hotelových, konferenčních a souvisejících služeb pro HGM 2023Ministerstvo financí · jediná nabídka2,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2021SLZM-Zajištění mezinárodní konference CO3DIL 2021Ministerstvo vnitra · 5 nabídek479 339 Kč
- malého rozsahu · 2018Zasedání Com-ITU v červnu 2018Ministerstvo průmyslu a obchodu479 326 Kč
- malého rozsahu · 2019Uspořádání ekonomické konference k 10. výročí Východního partnerství 16.4.2019 v PrazeMinisterstvo průmyslu a obchodu · jediná nabídka390 000 Kč
- 2024Smlouva o zajištění Recepce s občerstvením pro účastníky Statutárního zasedání Association Internationale de la MutualitéVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY128 228 Kč
- 2017Objednávka- zajištění občerstvení pro pracovní jednání pana radního Hadravy s novinářiHLAVNÍ MĚSTO PRAHA8 081 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Pomocný kuchaři15 míst
- Pomocní kuchaři12 míst
- Číšník / Servírka5 míst
- Pomocný pracovník v hotelu (M/Ž)3 místa
- Houseman2 místa
- Číšníci a servírky1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 15. 5. 2025.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 4 · nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 9. 2022Nový společníkThuy Ly Leová – 20 %
- 16. 11. 2016Odchod z vedeníIng. Xuan Long Le (jednatel)
- 16. 11. 2016Nový ve vedeníIng. Xuan Long Le (jednatel)
- 16. 11. 2016Odchod společníkaIng. Xuan Long Le
- 16. 11. 2016Nový společníkIng. Xuan Long Le – 60 %
- 16. 11. 2016PřesídleníPraha
- 27. 7. 2016Nový společníkHong Trang Leová – 20 %
- 16. 1. 2015Odchod společníkaPrague International Trading, spol.s r.o.
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 16. 1. 2015Nový společníkIng. Xuan Long Le – 80 %
- 28. 3. 2003Odchod z vedeníIng. Xuan Long Le, r.č. 610608/2301 (jednatel)
- 28. 3. 2003Nový ve vedeníIng. Xuan Long Le (jednatel)
- 14. 12. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 546 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 9. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
wi2h3dz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25719041
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Ostrovní 125/32, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25719041
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní ubytování
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s nápoji, Skladování a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 12. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Le-Investment, spol.s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Le-Investment, spol.s r.o.
Kdy vznikla firma Le-Investment, spol.s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Le-Investment, spol.s r.o.?
Kde sídlí Le-Investment, spol.s r.o.?
Jaké je IČO firmy Le-Investment, spol.s r.o.?
Jakou datovou schránku má Le-Investment, spol.s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Le-Investment, spol.s r.o.?
Komu patří Le-Investment, spol.s r.o.?
Je Le-Investment, spol.s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Le-Investment, spol.s r.o. zabývá?
Je Le-Investment, spol.s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu