Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 193,7 mil. | 5,1 mil. | 142,9 mil. |
| 2024 | 160,3 mil. | 4,5 mil. | 139 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Libor Lech, vlastní Libor Lech (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
A-Z izolace s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
A-Z izolace s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 433 z 1 491firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 3 984 z 4 976 firem oboru v Ostravě
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 807 108 Kč10 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 168 000 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 13 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 631 013 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 15 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 12 000 Kč z 3 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě · 1 491 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 433
- Ve stejném pásmu
- 34
- Větších
- 24
- 0785
- 1 - 5465
- 6 - 988
- 10 - 1976
- 20 - 2419
- 25 - 49tato firma34
- 50 - 9912
- 100 - 1997
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9991
Ročník 1996
Z 5 919 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 5 377. A-Z izolace s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- A-Z izolace s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- UNTRACO s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- GABEN, spol. s r. o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- RAPPA s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- KIMBEX, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- AMBG, LTD s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- DEV COMPANY, spol. s r. o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- GALMED a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
10 smluv za 807 108 Kč, nejvíc s DIAMO, státní podnik (81 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- DIAMO, státní podnik7 smluv655 960 Kč
- DISTEP a.s.2 smlouvy95 897 Kč
- Vězeňská služba České republiky1 smlouva55 250 Kč
Poslední smlouvy
- Kupní smlouva - stavební materiáluzavřena 20. 10. 2026129 325 Kč
- Objednávka na nákup desek Grenamat AL pro OZVOuzavřena 10. 9. 202655 250 Kč
- Kupní smlouva - stavební materiáluzavřena 22. 5. 202652 060 Kč
- Kupní smlouva - stavební materiáluzavřena 15. 12. 202575 490 Kč
- Kupní smlouva - stavební materiáluzavřena 20. 10. 2025136 471 Kč
- Kupní smlouva na nákup stavebního materiáluuzavřena 21. 7. 2025147 799 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 168 000 Kč (2009–2010); nejvíc přiznal Úřad práce v Ostravě.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce v Ostravě2 dotace132 000 Kč
- Úřad práce ve Frýdku-Místku1 dotace36 000 Kč
Poslední dotace
- FMB-SL-86/2010Úřad práce ve Frýdku-Místku · 201036 000 Kč
- OTA-SL-495/2009Úřad práce v Ostravě · 200966 000 Kč
- OTA-SL-68/2009Úřad práce v Ostravě · 200966 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
13 vyhraných zakázek za 631 013 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Karviná13 zakázek631 013 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2025DNS – Dodávky stavebního materiálu zakázka č. 2DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Karviná147 799 Kč
- malého rozsahu · 2025DNS – Dodávky stavebního materiálu zakázka č. 7DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Karviná136 471 Kč
- malého rozsahu · 2025DNS – Dodávky stavebního materiálu zakázka č. 9DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Karviná75 490 Kč
- malého rozsahu · 2025DNS – Dodávky stavebního materiálu zakázka č. 1DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Karviná63 271 Kč
- malého rozsahu · 2026DNS – Dodávky stavebního materiálu zakázka č. 14DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Karviná52 060 Kč
- malého rozsahu · 2025DNS - Dodávky stavebního materiálu pro o. z. ODRA, zakázka č. 31DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Karviná51 544 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 8 · benzín 7
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 12. 2014PřesídleníOstrava
- 20. 11. 2007PřesídleníOstrava-Hrabová → Ostrava
- 9. 7. 2002PřesídleníVratimov → Ostrava-Hrabová
- 2. 6. 2000Změna názvuPZ servis - Ostrava s.r.o. → A-Z izolace s.r.o.
- 27. 9. 1999Odchod společníkaŠárka Solichová
- 5. 9. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 919 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
s55p57q
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25356321
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25356321
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 9. 1996
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy A-Z izolace s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě A-Z izolace s.r.o.
Kdy vznikla firma A-Z izolace s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má A-Z izolace s.r.o.?
Kde sídlí A-Z izolace s.r.o.?
Jaké je IČO firmy A-Z izolace s.r.o.?
Jakou datovou schránku má A-Z izolace s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy A-Z izolace s.r.o.?
Komu patří A-Z izolace s.r.o.?
Je A-Z izolace s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se A-Z izolace s.r.o. zabývá?
Je A-Z izolace s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu