Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 24 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Libor Ponížil a 1 další, vlastní hlavně Libor Ponížil (60 %).
Statutární orgán
- Libor Ponížiljednatel · od 2004 · nar. 1972 · Všechovicedalších 9 firem:9 aktivních
- Ing. Zdeněk Štěpánekjednatel · od 2026 · nar. 1978 · Přerovdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Libor Ponížil60 %od 2005 · nar. 1972 · Všechovice · vklad 60 000 Kčdalších 9 firem:9 aktivních
- RENETRA GROUP, s.r.o.30 %od 2021 · vklad 30 000 Kč
- Ing. Zdeněk Štěpánek10 %od 2026 · nar. 1978 · Přerov · vklad 10 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Jiří Macenauerjednatel · od 2004 · do 2019 · nar. 1973 · Černotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Navrátiljednatel · od 1999 · do 2004 · nar. 1964 · Jezernicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bronislav Czyzjednatel · od 1999 · do 2003 · nar. 1974 · Hranicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Macenauerspolečník · od 2005 · do 2021 · nar. 1973 · Černotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Bronislav Czyzspolečník · od 1999 · do 2003 · nar. 1974 · Hranicejiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Navrátilspolečník · od 1999 · do 2005 · nar. 1964 · Jezernicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
RENETRA s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
RENETRA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 27 letv registru, od roku 1999
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 180,7 mil. Kč107 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,5 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 38,3 mil. Kč bez DPH
- 10 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 21 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba strojů a zařízení j. n. v obci Všechovice · 1 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1999
Z 130 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 121. RENETRA s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
107 smluv za 180,7 mil. Kč, nejvíc s ČEPRO, a.s. (96 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- ČEPRO, a.s.84 smluv173,6 mil. Kč
- Státní pozemkový úřad4 smlouvy2 mil. Kč
- Teplárny Brno, a.s.4 smlouvy953 702 Kč
- Město Příbram1 smlouva950 000 Kč
- Město Humpolec1 smlouva770 000 Kč
- Technické služby města Olomouce, a.s.3 smlouvy740 640 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Rámcová dohoda na provádění servisu čerpacích soustrojí a jejich koupě, vč. připojení – II. 196/23/OCN120 mil. Kč
- OPRAVA ČERPADLA P22208 NA ZÁKLADĚ VÝSLEDKŮ Z DIAGNOSTIKY DLE ZASLANÉ NABÍDKY Č. 1946-5428-26 R0.0 - SKLAD CEREKVICEuzavřena 30. 10. 2026115 410 Kč
- OPRAVA PODÁVACÍHO ČERPADLA 150 NHD 500uzavřena 27. 10. 202669 690 Kč
- OPRAVA PODÁVACÍHO ČERPADLAuzavřena 26. 10. 202669 690 Kč
- OPRAVA ČERPADLAuzavřena 21. 9. 2026147 450 Kč
- OPRAVA ČERPADLA A REPASE ELEKTROMOTORUuzavřena 21. 9. 2026173 139 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 2,5 mil. Kč (2015–2019), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace1,5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky5 dotací977 056 Kč
Poslední dotace
- PRA-SZ-2/2019Úřad práce České republiky · 2019216 000 KčEU
- PDUÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost36 000 KčEU
- Nákup technologiíMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost1,5 mil. KčEU
- PRA-SF-77/2016Úřad práce České republiky · 2016145 096 KčEU
- PRA-MN-107/2015Úřad práce České republiky · 2015396 600 KčEU
- PRA-MN-106/2015Úřad práce České republiky · 2015183 360 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 38,3 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- ČEPRO, a.s.1 zakázka38,3 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Rámcová dohoda na provádění servisu čerpacích soustrojí a jejich koupě, vč. připojení - II.ČEPRO, a.s.38,3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 11 · nafta 8 · hybrid 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 4. 2026Nový ve vedeníIng. Zdeněk Štěpánek (jednatel)
- 2. 4. 2026Nový společníkIng. Zdeněk Štěpánek – 10 %
- 31. 5. 2021Odchod společníkaJiří Macenauer
- 31. 5. 2021Nový společníkMonli, s.r.o. – 30 %
- 18. 10. 2019Odchod z vedeníJiří Macenauer (jednatel)
- 1. 12. 2015PřesídleníBrno → Všechovice
- 31. 1. 2005Nový společníkJiří Macenauer – 30 %
- 31. 1. 2005Nový společníkLibor Ponížil – 60 %
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 31. 1. 2005Odchod společníkaPavel Navrátil
- 31. 1. 2005PřesídleníPlzeň → Brno
- 5. 11. 2004Nový ve vedeníJiří Macenauer (jednatel)
- 5. 11. 2004Odchod z vedeníPavel Navrátil (jednatel)
- 5. 11. 2004Nový ve vedeníLibor Ponížil (jednatel)
- 21. 8. 2003Odchod společníkaBronislav Czyz
- 25. 4. 2003Odchod z vedeníBronislav Czyz (jednatel)
- 6. 10. 1999Nový ve vedeníPavel Navrátil (jednatel)
- 6. 10. 1999Nový společníkPavel Navrátil
- 3. 2. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 130 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 14. 6. 2021 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
ihnw8n9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25229516
Finanční úřad · Územní pracoviště v Hranicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Všechovice
- Okres
- Přerov · 24 859 aktivních
- Kraj
- Olomoucký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25229516
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 75353 Všechovice
- Hlavní činnost
- Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 2. 1999
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy RENETRA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě RENETRA s.r.o.
Kdy vznikla firma RENETRA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má RENETRA s.r.o.?
Kde sídlí RENETRA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy RENETRA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má RENETRA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy RENETRA s.r.o.?
Komu patří RENETRA s.r.o.?
Je RENETRA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se RENETRA s.r.o. zabývá?
Je RENETRA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba strojů a zařízení j. n. v obci Všechovice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu