Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 33 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 33 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mario Kapelar, vlastní KANDO Management GmbH (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- KANDO Management GmbH100 %od 2024 · vklad 1 mil. Kč
Dříve ve firmě · 7
- Heinz Beutelmayrjednatel · od 2023 · do 2024 · nar. 1973 · Schlüßlbergjiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Farka, MBAjednatel · od 2010 · do 2023 · nar. 1968 · Herinkjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Kolářjednatel · od 1999 · do 2010 · nar. 1949 · Karlovy Varyjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Jindřich Faltýnjednatel · od 1998 · do 2001 · nar. 1973 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- MM Management GmbHspolečník · od 2016 · do 2024
- CONTINENTAL Marketing Service GmbHspolečník · od 1998 · do 2016
- Milan Kolářspolečník · od 2001 · do 2008 · nar. 1949 · Karlovy Varyjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 50 062 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 199 firemsídlí na stejné adrese
- 17,3 mil. Kč16 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 13 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 13,2 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1998
Z 6 205 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 5 642. TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
16 smluv za 17,3 mil. Kč, nejvíc s Dopravní podnik města Brna, a.s. (97 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Dopravní podnik města Brna, a.s.8 smluv16,8 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost3 smlouvy210 960 Kč
- Správa železnic, státní organizace3 smlouvy210 484 Kč
- Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 861 smlouva50 984 Kč
- Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace1 smlouva1 595 Kč
Poslední smlouvy
- Rámcová kupní smlouva - Dodávka servisní chemieuzavřena 13. 8. 20262,9 mil. Kč
- spojky solderuzavřena 17. 12. 202596 700 Kč
- Rámcová kupní smlouva - Dodávka servisní chemieuzavřena 4. 6. 20251,9 mil. Kč
- 23 Odstranění závad - Údržba zab.zařízení u celé SSZTuzavřena 21. 5. 202570 186 Kč
- Objednávka čistících prostředkůuzavřena 20. 11. 202450 984 Kč
- Objednávka mazacích prostředkůuzavřena 19. 7. 202461 379 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
13 vyhraných zakázek za 13,2 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- České dráhy13 zakázek13,2 mil. Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2024Prostředky spotřební chemie - speciály TECH-MASTERSČeské dráhy10 mil. Kč
- podlimitní · 2025Izolanty, ochranné hadice a pásky vázacíČeské dráhy800 000 Kč
- podlimitní · 2024Izolanty, ochranné hadice a pásky vázacíČeské dráhy600 000 Kč
- podlimitní · 2025Svítidla přenosná a nepřenosná mimo ŽKVČeské dráhy350 000 Kč
- 2024Stroje a zařízení pro svařování, pájení a řezání kovů plamenem a jejich NDČeské dráhy300 000 Kč
- podlimitní · 2025Nářadí ruční, elektrické a pneumatické standardníČeské dráhy290 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 6. 2024Odchod z vedeníHeinz Beutelmayr (jednatel)
- 20. 6. 2024Nový ve vedeníMario Kapelar (jednatel)
- 14. 5. 2024Odchod společníkaMM Management GmbH
- 14. 5. 2024Nový společníkKANDO Management GmbH – 100 %
- 7. 12. 2023Odchod z vedeníMichal Farka, MBA (jednatel)
- 7. 12. 2023Nový ve vedeníHeinz Beutelmayr (jednatel)
- 22. 6. 2017Změna názvuInovation Czech, spol. s r.o. → TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.
- 22. 6. 2017PřesídleníPraha
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 4. 1. 2016Odchod společníkaCONTINENTAL Marketing Service GmbH
- 4. 1. 2016Nový společníkMM Management GmbH – 100 %
- 25. 5. 2010Nový ve vedeníMichal Farka, MBA (jednatel)
- 25. 5. 2010Odchod z vedeníMilan Kolář (jednatel)
- 14. 2. 2008Odchod společníkaMilan Kolář
- 14. 2. 2008PřesídleníPraha → Praha 8
- 14. 2. 2008PřesídleníPraha 8 → Praha
- 6. 11. 2001Nový společníkMilan Kolář
- 6. 11. 2001Změna základního kapitálu100 000 → 1 000 000 Kč
- 6. 11. 2001PřesídleníČeské Budějovice → Praha
- 8. 8. 2001Odchod z vedeníBc. Jindřich Faltýn (jednatel)
- 15. 8. 2000PřesídleníČeské Budějovice
- 15. 3. 1999Změna názvuInovation Czech CB, spol. s r.o. → Inovation Czech, spol. s r.o.
- 5. 3. 1999Nový ve vedeníMilan Kolář (jednatel)
- 7. 10. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 205 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ypvb6pf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25182749
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Roztylská 1860/1, Chodov, 14800 Praha
- 1st Cloud Republic a.s.Akciová společnost · od 2013Aktivní
- 4Fest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- 888 Lucky Tigers s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- Aaron MillerZahraniční fyzická osoba · od 2018 · 0 zaměstnancůAktivní
- ABM Grandium s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25182749
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s chemickými výrobky
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 10. 1998
- Poslední změna
- 30. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.
Otázky
Časté otázky o firmě TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.
Kdy vznikla firma TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.?
Kolik zaměstnanců má TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.?
Kde sídlí TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.?
Jaké je IČO firmy TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.?
Jakou datovou schránku má TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.?
Kdo je ve vedení firmy TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.?
Komu patří TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o.?
Je TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o. zabývá?
Je TECH-MASTERS Czech, spol. s r. o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 7. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu