Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | −1,9 mil. | 906 000 |
| 2024 | – | −722 000 | 2,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zdeněk Michal a 2 další, vlastní Zdeněk Michal (100 %).
Statutární orgán
- Zdeněk Michaljednatel · od 1997 · nar. 1972 · Vatíndalších 2 firmy:2 aktivních
- Pavlína Míchalováprokura · od 2022 · nar. 1973 · Ostrov nad Oslavoudalších 1 firma:1 aktivních
- Ondřej Míchalprokura · od 2022 · nar. 1992 · Ostrov nad Oslavoudalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Martin Gregarjednatel · od 2000 · do 2001 · nar. 1969 · Ostrov nad Oslavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Gregarjednatel · od 1997 · do 2000 · nar. 1967 · Ostrov nad Oslavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Gregarspolečník · od 1997 · do 2000 · nar. 1967 · Ostrov nad Oslavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Gregarspolečník · od 1997 · do 2002 · nar. 1969 · Ostrov nad Oslavoujiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Střechokomplex s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Střechokomplex s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 53 037 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 146 firemsídlí na stejné adrese
- 3,2 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 133 800 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 62 % z fondů EU
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 1 000 Kč z 2 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. Střechokomplex s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Střechokomplex s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 3,2 mil. Kč, nejvíc s Město Žďár nad Sázavou (96 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Žďár nad Sázavou3 smlouvy3,1 mil. Kč
- Úřad práce České republiky5 smluv135 300 Kč
- GasNet, s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
- GasNet Služby, s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- D O D A T E K č. 1 k dohodě o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. ZRA-JZ-26/2021uzavřena 26. 4. 2022 · dodatek147 600 Kč
- Prodej pozemku pro výstavbu - rozšíření areálu stávající společnosti v PZ Jamská II, ZR.uzavřena 25. 10. 2021 · dodatek3 mil. Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ZRA_CO_9008188_2020 ze dne 8. 4. 2020uzavřena 28. 5. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ZRA_CO_9008188_2020 ze dne 8. 4. 2020uzavřena 28. 5. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. ZRA-JZ-26-2021 Střechokomplexuzavřena 19. 5. 2021135 300 Kč
- prodej pozemku pro výstavbu - rozšíření areálu stávající společnosti v PZ Jamská II, ZRuzavřena 7. 4. 20213,1 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 133 800 Kč (2010–2015), 62 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 82 800 Kčnárodní zdroje · 51 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky1 dotace82 800 Kč
- Úřad práce ve Žďáře nad Sázavou1 dotace51 000 Kč
Poslední dotace
- ZRA-SN-2007/2015Úřad práce České republiky · 201582 800 KčEU
- ZRA-S-2032/2010Úřad práce ve Žďáře nad Sázavou · 201051 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2016
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2023PřesídleníŽďár nad Sázavou → Praha
- 20. 1. 2022Nový ve vedeníPavlína Míchalová (prokura)
- 20. 1. 2022Nový ve vedeníOndřej Míchal (prokura)
- 20. 11. 2009PřesídleníŽďár nad Sázavou
- 25. 5. 2002Odchod společníkaMartin Gregar
- 25. 5. 2002Změna názvuStřechokomplex HZM s.r.o. → Střechokomplex s.r.o.
- 25. 5. 2002PřesídleníRadostín nad Oslavou → Žďár nad Sázavou
- 9. 3. 2001Odchod z vedeníMartin Gregar (jednatel)
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 3. 2. 2000Odchod z vedeníIng. Jan Gregar (jednatel)
- 3. 2. 2000Nový ve vedeníMartin Gregar (jednatel)
- 3. 2. 2000Odchod společníkaIng. Jan Gregar
- 4. 2. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
y3c432y
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25326392
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 7
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Plynární 1032/29, Holešovice (Praha 7), 17000 Praha
- 10:15 Entertainment, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- ABKOM s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- ACORATIS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGROTOROWORK s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Akademie elektro, z.s.Spolek · od 1992Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25326392
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 2. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Střechokomplex s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Střechokomplex s.r.o.
Kdy vznikla firma Střechokomplex s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Střechokomplex s.r.o.?
Kde sídlí Střechokomplex s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Střechokomplex s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Střechokomplex s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Střechokomplex s.r.o.?
Komu patří Střechokomplex s.r.o.?
Je Střechokomplex s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Střechokomplex s.r.o. zabývá?
Je Střechokomplex s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu