Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2022 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 33 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 33 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Alexandr Ryšánek, vlastní Alexandr Ryšánek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 9
- Ivona Ryšánkovájednatelka · od 1998 · do 2000 · nar. 1964 · Šlapanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ivona Suchájednatel · od 1996 · do 1998 · Šlapanice
- Aleš Langerjednatel · od 1996 · do 1997 · Brno
- REMONTING s.r.o.společník · od 2011 · do 2013
- Oldřiška Ortcikrováspolečník · od 2013 · do 2019 · nar. 1958 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Kuřimská dražební, s.r.o.společník · od 2004 · do 2011
- Alexandr Ryšánekspolečník · od 1996 · do 1997 · Šlapanice
- Aleš Langerspolečník · od 1999 · do 2000 · nar. 1974 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Heinspolečník · od 2000 · do 2005 · nar. 1962 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
NATRYMAL CZ, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
NATRYMAL CZ, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 071 z 5 443firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 9 182 z 10 566 firem oboru v Brně
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 315 firemsídlí na stejné adrese
- 16,1 mil. Kč93 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,4 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 17 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Brně · 5 443 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 071
- Ve stejném pásmu
- 138
- Větších
- 234
Ročník 1996
Z 6 598 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 6 537. NATRYMAL CZ, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- NATRYMAL CZ, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- AB Klimatizace, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- SKLOSERVIS spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Izolservis, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- GLASS DESIGN, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- ELPA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- OK - Team, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- FALTON , spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
93 smluv za 16,1 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (83 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace48 smluv13,4 mil. Kč
- České dráhy, a.s.43 smluv2,2 mil. Kč
- Statutární město Brno1 smlouva397 639 Kč
- KORDIS JMK, a.s.1 smlouva99 114 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Vyškov - opravné práce1,4 mil. Kč
- BRNO, HORNÍ HERŠPICE – SKLAD MTZ – REKONSTRUKCE SOCIÁLNÍHO ZÁZEMÍuzavřena 8. 7. 2026184 897 Kč
- Studenec útulek TO, SO - oprava střechyuzavřena 8. 6. 202696 997 Kč
- Moravské Bránice vodárna - oprava střechyuzavřena 28. 4. 202658 770 Kč
- Dodatek č. 1 k SoD 4501508227 - BRNO – AB DKV, KULKOVA – OPRAVA VSTUPNÍHO SCHODIŠTĚuzavřena 25. 2. 2026 · dodatek197 797 Kč
- BRNO – AB DKV, KULKOVA – OPRAVA VSTUPNÍHO SCHODIŠTĚuzavřena 10. 12. 2025197 797 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 1,4 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- České dráhy1 zakázka745 689 Kč
- Ústavní soud1 zakázka699 911 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 1. 2026Změna základního kapitálu961 000 → 10 000 Kč
- 5. 3. 2019Odchod společníkaOldřiška Ortcikrová
- 16. 9. 2016PřesídleníBrno
- 14. 11. 2013Odchod společníkaREMONTING společnost s ručením omezeným
- 14. 11. 2013Nový společníkOldřiška Ortcikrová – 100 %
- 22. 2. 2011Odchod společníkaKuřimská dražební, s.r.o.
- 22. 2. 2011Nový společníkREMONTING společnost s ručením omezeným – 100 %
- 26. 1. 2005Odchod společníkaMichal Hein
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 26. 2. 2004Nový společníkKuřimská dražební, s.r.o. – 55 %
- 11. 9. 2001Změna základního kapitálu2 403 000 → 961 000 Kč
- 23. 11. 2000Odchod z vedeníIvona Ryšánková (jednatelka)
- 23. 11. 2000Odchod společníkaAleš Langer
- 23. 11. 2000Nový společníkMichal Hein
- 27. 7. 2000Změna názvuRyšánek Alexandr, s.r.o. → NATRYMAL CZ, s.r.o.
- 10. 11. 1999Nový společníkAleš Langer
- 13. 2. 1998Odchod z vedeníIvona Suchá (jednatel)
- 13. 2. 1998Nový ve vedeníIvona Ryšánková (jednatelka)
- 13. 2. 1998Změna názvuAR COLOR s.r.o. → Ryšánek Alexandr, s.r.o.
- 4. 12. 1997Odchod z vedeníAleš Langer (jednatel)
- 4. 12. 1997Nový ve vedeníAlexandr Ryšánek (jednatel)
- 4. 12. 1997Nový společníkAlexandr Ryšánek – 100 %
- 4. 12. 1997Odchod společníkaAlexandr Ryšánek
- 4. 12. 1997PřesídleníBrno
- 22. 4. 1997Změna základního kapitálu1 267 000 → 2 403 000 Kč
- 31. 10. 1996Změna základního kapitálu100 000 → 1 267 000 Kč
- 17. 7. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 598 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
fa4tmbt
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25305506
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Černá Pole (Brno-střed), 60200 Brno
- 3K-energo s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- A2B, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ADDY PROFIT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- Agrix CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- A -izolace s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25305506
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Malířské a natěračské práce
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 7. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy NATRYMAL CZ, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě NATRYMAL CZ, s.r.o.
Kdy vznikla firma NATRYMAL CZ, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má NATRYMAL CZ, s.r.o.?
Kde sídlí NATRYMAL CZ, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy NATRYMAL CZ, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má NATRYMAL CZ, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy NATRYMAL CZ, s.r.o.?
Komu patří NATRYMAL CZ, s.r.o.?
Je NATRYMAL CZ, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se NATRYMAL CZ, s.r.o. zabývá?
Je NATRYMAL CZ, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu