Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2013 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 2 závěrky.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2013.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 2 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Andrzej Martynek a 2 další, vlastní Czech Grid Holding, a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Mgr. Andrzej Martynekpředseda jednatelů · od 2024 · nar. 1972 · Prahadalších 11 firem:11 aktivních
- Ing Petr Koutnýjednatel · od 2026 · nar. 1971 · Herinkdalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Pavel Komsajednatel · od 2026 · nar. 1976 · Šternberkdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 13
- Ing. Pavel Dočekaljednatel · od 2022 · do 2025 · nar. 1973 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
- Iva Štylerovájednatel · od 2025 · do 2025 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Thomas Merkermístopředseda jednatelů · od 2024 · do 2025 · nar. 1971 · Jablonec nad Nisoujiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Gebauerjednatel · od 2019 · do 2024 · nar. 1969 · Říčanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Thomas Merkerjednatel · od 2021 · do 2024 · nar. 1971 · Jablonec nad Nisoujiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Káčerjednatel · od 2009 · do 2022 · nar. 1958 · Moravanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Dušan Malýjednatel · od 2009 · do 2020 · nar. 1974 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Báčaprokura · od 2016 · do 2019 · nar. 1961 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Radek Starýprokura · od 2016 · do 2019 · nar. 1971 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- David Fojtíkprokura · od 2016 · do 2019 · nar. 1966 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Dagmar Ledererováprokura · od 2017 · do 2019 · nar. 1966 · Libouchecjiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Jan Valentajednatel · od 2012 · do 2015 · nar. 1965 · Podolankajiné firmy v rejstříku nemá
- RWE Supply & Trading CZ, a.s. v likvidacispolečník · od 2007 · do 2012
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GasNet Služby, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
GasNet Služby, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 430 z 431firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 183 z 1 274 firem oboru v Brně
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 48 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 1,5 mld. Kč2 598 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,6 mil. Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 5 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 32,2 mil. Kč bez DPH
- 16 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- ČEZ, a. s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 1 329 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Brně · 431 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 430
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2007
Z 874 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 783. GasNet Služby, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- GasNet Služby, s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- Jihomoravská zdravotní, a.s.100 - 199 zaměstnancůod 2007
- Jihomoravská energetická agentura, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2025
- Eurofins BioPharma Product Testing Czech Republic s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996
- Jihomoravská agentura pro veřejné inovace JINAG, spolek25 - 49 zaměstnancůod 1997
- Frank Bold Society, z.s.25 - 49 zaměstnancůod 1997
- ZKL,a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1999
- RESEA s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2004
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 598 smluv za 1,5 mld. Kč, nejvíc s Ředitelství silnic a dálnic s. p..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.501 smluv57,9 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace205 smluv30,3 mil. Kč
- Královéhradecký kraj36 smluv14,7 mil. Kč
- Český metrologický institut24 smluv7,3 mil. Kč
- Mendelova univerzita v Brně3 smlouvy5,5 mil. Kč
- GasNet, s.r.o.2 146 smluv5,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 20224000247119 Smlouva o zajištění přeložky plynárenského zařízení a úhradě nákladů s ní souvisejících_Přeložka VTL a STL plynovodů v obci Hořice v rámci SO 501-505 a SO 511 - Dálnice D35 v úseku Hořice-Sadová48,8 mil. Kč
- Smlouva o uzavření budoucí smlouvy o zřízení služebnosti k pozemkům v k. ú. Plzeň - Stavební úpravy Květné ulice, úsek Liliová - Olšová SO 501 PŘELOŽKA NTL PLYNOVODUuzavřena 15. 8. 2026500 Kč
- Rámcová smlouva o dílo č. 1000039724uzavřena 23. 10. 2026cena neuvedena
- zřízení věcného břemene - Smlouva o budoucí smlouvě o zřízení věcného břemene-služebnosti týkající se stavby E-REKO MS Bruntál-Větrná+1, číslo stavby: 7700107144uzavřena 22. 10. 2026cena neuvedena
- Reko MS Aš - Příčníuzavřena 26. 10. 2026235 900 Kč
- Ostatní smlouvy - Smlouva o zajištění přeložky plynáresnkého zařízení a úhradě nákladů s ní souvisejících na stavbu Přestavba lávky L604 na most - Straník u č.p.114uzavřena 26. 10. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 1,6 mil. Kč (2010), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- CZ.1.04/1.1.02/35.01023Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20101,6 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
5 vyhraných zakázek za 32,2 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY2 zakázky9 888 Kč
- Domov důchodců Velké Hamry, příspěvková organizace1 zakázka31,4 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.1 zakázka600 000 Kč
- Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje1 zakázka169 416 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2019Zajištění náhradních dodávek tepla a teplé vody pro Domov důchodců Velké Hamry, p. o.Domov důchodců Velké Hamry, příspěvková organizace31,4 mil. Kč
- 2021321 – D48 MÚK Bělotín – Rybí, I. etapa, zajištění bezpečného prostředí plynárenského zařízeníŘeditelství silnic a dálnic s. p.600 000 Kč
- malého rozsahu · 2020Výměna hlavního uzávěru plynu v objektu Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje, Hradec Králové, Ulrichovo nám. 810Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje169 416 Kč
- 2022Blansko - smlouva o zřízení věcného břemene GasNetVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY6 888 Kč
- 2022Přerov - smlouva o zřízení věcného břemene GasNetVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY3 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2021–2021
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 751 · ostatní 244 · benzín 225 · CNG 108 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2026Nový ve vedeníIng. Pavel Komsa (jednatel)
- 1. 1. 2026Nový ve vedeníIng Petr Koutný (jednatel)
- 31. 12. 2025Odchod z vedeníIng. Pavel Dočekal (jednatel)
- 31. 12. 2025Odchod z vedeníIva Štylerová (jednatel)
- 1. 5. 2025Nový ve vedeníIva Štylerová (jednatel)
- 30. 4. 2025Odchod z vedeníThomas Merker (místopředseda jednatelů)
- 12. 9. 2024Odchod z vedeníMartin Gebauer (jednatel)
- 12. 9. 2024Odchod z vedeníThomas Merker (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 12. 9. 2024Nový ve vedeníMgr. Andrzej Martynek (předseda jednatelů)
- 12. 9. 2024Nový ve vedeníThomas Merker (místopředseda jednatelů)
- 1. 5. 2022Nový ve vedeníIng. Pavel Dočekal (jednatel)
- 30. 4. 2022Odchod z vedeníIng. Pavel Káčer (jednatel)
- 1. 3. 2021Nový ve vedeníThomas Merker (jednatel)
- 12. 10. 2020Změna názvuGridServices, s.r.o. → GasNet Služby, s.r.o.
- 30. 9. 2020Odchod z vedeníDušan Malý (jednatel)
- 24. 10. 2019Odchod z vedeníDagmar Ledererová (prokura)
- 24. 10. 2019Odchod z vedeníRadek Starý (prokura)
- 24. 10. 2019Odchod z vedeníDavid Fojtík (prokura)
- 24. 10. 2019Odchod z vedeníPetr Báča (prokura)
- 30. 9. 2019Nový ve vedeníMartin Gebauer (jednatel)
- 23. 1. 2017Nový ve vedeníDagmar Ledererová (prokura)
- 30. 12. 2016Nový ve vedeníRadek Starý (prokura)
- 30. 12. 2016Nový ve vedeníDavid Fojtík (prokura)
- 30. 12. 2016Nový ve vedeníPetr Báča (prokura)
- 1. 10. 2016Změna názvuRWE Distribuční služby, s.r.o. → GridServices, s.r.o.
- 26. 7. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 874 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 9. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
jnnyjs6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27935311
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Plynárenská 499/1, Zábrdovice (Brno-střed), 60200 Brno
- 1910.studio s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- Areál Brno-Kaštanová s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AVALTAR Tech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Brněnská personalistika, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27935311
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti řízení
- Další činnosti
- Ostatní těžba a dobývání, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely j. n., Instalace průmyslových strojů a zařízení, Výroba elektřiny, Přenos elektřiny, Rozvod elektřiny, Obchod s elektřinou a 46 dalších
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 7. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GasNet Služby, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě GasNet Služby, s.r.o.
Kdy vznikla firma GasNet Služby, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má GasNet Služby, s.r.o.?
Kde sídlí GasNet Služby, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy GasNet Služby, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má GasNet Služby, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy GasNet Služby, s.r.o.?
Komu patří GasNet Služby, s.r.o.?
Je GasNet Služby, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GasNet Služby, s.r.o. zabývá?
Je GasNet Služby, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu