Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2016 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2016.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 1 závěrka; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Dipl. Ing. Jasper Andreas Röders a 1 další, vlastní hlavně Industrie Beteiligungs - GmbH & Co.KG Soltau.
Statutární orgán
- Dipl. Ing. Jasper Andreas Röderszástupce společníka pověř.obch.ved. · od 1997 · nar. 1960 · Soltaujiné firmy v rejstříku nemá
- MESIT holding, a.s.zástupce společníka pověř.obch.vedením · od 2019
Společníci a akcionáři
- Industrie Beteiligungs - GmbH & Co.KG Soltauod 1997
- MESIT tl, s.r.o.od 1997
Dříve ve firmě · 3
- Ing. Josef Hudečekzástupce společníka pověř.obch.ved. · od 1997 · do 2019 · nar. 1953 · Uherský Ostrohjiné firmy v rejstříku nemá
- Dipl. Ing. Jasper - Andreas Röderszástupce společníka pověř.obch.ved. · od 1997 · do 2017 · nar. 1960 · Soltaujiné firmy v rejstříku nemá
- Dipl. Ing. Jasper - Andreas Röderszástupce společníka pověř.obch.ved. · od 1997 · do 2015 · Uherské Hradiště-Mařatice
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MESIT & RÖDERS v.o.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
MESIT & RÖDERS v.o.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 136 z 138firem oboru v Uherském Hradišti s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 181 z 235 firem oboru v Uherském Hradišti
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 21 firemsídlí na stejné adrese
- 524 506 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12,1 mil. Kčv 12 dotacích z veřejných rozpočtů, 14 % z fondů EU
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Uherském Hradišti · 138 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 136
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
Ročník 1997
Z 2 511 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 2 472. MESIT & RÖDERS v.o.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Uherském Hradišti, nejpodobnější velikostí
- MESIT & RÖDERS v.o.s.200 - 249 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- mmcité a.s.200 - 249 zaměstnancůod 2006
- Schlote-Automotive Czech s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2003
- Staform UH s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 2016
- CYPRE JaJ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2013
- Svět zámků s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2018
- KODIAK Timber s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2019
- LMont UH s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2009
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 524 506 Kč, nejvíc s Klub kultury Uherské Hradiště,příspěvková organizace (84 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Klub kultury Uherské Hradiště,příspěvková organizace2 smlouvy440 666 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě1 smlouva83 840 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Objednávka - Autorizované měření a posouzení lokální svalové zátěžeuzavřena 19. 2. 202583 840 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 25. 3. 2021cena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 23. 3. 2021cena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 8. 4. 2020cena neuvedena
- Smlova o pronájmuuzavřena 21. 6. 2019361 285 Kč
- Pronájem prostoruzavřena 26. 7. 201879 381 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
12 dotací za 12,1 mil. Kč (2009–2024), 14 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,7 mil. Kčnárodní zdroje · 10,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace11,3 mil. Kč
- Úřad práce v Uherském Hradišti10 dotací800 112 Kč
Poslední dotace
- Digitalizace ve společnosti Mesit Röders v.o.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Digitální transformace podniků1,7 mil. KčEU
- Kompenzace pro společnost MESIT RÖDERS v.o.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen9,6 mil. Kč
- UHA-MZ-17/2009Úřad práce v Uherském Hradišti · 2009401 262 Kč
- UHA-MZ-42/2009Úřad práce v Uherském Hradišti · 200994 439 Kč
- UHA-MZ-114/2009Úřad práce v Uherském Hradišti · 200970 187 Kč
- UHA-MZ-15/2009Úřad práce v Uherském Hradišti · 200951 039 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 6. 2019Odchod z vedeníIng. Josef Hudeček (zástupce společníka pověř.obch.ved.)
- 5. 6. 2019Nový ve vedeníMESIT holding, a.s. (zástupce společníka pověř.obch.vedením)
- 25. 1. 2017Odchod z vedeníDipl. Ing. Jasper - Andreas Röders (zástupce společníka pověř.obch.ved.)
- 11. 11. 2015Odchod z vedeníDipl. Ing. Jasper - Andreas Röders (zástupce společníka pověř.obch.ved.)
- 11. 11. 2015PřesídleníUherské Hradiště
- 22. 5. 2014PřesídleníUherské Hradiště
- 17. 3. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 511 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 11. 7. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
9sn584k
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25330853
Finanční úřad · Územní pracoviště v Uherském Hradišti
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Uherské Hradiště
- Okres
- Uherské Hradiště · 32 456 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sokolovská 573, Mařatice, 68601 Uherské Hradiště
- D.A.S., s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- DICOM, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- EKONSERVIS, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- EME, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Exclusive FORGED s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25330853
- Právní forma
- Veřejná obchodní společnost
- Hlavní činnost
- Výroba nástrojů a nářadí
- Další činnosti
- Slévárenství, 25530, Obrábění, 25630, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, 47780, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 3. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MESIT & RÖDERS v.o.s.
Otázky
Časté otázky o firmě MESIT & RÖDERS v.o.s.
Kdy vznikla firma MESIT & RÖDERS v.o.s.?
Kolik zaměstnanců má MESIT & RÖDERS v.o.s.?
Kde sídlí MESIT & RÖDERS v.o.s.?
Jaké je IČO firmy MESIT & RÖDERS v.o.s.?
Jakou datovou schránku má MESIT & RÖDERS v.o.s.?
Kdo je ve vedení firmy MESIT & RÖDERS v.o.s.?
Komu patří MESIT & RÖDERS v.o.s.?
Je MESIT & RÖDERS v.o.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MESIT & RÖDERS v.o.s. zabývá?
Je MESIT & RÖDERS v.o.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Uherském Hradišti?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu