Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2017 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 6 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2017.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 6 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Kubina, vlastní hlavně Martin Kubina (55 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Martin Kubina55 %od 1997 · nar. 1954 · Brandýs nad Labem-Stará Boleslav · vklad 55 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Jan Kubina45 %od 2015 · nar. 1983 · Brandýs nad Labem-Stará Boleslav · vklad 45 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 4
- Milena Kubinovájednatel · od 2012 · do 2015 · nar. 1956 · Brandýs nad Labem-Stará Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Kubinajednatel · od 1997 · do 2012 · nar. 1954 · Brandýs nad Labem-Stará Boleslavdalších 1 firma:1 aktivních
- Bronislav Řehořjednatel · od 1997 · do 2008 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Bronislav Řehořspolečník · od 1997 · do 2008 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ISS CZ, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ISS CZ, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 8 868 z 11 323firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 14 157 z 18 471 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 94 firemsídlí na stejné adrese
- 7,3 mil. Kč26 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 494 000 Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 323 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 8 868
- Ve stejném pásmu
- 1 629
- Větších
- 826
- 08 868
- 1 - 5tato firma1 629
- 6 - 9287
- 10 - 19274
- 20 - 2458
- 25 - 49109
- 50 - 9946
- 100 - 19926
- 200 - 2497
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 1997
Z 1 458 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 1 414. ISS CZ, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ISS CZ, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- REMIN spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Gallery GROUP a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RADON v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- IKA Praha v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Erma Elan engineering spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Redia a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Stavební geologie, akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
26 smluv za 7,3 mil. Kč, nejvíc s Městská část Praha 6 (92 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Městská část Praha 623 smluv6,6 mil. Kč
- Univerzita Karlova2 smlouvy313 523 Kč
- Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav1 smlouva302 500 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Dispoziční úpravy kancelářských prostor OSV a ŽO dle CN ze dne 30.09.2020.1,4 mil. Kč
- Montáž demontovatelných dělených skleněných příček nad stávajícími příčkami a montáž přepážkového systému v kanceláři č. 133.uzavřena 5. 10. 2026131 508 Kč
- Úprava příček včetně souvisejících prací na ODŽP - dostavba jednoduché skleněné příčkyuzavřena 28. 7. 202658 980 Kč
- Úprava příček včetně souvisejících prací na ODŽP – v kancelářích č. 215, 223 a 218 (velín) dle CN č. 0392026 ze dne 29.05.2026 na základě provedeného poptávkového řízení (uzavřené výzvy).uzavřena 22. 6. 2026322 336 Kč
- Objednávka - studie parkováníuzavřena 15. 4. 2026302 500 Kč s DPH
- Dodávka a montáž 1 ks rámové dělené skleněné příčky a laminové příčky včetně demontáže a zpětné montáže 1 ks vlastních dveří a souvisejících bouracích prací v kanceláři č. 118 v budově ÚMČ Praha 6 na Odboru sociálních věcí.uzavřena 24. 11. 2025116 720 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 494 000 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Obec Křenek1 zakázka494 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 10. 2015Nový společníkJan Kubina – 45 %
- 12. 10. 2015Odchod z vedeníMilena Kubinová (jednatel)
- 12. 10. 2015Nový ve vedeníJan Kubina (jednatel)
- 3. 12. 2012Odchod z vedeníMartin Kubina (jednatel)
- 3. 12. 2012Nový ve vedeníMilena Kubinová (jednatel)
- 5. 12. 2008Odchod společníkaBronislav Řehoř
- 5. 12. 2008PřesídleníPraha
- 26. 11. 2008Odchod z vedeníBronislav Řehoř (jednatel)
- 21. 9. 2002PřesídleníPraha
- 28. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 458 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
m65cybf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25102745
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Bohdalecká 1490/25, Michle (Praha 10), 10100 Praha
- 100% Fresh s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- 247 Consulting, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000Aktivní
- 55+ Communications, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- AB Carpe, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Akademie ledových sportů, spolekSpolek · od 2016Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25102745
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Nespecializovaný velkoobchod, Ubytování v hotelích a podobných ubytovacích zařízeních, 55100, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 1. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ISS CZ, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ISS CZ, s.r.o.
Kdy vznikla firma ISS CZ, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ISS CZ, s.r.o.?
Kde sídlí ISS CZ, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ISS CZ, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ISS CZ, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ISS CZ, s.r.o.?
Komu patří ISS CZ, s.r.o.?
Je ISS CZ, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ISS CZ, s.r.o. zabývá?
Je ISS CZ, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu