Shrnutí · spočítáno z registrů
Městská část Praha 6 v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 167 z 217firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 53 letna trhu, déle než 240 z 278 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1973 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 21,6 mld. Kč13 864 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 132,3 mil. Kčv 72 dotacích z veřejných rozpočtů, 46 % z fondů EU
- 28 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v Praze · 217 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 167
- Ve stejném pásmu
- 24
- Větších
- 26
- 014
- 1 - 513
- 6 - 96
- 10 - 1913
- 20 - 245
- 25 - 4925
- 50 - 9928
- 100 - 19928
- 200 - 24910
- 250 - 49925
- 500 - 999tato firma24
- 1000 - 149913
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 4000 - 49992
- 5000 - 99994
- 10 000 a více3
Ročník 1973
Z 2 315 subjektů oboru zapsaných v roce 1973 dnes funguje 2 315. Městská část Praha 6 je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Městská část Praha 6500 - 999 zaměstnancůod 1973Tato firma · stejně velké →
- Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR500 - 999 zaměstnancůod 1960
- Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Ministerstvo spravedlnosti500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Státní fond životního prostředí České republiky500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Úřad vlády České republiky500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Městská část Praha 1500 - 999 zaměstnancůod 1973
- Městská část Praha 4500 - 999 zaměstnancůod 1973
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 864 smluv za 21,6 mld. Kč, nejvíc s PPF banka a.s. (27 % hodnoty).
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- PPF banka a.s.60 smluv5,8 mld. Kč
- ENESA a.s.6 smluv1,5 mld. Kč
- SNEO, a.s.889 smluv1,3 mld. Kč
- C D V služby, s.r.o.648 smluv1,1 mld. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA177 smluv713,6 mil. Kč
- KONSIT a.s.72 smluv662,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Dodatek č. 2 ke smlouvě o spolupráci se spol. CENTRAL GROUP 85. investiční s.r.o. a CENTRAL GROUP a.s. - spoluúčast investorů na rozvoji městské části Praha 6 v souvislosti s realizací investičního záměru628,4 mil. Kč
- Doplnění svislého dopravního značení v projektuuzavřena 2. 11. 202615 000 Kč
- Oprava dvírek k podzemním kontejnerůmuzavřena 2. 11. 202611 700 Kč
- MM00000555856uzavřena 2. 11. 2026 · dodatek97 319 Kč
- MM00000555855uzavřena 2. 11. 2026 · dodatek136 111 Kč
- návrhy úprav dopravního režimu v ulicích: Křenova, Kulhánkovská a další - výzva č. 4/2026.uzavřena 30. 10. 202640 600 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
72 dotací za 132,3 mil. Kč (2006–2025), 46 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 60,8 mil. Kčnárodní zdroje · 71,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy5 dotací26,9 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí8 dotací26,2 mil. Kč
- Hlavní město Praha2 dotace25,5 mil. Kč
- Ministerstvo životního prostředí6 dotací25,1 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace9,7 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2017ZŠ A. Čermáka - Půdní vestavba - navýšení kapacity základního vzděláváníHlavní město Praha23,1 mil. KčEU
- Místní akční plán vzdělávání MČ Praha 6 - IVMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2024–2025 · JAK ZED6,8 mil. KčEU
- Dotace na sociální práci na obcích a krajíchMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Poskytování příspěvku na výkon sociální práce3,9 mil. Kč
- Výuka češtiny 100x jinakMinisterstvo vnitra · 2025 · Integrace cizinců na lokální úrovni1,1 mil. Kč
- Čeština v písničkáchMinisterstvo vnitra · 2025 · Integrace cizinců na lokální úrovni1,1 mil. Kč
- Dotace na sociální práci na obcích a krajíchMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2024 · Poskytování příspěvku na výkon sociální práce4,2 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
4 projekty za 48,6 mil. Kč, vyúčtováno 19 %; 3 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 9,5 mil. Kčzbývá · 39,1 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 28. 5. 2026 · do 31. 12. 2027Místní akční plán vzdělávání MČ Praha 6 - VOperační program Jan Amos Komenský · Projekt s právním aktem · Praha3,8 mil. Kčběží
- od 8. 12. 2025 · do 30. 6. 2027Elektronizace a portál MČ Praha 6Integrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Praha17,2 mil. Kčběží
- od 25. 6. 2024 · do 31. 12. 2027Posílení kybernetické bezpečnosti MČ Praha 6Integrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Praha18,1 mil. Kčběží
- od 22. 4. 2024 · ukončen 31. 12. 2025Místní akční plán vzdělávání MČ Praha 6 - IVOperační program Jan Amos Komenský · Projekt finančně ukončen ŘO · Praha9,5 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 15 · nafta 7 · elektřina 3 · hybrid 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 1. 7. 1973Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 315 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 23. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
bmzbv7c
Schránka orgánu veřejné moci
DIČ CZ00063703
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Čs. armády 601/23, Bubeneč (Praha 6), 16000 Praha
- KITT6, příspěvková organizacePříspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem · od 2023 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Obvodní hospodářská komora Praha 6Komora (s výjimkou profesních komor) · od 1994Aktivní
- Základní odborová organizace Odborového svazu státních orgánů a organizací při Městské části Praha 6Odborová organizace · od 1995Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00063703
- Právní forma
- Obec nebo městská část hlavního města Prahy
- Hlavní činnost
- Všeobecné činnosti veřejné správy
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 1973
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Městská část Praha 6
Otázky
Časté otázky o firmě Městská část Praha 6
Kdy vznikla firma Městská část Praha 6?
Kolik zaměstnanců má Městská část Praha 6?
Kde sídlí Městská část Praha 6?
Jaké je IČO firmy Městská část Praha 6?
Jakou datovou schránku má Městská část Praha 6?
Je Městská část Praha 6 spolehlivý plátce DPH?
Čím se Městská část Praha 6 zabývá?
Je Městská část Praha 6 aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu