Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9,4 mil. | −1 000 | 2,5 mil. |
| 2024 | 9,3 mil. | −105 000 | 2,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 39 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Šupka, vlastní Martin Šupka (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Gabriela Šupkovájednatel · od 2009 · do 2014 · nar. 1972 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Šupkajednatel · od 1997 · do 2009 · nar. 1948 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Gabriela Šupkováspolečník · od 2009 · do 2014 · nar. 1972 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Klára Sedláčkováspolečník · od 1997 · do 2003 · nar. 1973 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Šupkaspolečník · od 1997 · do 2009 · nar. 1948 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LAB-MET s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LAB-MET s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 414 z 3 012firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 7 367 z 9 262 firem oboru v Brně
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 6,2 mil. Kč33 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, v ISVZ
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně · 3 012 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 414
- Ve stejném pásmu
- 207
- Větších
- 391
- 01 294
- 1 - 51 120
- 6 - 9tato firma207
- 10 - 19196
- 20 - 2450
- 25 - 4990
- 50 - 9934
- 100 - 19913
- 200 - 2494
- 250 - 4993
- 500 - 9991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. LAB-MET s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- LAB-MET s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- POOR - TRADE, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- BALTECH, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- SICURIT CS, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- PEBACO Brno s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- G. M. Corporation, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- ELFA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- VEBEL Servis, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
33 smluv za 6,2 mil. Kč, nejvíc s Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace (36 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace4 smlouvy2,2 mil. Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě4 smlouvy1,2 mil. Kč
- Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.4 smlouvy346 666 Kč
- CHEVAK Cheb, a.s.4 smlouvy329 961 Kč
- Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.1 smlouva274 329 Kč
- Státní zemědělská a potravinářská inspekce1 smlouva268 747 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Smlouva o dílo1,8 mil. Kč
- Validace ústředen pro lékárnu.uzavřena 19. 5. 2026125 000 Kč s DPH
- Objednávka 3333020326 muflova pecuzavřena 16. 4. 2026111 187 Kč s DPH
- Kalibrace laboratorních přístrojůuzavřena 17. 3. 202584 816 Kč
- Smlouva o poskytování služeb - Provádění průběžných kalibrací přenosných měřidel teploty a výměnu baterií registračních teploměrůuzavřena 21. 2. 2025200 000 Kč
- Objednávka: 4531080237 Laboratorní potřeby - pipety a špičkyuzavřena 13. 2. 202575 670 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně1 zakázka1×
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 4 · nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 9. 2014Odchod společníkaGabriela Šupková
- 15. 9. 2014PřesídleníBrno
- 4. 9. 2014Odchod z vedeníGabriela Šupková (jednatel)
- 2. 3. 2009Odchod společníkaJiří Šupka
- 2. 3. 2009Nový společníkGabriela Šupková – 50 %
- 20. 2. 2009Odchod z vedeníJiří Šupka (jednatel)
- 20. 2. 2009Nový ve vedeníGabriela Šupková (jednatel)
- 7. 2. 2003Odchod společníkaKlára Sedláčková
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 11. 7. 2002PřesídleníBrno
- 4. 9. 1997Změna názvuLAB-MED s.r.o. → LAB-MET s.r.o.
- 20. 8. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rr8hit6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25347969
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25347969
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 8. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LAB-MET s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LAB-MET s.r.o.
Kdy vznikla firma LAB-MET s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LAB-MET s.r.o.?
Kde sídlí LAB-MET s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LAB-MET s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LAB-MET s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LAB-MET s.r.o.?
Komu patří LAB-MET s.r.o.?
Je LAB-MET s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LAB-MET s.r.o. zabývá?
Je LAB-MET s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu