Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
- Ve Sbírce listin není žádná účetní závěrka, přestože ji obchodní korporace musí zveřejňovat každý rok (§ 21a zákona o účetnictví).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz); čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Štefan Cmarko, vlastní Marelli Germany GmbH (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Marelli Germany GmbH100 %od 2024 · vklad 927,6 mil. Kč
Dříve ve firmě · 14
- Silvia Imrišková Novákovájednatel · od 2023 · do 2024 · nar. 1975 · Trnavajiné firmy v rejstříku nemá
- Sébastien Saint-Bonnetjednatel · od 2020 · do 2023 · nar. 1969 · Saint-Jouan-des-Guéretsjiné firmy v rejstříku nemá
- Goran Sipeticjednatel · od 2015 · do 2020 · nar. 1969 · Reutlingenjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Novotnýjednatel · od 2005 · do 2015 · nar. 1966 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Jürgen Joachim Ruprechtjednatel · od 2001 · do 2005 · nar. 1955jiné firmy v rejstříku nemá
- Joachim Thiesjednatel · od 1999 · do 2001 · nar. 1953 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
- Dr. Frank Stefan Kupfer dat.nar. 30.1.1963jednatel · od 1999 · do 2001 · Jihlava
- Lukáš Ševčíkjednatel · od 1997 · do 1999 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Automotive Ligting Reutlingen GmbHspolečník · od 2004 · do 2019
- Automotive Lighting Reutlingen GmbHspolečník · od 2019 · do 2020
- Marelli Automotive Lighting Reutlingen (Germany) GmbHspolečník · od 2020 · do 2024
- Berentzen International GmbHspolečník · od 1997 · do 1999
- Robert Bosch GmbHspolečník · od 1999 · do 2001
- Automotive Lighting Holding GmbHspolečník · od 2001 · do 2004
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 37 z 38firem oboru v Jihlavě s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 25 z 49 firem oboru v Jihlavě
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 521 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 25 000 Kč
- 6,3 mil. Kč213 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 104,6 mil. Kčv 28 dotacích z veřejných rozpočtů, 60 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba elektrických zařízení v Jihlavě · 38 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 37
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1997
Z 385 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 367. Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Jihlavě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Swoboda CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- Swoboda - Stamping, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- SCHURTER Electronics spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1992
- KOSYKA, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1998
- EBERHARD Automatizace s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2009
- TT Klávesnice, a.s.25 - 49 zaměstnancůod 2005
- CZECHELEC s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
213 smluv za 6,3 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (48 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky14 smluv3 mil. Kč
- Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.19 smluv1,8 mil. Kč
- Střední průmyslová škola Třebíč8 smluv775 368 Kč
- Vysoké učení technické v Brně3 smlouvy235 000 Kč
- Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina5 smluv193 140 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě2 smlouvy120 266 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“757 350 Kč
- D1-rozšíření EPS - Marelli Automotive Lighting Jihlava - hala A3 (Central Trade Park D1 Jihlava), Červený Kříž 311, Jihlavauzavřena 26. 10. 2026 · dodatek24 653 Kč
- Dodatek č. 1 - zajištění dopravní obslužnosti pro zaměstnance na rok 2026uzavřena 15. 4. 2026 · dodatek−79 911 Kč
- zajištění dopravní obslužnosti pro zaměstnance na rok 2026uzavřena 26. 11. 2025239 264 Kč
- EPS - připojení objektu - Automotive Lighting s.r.o.uzavřena 13. 8. 2025193 140 Kč
- Dodatek č. 1 - zajištění dopravní obslužnosti pro zaměstnance na rok 2025uzavřena 10. 4. 2025 · dodatek−86 178 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
28 dotací za 104,6 mil. Kč (2009–2018), 60 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 62,9 mil. Kčnárodní zdroje · 41,7 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu6 dotací96,4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky14 dotací7,2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí7 dotací762 119 Kč
- Úřad práce v Jihlavě1 dotace249 784 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2016Založení specializovaného pracoviště pro vývoj optických LED modulů a souvisejících simulacíMinisterstvo průmyslu a obchodu29,2 mil. KčEU
- JIA-MN-39/2018Úřad práce České republiky · 20181,1 mil. KčEU
- JIA-MN-35/2018Úřad práce České republiky · 2018261 936 KčEU
- JIA-MN-48/2018Úřad práce České republiky · 2018202 980 KčEU
- JIA-MN-47/2018Úřad práce České republiky · 201898 600 KčEU
- Specializované pracoviště pro vývoj a testování laserových modulů světlometůMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost14,8 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Montážní - výrobní dělník (m/ž)239 míst
- Montážní - výrobní dělník/dělnice133 míst
- Montážní - výrobní dělník, zásobovač (m/ž)60 míst
- Montážní - výrobní dělník (m/ž)35 míst
- Montážní - výrobní dělník / dělnice, phygital (m/ž)10 míst
- Montážní - výrobní dělník - kontrola (m/ž)10 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 3. 10. 2023.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 12. 2024Odchod společníkaMarelli Automotive Lighting Reutlingen (Germany) GmbH
- 19. 12. 2024Nový společníkMarelli Germany GmbH – 100 %
- 1. 11. 2024Nový ve vedeníŠtefan Cmarko (jednatel)
- 23. 10. 2024Odchod z vedeníSilvia Imrišková Nováková (jednatel)
- 1. 7. 2023Nový ve vedeníSilvia Imrišková Nováková (jednatel)
- 30. 6. 2023Odchod z vedeníSébastien Saint-Bonnet (jednatel)
- 4. 5. 2020Odchod z vedeníGoran Sipetic (jednatel)
- 4. 5. 2020Nový ve vedeníSébastien Saint-Bonnet (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 26. 2. 2020Odchod společníkaAutomotive Lighting Reutlingen GmbH
- 26. 2. 2020Nový společníkMarelli Automotive Lighting Reutlingen (Germany) GmbH – 100 %
- 26. 11. 2019Odchod společníkaAutomotive Ligting Reutlingen GmbH
- 26. 11. 2019Nový společníkAutomotive Lighting Reutlingen GmbH – 100 %
- 26. 11. 2019Změna názvuAutomotive Lighting s.r.o. → Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.
- 1. 6. 2015Nový ve vedeníGoran Sipetic (jednatel)
- 31. 5. 2015Odchod z vedeníIng. Petr Novotný (jednatel)
- 18. 12. 2012PřesídleníJihlava
- 26. 10. 2005Odchod z vedeníJürgen Joachim Ruprecht (jednatel)
- 26. 10. 2005Nový ve vedeníIng. Petr Novotný (jednatel)
- 3. 11. 2004Odchod společníkaAutomotive Lighting Holding GmbH
- 3. 11. 2004Nový společníkAutomotive Ligting Reutlingen GmbH – 100 %
- 25. 6. 2002Změna základního kapitálu354 099 000 → 927 637 000 Kč
- 16. 10. 2001Změna základního kapitálu100 000 → 354 099 000 Kč
- 1. 8. 2001Odchod z vedeníJoachim Thies (jednatel)
- 12. 2. 2001Odchod z vedeníDr. Frank Stefan Kupfer dat.nar. 30.1.1963 (jednatel)
- 12. 2. 2001Nový ve vedeníJürgen Joachim Ruprecht (jednatel)
- 29. 5. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 385 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 26. 10. 2022 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
4n8cc5v
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25133152
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Jihlava
- Okres
- Jihlava · 25 519 aktivních
- Kraj
- Kraj Vysočina
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pávov, 58601 Jihlava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25133152
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Pávov, 58601 Jihlava
- Hlavní činnost
- Výroba elektrických osvětlovacích zařízení
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba osazených elektronických desek, Výroba osazených elektronických desek, Výroba elektrických a elektronických zařízení pro motorová vozidla, Správa počítačového vybavení, Ostatní činnosti v oblasti informačních technologií, 62200, 62900 a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 5. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.
Kdy vznikla firma Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.?
Kde sídlí Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.?
Komu patří Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.?
Je Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. zabývá?
Je Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba elektrických zařízení v Jihlavě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu