Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16,8 mil. | 1,3 mil. | 7,7 mil. |
| 2024 | 16,6 mil. | 194 000 | 6,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 26 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Klára Vyskočilová a 1 další, vlastní hlavně SHB, akciová společnost (70 %).
Statutární orgán
- Ing. Klára Vyskočilovájednatel · od 2021 · nar. 1976 · Brnodalších 6 firem:6 aktivních
- Stanislav Vokounjednatel · od 2024 · nar. 1979 · Studénkadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- SHB, akciová společnost70 %od 1998 · vklad 140 000 Kč
- Stráský, Hustý a partneři s.r.o.30 %od 2012 · vklad 60 000 Kč
Dříve ve firmě · 5
- Ing. Zdeněk Severinjednatel · od 2012 · do 2026 · nar. 1969 · Frýdek-Místekjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Stanislav Suskýjednatel · od 2011 · do 2021 · nar. 1958 · Újezd u Brnajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Tovaryšjednatel · od 1998 · do 2012 · nar. 1944 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Otakar Hornochjednatel · od 1998 · do 2011 · nar. 1952 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Tovaryšspolečník · od 1998 · do 2012 · nar. 1944 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ENVIROAD s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
ENVIROAD s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 175 z 1 358firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 1 587 z 2 125 firem oboru v Ostravě
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 199 firemsídlí na stejné adrese
- 40,4 mil. Kč107 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 472 914 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 27 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 15,6 mil. Kč bez DPH
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Ostravě · 1 358 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 175
- Ve stejném pásmu
- 70
- Větších
- 113
Ročník 1998
Z 1 464 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 1 425. ENVIROAD s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- ENVIROAD s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- VAE Energo, s. r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- ENERGO-STEEL spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- CITY INVEST OSTRAVA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- APLAUS spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1994
- Báňské projekty Ostrava spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1995
- SIDIT NET s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1995
- VAE a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1996
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
107 smluv za 40,4 mil. Kč, nejvíc s Ředitelství silnic a dálnic s. p. (50 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.71 smluv20,2 mil. Kč
- Město Bruntál5 smluv1,2 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj5 smluv965 580 Kč
- Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace9 smluv868 170 Kč
- Zlínský kraj1 smlouva857 285 Kč
- Statutární město Ostrava7 smluv848 640 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Odborná podpora při správě, údržbě a opravách mostních objektů (oblast Morava)13,2 mil. Kč
- Objednávka č. 7/2026 Provádění auditů bezpečnosti a bezpečnostních inspekcí na pozemních komunikacích I. třídy a dálnicíuzavřena 29. 10. 202684 300 Kč
- Objednávka č. 6/2026 Provádění auditů bezpečnosti a bezpečnostních inspekcí na pozemních komunikacích I. třídy a dálnicíuzavřena 20. 10. 202630 500 Kč
- Objednávka č. 4/2026 Provádění auditů bezpečnosti a bezpečnostních inspekcí na pozemních komunikacích I. třídy a dálnicíuzavřena 24. 8. 202626 600 Kč
- Objednávka č. 3/2026 Provádění auditů bezpečnosti a bezpečnostních inspekcí na pozemních komunikacích I. třídy a dálnicíuzavřena 10. 8. 202622 400 Kč
- I/38 Znojmo obchvat I - Zpracování PDPS pro umístění mobilní PHS na ul. Družstevní ve Znojměuzavřena 26. 6. 2026149 400 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 472 914 Kč (2018), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- OTA-MN-151/2018Úřad práce České republiky · 2018472 914 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
27 vyhraných zakázek za 15,6 mil. Kč od 4 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.19 zakázek13,7 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj4 zakázky798 000 Kč
- Statutární město Ostrava3 zakázky350 740 Kč
- Zlínský kraj1 zakázka708 500 Kč
Největší zakázky
- 2019Geotechnický a geodetický monitoring staveb dálnic D1 (D47) - vybraných objektů řady 200 pro rok 2019Ředitelství silnic a dálnic s. p.1,4 mil. Kč
- 2020D1 Rekonstrukce mostů D1-405, D1-406, D1-408 a D1-409 - TDIŘeditelství silnic a dálnic s. p.1,4 mil. Kč
- 201909020 - I/11 Mosty u Jablunkova, protihluková opatření – 2. etapa, PD+IČŘeditelství silnic a dálnic s. p.1,2 mil. Kč
- 202018068 - I/67 Dolní Lutyně, protihluková opatření - PD+IČŘeditelství silnic a dálnic s. p.1,1 mil. Kč
- 201808069 - I/56 Hodoňovice, protihluková opatření - III. etapa, PDŘeditelství silnic a dálnic s. p.1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Provádění auditů bezpečnosti a bezpečnostních inspekcí na pozemních komunikacích I. třídy a dálnicích II. třídy v MSK 2026-2028Ředitelství silnic a dálnic s. p.950 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 1. 2026Odchod z vedeníIng. Zdeněk Severin (jednatel)
- 30. 1. 2024Nový ve vedeníStanislav Vokoun (jednatel)
- 21. 2. 2023PřesídleníOstrava
- 29. 1. 2021Odchod z vedeníIng. Stanislav Suský (jednatel)
- 29. 1. 2021Nový ve vedeníIng. Klára Vyskočilová (jednatel)
- 22. 2. 2017PřesídleníOstrava
- 22. 8. 2014PřesídleníOstrava
- 16. 8. 2012PřesídleníOstrava-Moravská Ostrava → Ostrava
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 10. 4. 2012Odchod společníkaIng. Petr Tovaryš
- 10. 4. 2012Nový společníkStáský, Hustý a partneři s.r.o. – 30 %
- 28. 3. 2012Nový ve vedeníIng. Zdeněk Severin (jednatel)
- 27. 3. 2012Odchod z vedeníIng. Petr Tovaryš (jednatel)
- 4. 11. 2011Nový ve vedeníIng. Stanislav Suský (jednatel)
- 3. 11. 2011Odchod z vedeníIng. Otakar Hornoch (jednatel)
- 12. 6. 2000PřesídleníOstrava → Ostrava-Moravská Ostrava
- 25. 3. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 464 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8ss4ccy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25394436
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Švabinského 1700/4, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
- Account Holding a.s.Akciová společnost · od 2023Aktivní
- ACCOUNT NEW CORPORATE CZ a.s.Akciová společnost · od 2010Aktivní
- Account Real Estate a.s.Akciová společnost · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Adam Artur MuchaZahraniční fyzická osoba · od 2024Aktivní
- Adexgen AC s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25394436
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zeměměřické a kartografické činnosti
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 3. 1998
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ENVIROAD s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ENVIROAD s.r.o.
Kdy vznikla firma ENVIROAD s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ENVIROAD s.r.o.?
Kde sídlí ENVIROAD s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ENVIROAD s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ENVIROAD s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ENVIROAD s.r.o.?
Komu patří ENVIROAD s.r.o.?
Je ENVIROAD s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ENVIROAD s.r.o. zabývá?
Je ENVIROAD s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu