Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Vladimír Vlček, vlastní Vladimír Vlček (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
VLČEK - svařovací technika spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 661 z 878firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 1 300 z 2 503 firem oboru v Ostravě
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 6,6 mil. Kč17 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 180 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 172 630 Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 1 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě · 878 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 661
- Ve stejném pásmu
- 83
- Větších
- 134
Ročník 1998
Z 6 311 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 6 028. VLČEK - svařovací technika spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- KAIA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- AUTOMONT CSW, spol. s r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- SPECTRO CS, s. r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- RADIOKOM - FUNK MAYER s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- POLYGON stavební a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- VIVAX, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- EXEL s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
17 smluv za 6,6 mil. Kč, nejvíc s VOP CZ, s.p. (91 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- VOP CZ, s.p.14 smluv6 mil. Kč
- Dopravní podnik Ostrava a.s.3 smlouvy600 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Rámcová smlouva o dílo - opravy svářecí techniky1,9 mil. Kč
- Přestavba hořáku VWPRuzavřena 15. 5. 202660 400 Kč
- Opravy svářecí technikyuzavřena 15. 7. 2025cena neuvedena
- Servis svařovací technikyuzavřena 27. 11. 2024 · dodatek77 490 Kč
- Oprava ROBO svazkůuzavřena 21. 6. 202460 400 Kč
- ND pro svařovací zdroje Fronius (část 5)uzavřena 6. 3. 2024472 126 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 180 000 Kč (2016), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- OTA-SZ-202/2016Úřad práce České republiky · 2016180 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 172 630 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- VOP CZ, s.p.1 zakázka172 630 Kč
Největší zakázky
- zjednodušený režim · 2024Část 4 - Náhradní díly pro svařovací zdroje EWMVOP CZ, s.p. · 3 nabídky172 630 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2016
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 29. 1. 2018Odchod společníkaFrantišek Vlček
- 29. 6. 2017Odchod z vedeníFrantišek Vlček (jednatel)
- 17. 9. 2014PřesídleníOstrava
- 27. 12. 2007Odchod společníkaBedřiška Vlčková
- 29. 1. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 311 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8jtaz2z
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25391348
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25391348
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Další činnosti
- Výroba ostatních elektrických zařízení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 1. 1998
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.
Kdy vznikla firma VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.?
Kde sídlí VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.?
Komu patří VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.?
Je VLČEK - svařovací technika spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VLČEK - svařovací technika spol. s r.o. zabývá?
Je VLČEK - svařovací technika spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu