Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Milan Škvor a 2 další, vlastní Cerea, a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Milan Škvorčlen představenstva · od 2016 · nar. 1980 · Ostředekdalších 62 firem:62 aktivních
- Ing. Milan Fiedlermístopředseda představenstva · od 2021 · nar. 1966 · Kostomlaty nad Labemdalších 11 firem:11 aktivních
- Bc. David Sedláčekpředseda představenstva · od 2023 · nar. 1975 · Dolní Přímdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 5
- Ing. Josef Zmatlíkpředseda představenstva · od 1996 · do 2023 · nar. 1954 · Jičínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. František Turekmístopředseda představenstva · od 2016 · do 2021 · nar. 1962 · Načešicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Zmatlíkstatutární ředitel · od 2015 · do 2016 · nar. 1954 · Jičínjiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Holýčlen představenstva · od 1996 · do 2015 · nar. 1950 · Jičínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Otto Köstingermístopředseda představenstva · od 1996 · do 2015 · nar. 1949 · Jičínjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Lužanská zemědělská a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Lužanská zemědělská a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 z 29firem oboru v obci Lužany s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 30 z 42 firem oboru v obci Lužany
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 29,5 mil. Kč76 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 16,6 mil. Kčv 36 dotacích z veřejných rozpočtů
- 74 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 126 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 31 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Lužany · 29 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 28
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1996
Z 3 186 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 3 155. Lužanská zemědělská a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Lužany, nejpodobnější velikostí
Všechny- Lužanská zemědělská a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- Pavel Knap1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Josef Splítek1 - 5 zaměstnancůod 1996
- Václav Böhm1 - 5 zaměstnancůod 2001
- Lenka Kučerová1 - 5 zaměstnancůod 2017
- Vladimír Novák0 zaměstnancůod 1991
- Ing. Miloslav Kučera0 zaměstnancůod 1991
- Petr Šalom0 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
76 smluv za 29,5 mil. Kč, nejvíc s Ředitelství silnic a dálnic s. p. (87 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.39 smluv25,8 mil. Kč
- Státní pozemkový úřad25 smluv2,8 mil. Kč
- Město Jičín8 smluv779 850 Kč
- Technické služby města Jičína1 smlouva112 300 Kč
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.3 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025JI - výkup na LV 397 v k.ú. Úlibice, č. sml. D35/2025/Úlibice397/A, D35 Úlibice - obchvat9,7 mil. Kč
- Dodatek č. 3 k pachtovní smlouvě č. 7N24/65 na pacht pozemků v k.ú. Butoves, Kacákova Lhota a dalšíuzavřena 31. 7. 2026 · dodatek2,2 mil. Kč
- Dohoda o zaplacení úhrady za užívání nemovité věci č. 32N26/65 na pozemky v k.ú. Kovač, Kacákova Lhota a dalšíuzavřena 29. 5. 202657 431 Kč
- Dodatek č. 2 k pachtovní smlouvě na pozemky v k.ú. Kovač, Butoves a dalšíuzavřena 1. 12. 2025 · dodatek2,2 mil. Kč
- Smlouva 2503001471uzavřena 24. 9. 2025cena neuvedena
- Nájem ( dočasný zábor) na p.p.č. 229/144,145,294/45,46 + další na LV 397 v k.ú. Úlibice, D35/2025/NS/Úlibice397/A, DZ do 1 roku a nad 1 rok, D35 Úlibice - obchvatuzavřena 20. 8. 2025838 884 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
36 dotací za 16,6 mil. Kč (2006–2019); nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství34 dotací16,5 mil. Kč
- Úřad práce v Hradci Králové1 dotace60 000 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace60 000 Kč
Poslední dotace
- 116/2019-A138Ministerstvo zemědělství · 20191,8 mil. Kč
- 105/2018-A138Ministerstvo zemědělství · 20191,3 mil. Kč
- 41/2019-A138Ministerstvo zemědělství · 2019755 405 Kč
- 159/2019-A138Ministerstvo zemědělství · 2019331 053 Kč
- 163/2019-A138Ministerstvo zemědělství · 201951 204 Kč
- 173/2018-A138Ministerstvo zemědělství · 20182 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 70 · ostatní 56
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 4. 2023Nový ve vedeníBc. David Sedláček (předseda představenstva)
- 31. 3. 2023Odchod z vedeníIng. Josef Zmatlík (předseda představenstva)
- 1. 7. 2021Nový ve vedeníIng. Milan Fiedler (místopředseda představenstva)
- 30. 6. 2021Odchod z vedeníIng. František Turek (místopředseda představenstva)
- 17. 6. 2019Nový společníkCerea, a.s. – 100 %
- 10. 11. 2017Změna základního kapitálu162 109 000 → 152 242 000 Kč
- 7. 9. 2016Nový ve vedeníIng. František Turek (místopředseda představenstva)
- 7. 9. 2016Nový ve vedeníIng. Milan Škvor (člen představenstva)
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 6. 9. 2016Odchod z vedeníIng. Josef Zmatlík (statutární ředitel)
- 24. 4. 2015Nový ve vedeníIng. Josef Zmatlík (statutární ředitel)
- 24. 4. 2015Odchod z vedeníIng. Otto Köstinger (místopředseda představenstva)
- 24. 4. 2015Odchod z vedeníJosef Holý (člen představenstva)
- 25. 6. 2014PřesídleníLužany
- 25. 1. 2008Změna základního kapitálu164 141 000 → 162 109 000 Kč
- 13. 8. 2001PřesídleníLužany
- 1. 7. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 186 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
x4ae2fn
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25253042
Finanční úřad · Územní pracoviště v Jičíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Lužany
- Okres
- Jičín · 18 529 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25253042
- Právní forma
- Akciová společnost
- Sídlo
- 50706 Lužany
- Hlavní činnost
- Smíšené hospodářství
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 1996
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Lužanská zemědělská a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Lužanská zemědělská a.s.
Kdy vznikla firma Lužanská zemědělská a.s.?
Kolik zaměstnanců má Lužanská zemědělská a.s.?
Kde sídlí Lužanská zemědělská a.s.?
Jaké je IČO firmy Lužanská zemědělská a.s.?
Jakou datovou schránku má Lužanská zemědělská a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Lužanská zemědělská a.s.?
Komu patří Lužanská zemědělská a.s.?
Je Lužanská zemědělská a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Lužanská zemědělská a.s. zabývá?
Je Lužanská zemědělská a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Lužany?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu