Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Kubín, vlastní hlavně Tomáš Kubín (75 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Tomáš Kubín75 %od 1997 · nar. 1969 · Praha · vklad 300 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Zdeněk Kubín, CSc.25 %od 2005 · nar. 1946 · Praha · vklad 100 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TKF, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TKF, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 887 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 52 486 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 28,5 mil. Kč201 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,7 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 7 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 2,9 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 16 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 887
- Ve stejném pásmu
- 464
- Větších
- 395
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49tato firma464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. TKF, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TKF, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- SABE, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Alfa Laval spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Meffert ČR spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Avery Dennison Praha spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- COBRA spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOIMEX a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PURO GELATO s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
201 smluv za 28,5 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo vnitra (37 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo vnitra29 smluv10,4 mil. Kč
- Zařízení služeb MZe s.p.o.19 smluv3,4 mil. Kč
- Moravskokrumlovsko, s.o.4 smlouvy1,4 mil. Kč
- Městská část Praha 85 smluv840 158 Kč
- OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA1 smlouva708 819 Kč
- Statutární město Zlín5 smluv590 450 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Stany s bočnicemi3,8 mil. Kč
- Objednávka nůžkový stanuzavřena 20. 10. 202663 191 Kč s DPH
- Objednáváme u vás včetně předtiskové přípravy a dopravy, cena – bez DPH (s DPH): - 2x Rapid Extréme 4x8m v E1 bílá, potisk všech límců, příslušenství – 91 668,- (110 918,30) - 1x Rapid Extréme SET S2 4x6m v E1 bílá, 3x bočnice v E1, 1x bočnice 6m potuzavřena 2. 10. 2026320 121 Kč
- Objednáváme u vás včetně předtiskové přípravy a dopravy, cena – bez DPH (s DPH): - 2x Rapid Extréme 4x8m v E1 bílá, potisk všech límců, příslušenství – 91 668,- (110 918,30) - 1x Rapid Extréme SET S2 4x6m v E1 bílá, 3x bočnice v E1, 1x bočnice 6m potuzavřena 2. 10. 2026320 121 Kč
- Oprava stanůuzavřena 12. 8. 202616 450 Kč
- Objednáváme u Vás technické vybavení dle cenové nabídky č. 040011.uzavřena 10. 8. 202665 572 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 3,7 mil. Kč (2005–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace3,6 mil. Kč
- Úřad práce ve Zlíně1 dotace22 800 Kč
Poslední dotace
- 2160004649Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,7 mil. Kč
- 2161002948Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021915 600 Kč
- ZLA-S-468/2005Úřad práce ve Zlíně · 200522 800 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
7 vyhraných zakázek za 2,9 mil. Kč od 3 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo vnitra5 zakázek2,2 mil. Kč
- OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA1 zakázka708 819 Kč
- Ministerstvo obrany1 zakázka81 410 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2018Stan nůžkovýMinisterstvo vnitra730 080 Kč
- malého rozsahu · 2021Velkokapacitní skladový stanOLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA708 819 Kč
- malého rozsahu · 2023Stan nůžkový 3x3, závaží a bočniceMinisterstvo vnitra · jediná nabídka533 706 Kč
- malého rozsahu · 2022Stan nůžkový 3x3 mMinisterstvo vnitra · jediná nabídka514 318 Kč
- malého rozsahu · 2017Nůžkový stan 4x4mMinisterstvo vnitra234 450 Kč
- malého rozsahu · 2017Nůžkový stan 8x4mMinisterstvo vnitra143 100 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 8 · nafta 7 · CNG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 8. 2025Odchod z vedeníIng. Petr Kunštát (prokura)
- 10. 7. 2025Odchod z vedeníIng. Zdeněk Kubín, CSc. (jednatel)
- 2. 5. 2019Nový ve vedeníIng. Petr Kunštát (prokura)
- 2. 5. 2019Změna základního kapitálu320 000 → 400 000 Kč
- 20. 4. 2007Nový ve vedeníIng. Zdeněk Kubín, CSc. (jednatel)
- 21. 12. 2005Odchod společníkaIng. Zdeněk Kubín, CSc.
- 21. 12. 2005Nový společníkIng. Zdeněk Kubín, CSc. – 25 %
- 17. 3. 2004PřesídleníPraha
- 28. 5. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7hz7ghr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25132644
Finanční úřad · Územní pracoviště v Praze - Modřanech
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25132644
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 5. 1997
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TKF, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TKF, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma TKF, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má TKF, spol. s r.o.?
Kde sídlí TKF, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy TKF, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má TKF, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TKF, spol. s r.o.?
Komu patří TKF, spol. s r.o.?
Je TKF, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TKF, spol. s r.o. zabývá?
Je TKF, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 6. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu