Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Petr Hanzal a 1 další, vlastní hlavně Ing. Petr Hanzal (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Petr Hanzaljednatel · od 1997 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Šárka Hanzalovájednatel · od 1997 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. Petr Hanzal50 %od 1997 · nar. 1969 · Praha · vklad 1,5 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Šárka Hanzalová50 %od 1998 · nar. 1970 · Praha · vklad 1,5 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AU-MEX s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
AU-MEX s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 351 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 52 069 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 2,1 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 181 408 Kč bez DPH
- 14 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 351
- Ve stejném pásmu
- 236
- Větších
- 159
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99tato firma236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. AU-MEX s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- AU-MEX s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- SKF CZ, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1973
- Animalco a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- GM electronic, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- DAFIT s. r. o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- PCS spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Festo, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Schaeffler CZ s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 2,1 mil. Kč, nejvíc s Státní fond životního prostředí České republiky (33 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva688 923 Kč
- Hvězdárna a planetárium hlavního města Prahy2 smlouvy550 942 Kč
- Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy2 smlouvy362 816 Kč
- Zoologická zahrada Ústí nad Labem, příspěvková organizace1 smlouva263 964 Kč
- Městská část Praha-Libuš1 smlouva210 735 Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Dohoda o vypořádání závazkůuzavřena 16. 4. 2026cena neuvedena
- Smlouva č. 7241100626 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republikyuzavřena 4. 11. 2025688 923 Kč
- objednávka - renovace terasy v atriu budovy C IPR Prahauzavřena 20. 6. 2025181 408 Kč
- objednávka - renovace terasy v atriu budovy C IPR Prahauzavřena 20. 6. 2025181 408 Kč
- Objednávka na dodání materiálu dle RSuzavřena 17. 9. 2020550 942 Kč
- Rámcová kupní smlouva na nákup materiáluuzavřena 27. 8. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 319 500 Kč, vyúčtováno 100 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 22. 9. 2025 · ukončen 27. 2. 2026Vývoj a testování nových klipů pro uchycení terasových prkenOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen ŘO · Středočeský319 500 Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 181 408 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy1 zakázka181 408 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 14
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 5. 2022PřesídleníPraha
- 21. 10. 2009PřesídleníPraha
- 11. 12. 2006PřesídleníPraha
- 15. 1. 2001Změna základního kapitálu1 100 000 → 3 000 000 Kč
- 12. 5. 1998Nový společníkŠárka Hanzalová – 50 %
- 16. 10. 1997Změna základního kapitálu100 000 → 1 100 000 Kč
- 16. 10. 1997PřesídleníBrno → Praha
- 4. 9. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
w7jn8he
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25349929
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Poděbradská 574/40, Vysočany (Praha 9), 19000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25349929
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s potravinami, nápoji a tabákovými výrobky
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 9. 1997
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AU-MEX s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AU-MEX s.r.o.
Kdy vznikla firma AU-MEX s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AU-MEX s.r.o.?
Kde sídlí AU-MEX s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AU-MEX s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AU-MEX s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AU-MEX s.r.o.?
Komu patří AU-MEX s.r.o.?
Je AU-MEX s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AU-MEX s.r.o. zabývá?
Je AU-MEX s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 9. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu