Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 mil. | 54 000 | 638 000 |
| 2024 | 5,3 mil. | 335 000 | 473 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Ilona Žaloudková, vlastní Ing. Ilona Žaloudková (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Ing. Ilona Žaloudková100 %od 2006 · nar. 1968 · Semtěš · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Aleš Formánekjednatel · od 1998 · do 2006 · nar. 1968 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Žaloudekjednatel · od 1996 · do 1998 · nar. 1961jiné firmy v rejstříku nemá
- Aleš Formánekspolečník · od 1998 · do 2006 · nar. 1968 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Žaloudekspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1961jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
T.C.I.Investment s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
T.C.I.Investment s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 250 z 512firem oboru v Pardubicích s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 1 141 z 1 550 firem oboru v Pardubicích
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 26,5 mil. Kč132 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 32 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 7,6 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Pardubicích · 512 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 250
- Ve stejném pásmu
- 155
- Větších
- 107
Ročník 1996
Z 5 919 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 5 377. T.C.I.Investment s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Pardubicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- T.C.I.Investment s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- STROJON GROUP s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- N - REAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DSP Engineering s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- MATERIA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- ALFA stavební stroje s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- D A X O N spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- MOTÁK, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
132 smluv za 26,5 mil. Kč, nejvíc s Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (23 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Všeobecná fakultní nemocnice v Praze34 smluv6 mil. Kč
- Armádní Servisní, příspěvková organizace20 smluv5,4 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka29 smluv4,6 mil. Kč
- Psychiatrická nemocnice Bohnice7 smluv3,1 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Olomouc5 smluv1,7 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky3 smlouvy1,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Rámcová kupní smlouva - Nákup kuchyňských potřeb pro AS-PO – oblast Čechy a Morava2,8 mil. Kč
- U-183-00/26 dodávka kuchňských potřeb - Dobr. 25 Auzavřena 16. 10. 202650 800 Kč
- U-183-00/26 dodávka kuch. potřeb UZ Bechyně 5uzavřena 7. 10. 202653 500 Kč
- U-183-00/26 dodávka kuch. potřeb UZ Bechyně 6uzavřena 7. 10. 202666 500 Kč
- U-183-00/26 - dodávka kuch. potřeb - OL Křižíkovauzavřena 7. 10. 2026294 300 Kč
- U-183-00/26 - dodávka kuch. potřeb - MT Jevíčská 3uzavřena 7. 10. 2026122 675 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
0 projektů za 0 Kč.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 14. 10. 2024Přebudování vesnického obchodu na hybridní obchodOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt nedokončen - ukončen příjemcem · Středočeskýbez částkynedokončen
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
32 vyhraných zakázek za 7,6 mil. Kč od 10 zadavatelů; v 8 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany9 zakázek215 298 Kč
- Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice9 zakázek149 958 Kč
- Psychiatrická nemocnice Bohnice4 zakázky1,9 mil. Kč
- Armádní Servisní, příspěvková organizace2 zakázky3,1 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky2 zakázky931 546 Kč
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně2 zakázkybez ceny
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026Nákup kuchyňských potřeb pro AS-PO – oblast Čechy a MoravaArmádní Servisní, příspěvková organizace · jediná nabídka2,8 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Část I.: NádobíMikroregion Čáslavsko, s.o. · jediná nabídka1 mil. Kč
- 2023Kuchyňské potřebyPsychiatrická nemocnice Bohnice786 928 Kč
- 2022Kuchyňské potřebyPsychiatrická nemocnice Bohnice574 405 Kč
- malého rozsahu · 2022Pardubice – nákup drobného proviantního materiálu a domácích potřebVězeňská služba České republiky499 000 Kč
- malého rozsahu · 2018Pardubice - nákup drobného proviantního materiálu a domácích potřebVězeňská služba České republiky432 546 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 5. 2018PřesídleníPardubice
- 13. 12. 2006Odchod společníkaAleš Formánek
- 13. 12. 2006Nový společníkIng. Ilona Žaloudková – 100 %
- 8. 12. 2006Odchod z vedeníAleš Formánek (jednatel)
- 8. 12. 2006Nový ve vedeníIng. Ilona Žaloudková (jednatel)
- 23. 6. 2001PřesídleníHavlíčkův Brod → Pardubice
- 19. 5. 1998Odchod z vedeníIng. Jiří Žaloudek (jednatel)
- 19. 5. 1998Odchod společníkaIng. Jiří Žaloudek
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 19. 5. 1998Nový společníkAleš Formánek – 100 %
- 15. 1. 1998Nový ve vedeníAleš Formánek (jednatel)
- 30. 9. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 919 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2ea6gd5
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25257421
Finanční úřad · Územní pracoviště v Pardubicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Pardubice
- Okres
- Pardubice · 44 960 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Branecká 874, Svítkov, 53006 Pardubice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25257421
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 9. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy T.C.I.Investment s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě T.C.I.Investment s.r.o.
Kdy vznikla firma T.C.I.Investment s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má T.C.I.Investment s.r.o.?
Kde sídlí T.C.I.Investment s.r.o.?
Jaké je IČO firmy T.C.I.Investment s.r.o.?
Jakou datovou schránku má T.C.I.Investment s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy T.C.I.Investment s.r.o.?
Komu patří T.C.I.Investment s.r.o.?
Je T.C.I.Investment s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se T.C.I.Investment s.r.o. zabývá?
Je T.C.I.Investment s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Pardubicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu