Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | −4,1 mil. | −3,6 mil. |
| 2024 | – | −6,6 mil. | 561 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−3,6 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 31 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Panství Žehušice a.s., vlastní Panství Žehušice a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 15
- Václav Buriánekjednatel · od 2026 · do 2026 · nar. 1968 · Okřesanečjiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Hrochpředseda rady jednatelů · od 2024 · do 2026 · nar. 1970 · Nechvalicejiné firmy v rejstříku nemá
- Roman Jankůjednatel · od 2025 · do 2025 · nar. 1976 · Bobnicejiné firmy v rejstříku nemá
- Markéta Veselkováčlenka rady jednatelů · od 2024 · do 2025 · nar. 1979 · Vinařejiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Ludvíkpředseda rady jednatelů · od 2023 · do 2024 · nar. 1949 · Chrášťanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Martínekčlen rady jednatelů · od 2023 · do 2024 · nar. 1983 · Kutná Horajiné firmy v rejstříku nemá
- Zuzana Siwkováčlenka rady jednatelů · od 2023 · do 2024 · nar. 1982 · Havlíčkův Brodjiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Ludvíkjednatel · od 2022 · do 2023 · nar. 1949 · Chrášťanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ivoj Růžička, CSc.jednatel · od 1997 · do 2022 · nar. 1952 · Čáslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Meierjednatel · od 2022 · do 2022 · nar. 1979 · Turnovjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Karel Somoljednatel · od 2021 · do 2022 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Kostelníkprokura · od 2014 · do 2021 · nar. 1967 · Čáslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ivoj Růžička, CSc.společník · od 1997 · do 2022 · nar. 1952 · Čáslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Radomila Růžičkováspolečník · od 2006 · do 2006 · nar. 1962 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Boris Růžičkaspolečník · od 1997 · do 2006 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Konifery s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Konifery s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 z 10firem oboru v obci Žehušice s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 9 z 14 firem oboru v obci Žehušice
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 2,8 mil. Kč16 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12,4 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 24 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Žehušice · 10 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1997
Z 2 680 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 2 648. Konifery s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Žehušice, nejpodobnější velikostí
Všechny- Konifery s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Ing. Alena Hraňová1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Jan Karela0 zaměstnancůod 1992
- Jaroslav Karela0 zaměstnancůod 1994
- Michal Šafařík0 zaměstnancůod 1998
- Lukáš Sova0 zaměstnancůod 2002
- Ing. Martin Hraňo, DiS.0 zaměstnancůod 2016
- Hubert Houska0 zaměstnancůod 2017
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
16 smluv za 2,8 mil. Kč, nejvíc s Lesy hl. m. Prahy (36 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy hl. m. Prahy8 smluv1 mil. Kč
- Státní zemědělský intervenční fond1 smlouva800 000 Kč
- Národní zemědělské muzeum, s.p.o.1 smlouva421 540 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy384 809 Kč
- Město Čáslav1 smlouva166 900 Kč
- Technické služby Tábor s.r.o.1 smlouva33 900 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016Dohoda o poskytnutí dotace z Programu rozvoje venkova ČR - 15/001/0411g/120/000673800 000 Kč
- Objednávka - rostlinyuzavřena 5. 2. 2026119 000 Kč s DPH
- Objednávka - rostlinyuzavřena 12. 9. 202569 054 Kč s DPH
- tisy - 165 ksuzavřena 7. 10. 202533 900 Kč
- Dodatek k dohodě č. KHA-SZ-126/2024 + dodatek č.1uzavřena 31. 7. 2025204 809 Kč
- Dodatek k dohodě č. KHA-SZ-13/2025uzavřena 31. 7. 2025180 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 12,4 mil. Kč (2010–2019); nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 81/2019-A105Ministerstvo zemědělství · 201911,9 mil. Kč
- Rozšíření zavlažované plochyMinisterstvo zemědělství · 2016 · Podpora obnovy a budování závlahového detailu a optimalizace závlahových sítí230 000 Kč
- 1/2010-A105Ministerstvo zemědělství · 2010217 800 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2022–2022
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 5 · nafta 4 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 6. 2026Nový ve vedeníPanství Žehušice a.s. (jednatel)
- 18. 5. 2026Odchod z vedeníVáclav Buriánek (jednatel)
- 3. 3. 2026Nový ve vedeníVáclav Buriánek (jednatel)
- 16. 2. 2026Odchod z vedeníVáclav Hroch (předseda rady jednatelů)
- 31. 8. 2025Odchod z vedeníRoman Janků (jednatel)
- 1. 6. 2025Nový ve vedeníRoman Janků (jednatel)
- 24. 4. 2025Odchod z vedeníMarkéta Veselková (členka rady jednatelů)
- 31. 10. 2024Odchod z vedeníMiroslav Ludvík (předseda rady jednatelů)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 31. 10. 2024Nový ve vedeníVáclav Hroch (předseda rady jednatelů)
- 30. 9. 2024Odchod z vedeníTomáš Martínek (člen rady jednatelů)
- 30. 9. 2024Nový ve vedeníMarkéta Veselková (členka rady jednatelů)
- 21. 6. 2024Odchod z vedeníZuzana Siwková (členka rady jednatelů)
- 1. 9. 2023Odchod z vedeníMiroslav Ludvík (jednatel)
- 1. 9. 2023Nový ve vedeníMiroslav Ludvík (předseda rady jednatelů)
- 1. 9. 2023Nový ve vedeníTomáš Martínek (člen rady jednatelů)
- 1. 9. 2023Nový ve vedeníZuzana Siwková (členka rady jednatelů)
- 16. 12. 2022Nový společníkEnlino a.s. – 100 %
- 16. 12. 2022Odchod společníkaIng. Ivoj Růžička, CSc.
- 15. 12. 2022Nový ve vedeníMiroslav Ludvík (jednatel)
- 15. 12. 2022Odchod z vedeníIng. Ivoj Růžička, CSc. (jednatel)
- 15. 12. 2022Odchod z vedeníJaroslav Meier (jednatel)
- 20. 5. 2022PřesídleníŽehušice
- 1. 2. 2022Nový ve vedeníJaroslav Meier (jednatel)
- 31. 1. 2022Odchod z vedeníMgr. Karel Somol (jednatel)
- 23. 11. 2021Nový ve vedeníMgr. Karel Somol (jednatel)
- 5. 11. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 680 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2fkgczz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25277898
Finanční úřad · Územní pracoviště v Čáslavi
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Žehušice
- Okres
- Kutná Hora · 16 602 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Zámecká 154, 28575 Žehušice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25277898
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Množení rostlin
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 5. 11. 1997
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Konifery s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Konifery s.r.o.
Kdy vznikla firma Konifery s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Konifery s.r.o.?
Kde sídlí Konifery s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Konifery s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Konifery s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Konifery s.r.o.?
Komu patří Konifery s.r.o.?
Je Konifery s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Konifery s.r.o. zabývá?
Je Konifery s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Žehušice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 9. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu