Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 23 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 23 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Christiaan Norbert B Geeraert a 2 další, vlastní LA LORRAINE BAKERY GROUP (100 %).
Statutární orgán
- Christiaan Norbert B Geeraertčlen představenstva · od 2019 · nar. 1971 · Beerseljiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Bulínčlen představenstva · od 2023 · nar. 1976 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- LAMIRADA, s.r.o.předseda představenstva · od 2023
Společníci a akcionáři
- LA LORRAINE BAKERY GROUP100 %od 2014
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 14
- LAMIRADA, s.r.o.člen představenstva · od 2016 · do 2023
- Josef Láskamístopředseda představenstva · od 2015 · do 2023 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Guido Karel Vanherpepředseda představenstva · od 2018 · do 2023 · nar. 1963 · Sint-Martens-Latemjiné firmy v rejstříku nemá
- Dirk Veryserčlen představenstva · od 2015 · do 2019 · nar. 1961 · Tervurenjiné firmy v rejstříku nemá
- Guido Karel Vanherpepřededa představenstva · od 2015 · do 2018 · nar. 1963 · Sint-Martens-Latemjiné firmy v rejstříku nemá
- Anthony Gerard Helena Vanherpečlen představenstva · od 2013 · do 2016 · nar. 1964 · Schildejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Láska, MBAčlen představenstva · od 2008 · do 2016 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Guido Karel Vanherpečlen představenstva · od 2008 · do 2016 · nar. 1963jiné firmy v rejstříku nemá
- Anthony Gerard Helena Vanherpečlen představenstva · od 2008 · do 2013 · nar. 1964jiné firmy v rejstříku nemá
- Johan Maria Jozef Vanherpečlen představenstva · od 2002 · do 2008 · nar. 1934jiné firmy v rejstříku nemá
- Guido Karel Vanherpečlen představenstva · od 2002 · do 2008 · nar. 1963jiné firmy v rejstříku nemá
- Marko Paříkčlen představenstva · od 1998 · do 2007 · nar. 1945 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- DELTA pekárny Kladno, a.s.společník · od 1998 · do 2001
- VANOBAKE N.V.společník · od 2008 · do 2014
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
La Lorraine, a.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
La Lorraine, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 58 z 59firem oboru v Kladně s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 104 z 129 firem oboru v Kladně
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 51 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 23 700 Kč
- 20,7 mil. Kč41 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 40,9 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 0 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, v ISVZ
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v Kladně · 59 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 58
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1998
Z 428 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 405. La Lorraine, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Kladně, nejpodobnější velikostí
Všechny- La Lorraine, a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- Startujeme, o.p.s.250 - 499 zaměstnancůod 2009
- KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o.200 - 249 zaměstnancůod 1993
- SPV - středisko praktického vyučování, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1997
- VETO ECO s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996
- PODSNIŽNYK s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2005
- Portex Impex s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2022
- Kalabria s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
41 smluv za 20,7 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (74 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace3 smlouvy15,2 mil. Kč
- Lesy České republiky, s.p.6 smluv2 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka3 smlouvy1,3 mil. Kč
- VODÁRNA PLZEŇ a.s.5 smluv580 000 Kč
- Botanická zahrada hl. m. Prahy1 smlouva500 000 Kč
- Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra4 smlouvy420 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Kupní smlouva pro potřeby realizace stavby „Modernizace trati Praha-Ruzyně (mimo) - Kladno (mimo)"14,9 mil. Kč
- Kupní smlouva na dodávky mražené zeleniny a mraženého ovoce, mražených výrobků, kojenecké stravy, bezlepkové, bezlaktózové, sójové, nízkosacharidové stravy a nízkobílkovinových produktů pro FNB a SLT.uzavřena 29. 9. 2026129 274 Kč
- Rámcová objednávka 388/DNS/2026/MV - k Výzvě č.879 Mražené výrobky pro provoz na období 10/2026 - 01/2027 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleuzavřena 3. 9. 2026141 334 Kč
- Rámcová objednávka 387/DNS/2026/MV - k Výzvě č.878 Mražené výrobky_pro prodej na období 10/2026 - 01/2027uzavřena 3. 9. 20261,1 mil. Kč
- Nákup zboží Zbraslavuzavřena 7. 7. 2026150 000 Kč s DPH
- Smlouva o vypořádání závazků - nezveřejněné objednávky / č. obj. 4210173; č. obj. 4210236uzavřena 6. 2. 2026107 373 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 40,9 mil. Kč (2012–2014); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 158 070 Kčnárodní zdroje · 40,7 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace40,7 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace158 070 Kč
Poslední dotace
- SKL-MR-42/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014158 070 KčEU
- Procesní a produktová inovace La LorraineMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2012 · OP Podnikání a inovace40,7 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka2 zakázky2×
Zakázky
- nadlimitní · 2026Výzva č. 878 Mražené výrobky_pro prodej na období 10/2026 - 01/2027 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka
- nadlimitní · 2026Výzva č. 879 Mražené výrobky_pro provoz na období 10/2026 - 01/2027 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Pekaři25 míst
- Pekař/ka specialista15 míst
- Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek11 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 17. 12. 2025.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2018–2018
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 7. 12. 2023Odchod z vedeníLAMIRADA, s.r.o. (člen představenstva)
- 1. 11. 2023Nový ve vedeníIng. Miroslav Bulín (člen představenstva)
- 1. 11. 2023Nový ve vedeníLAMIRADA, s.r.o. (předseda představenstva)
- 31. 10. 2023Odchod z vedeníJosef Láska (místopředseda představenstva)
- 31. 10. 2023Odchod z vedeníGuido Karel Vanherpe (předseda představenstva)
- 1. 9. 2019Nový ve vedeníChristiaan Norbert B Geeraert (člen představenstva)
- 1. 9. 2019Odchod z vedeníDirk Veryser (člen představenstva)
- 12. 2. 2018Odchod z vedeníGuido Karel Vanherpe (přededa představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 12. 2. 2018Nový ve vedeníGuido Karel Vanherpe (předseda představenstva)
- 1. 8. 2016Nový ve vedeníLAMIRADA, s.r.o. (člen představenstva)
- 9. 6. 2016Odchod z vedeníAnthony Gerard Helena Vanherpe (člen představenstva)
- 1. 6. 2016Odchod z vedeníIng. Josef Láska, MBA (člen představenstva)
- 1. 6. 2016Odchod z vedeníGuido Karel Vanherpe (člen představenstva)
- 15. 12. 2015Nový ve vedeníJosef Láska (místopředseda představenstva)
- 15. 12. 2015Nový ve vedeníGuido Karel Vanherpe (přededa představenstva)
- 15. 12. 2015Nový ve vedeníDirk Veryser (člen představenstva)
- 24. 1. 2014Odchod společníkaVANOBAKE N.V.
- 24. 1. 2014Nový společníkLA LORRAINE BAKERY GROUP – 100 %
- 14. 2. 2013Odchod z vedeníAnthony Gerard Helena Vanherpe (člen představenstva)
- 14. 2. 2013Nový ve vedeníAnthony Gerard Helena Vanherpe (člen představenstva)
- 13. 6. 2008Změna názvuDELTA FROZEN PRODUCTS, a.s. → La Lorraine, a.s.
- 13. 6. 2008PřesídleníBrno → Kladno
- 29. 5. 2008Nový ve vedeníGuido Karel Vanherpe (člen představenstva)
- 21. 5. 2008Nový společníkVANOBAKE N.V. – 100 %
- 14. 2. 2008Odchod z vedeníGuido Karel Vanherpe (člen představenstva)
- 16. 11. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 428 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
e56evrs
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25544551
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Kladno
- Okres
- Kladno · 37 857 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25544551
- Právní forma
- Akciová společnost
- Další činnosti
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s chlebem, pečivem, cukrářskými výrobky a cukrovinkami, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Poradenství v oblasti řízení, 70200, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 11. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy La Lorraine, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě La Lorraine, a.s.
Kdy vznikla firma La Lorraine, a.s.?
Kolik zaměstnanců má La Lorraine, a.s.?
Kde sídlí La Lorraine, a.s.?
Jaké je IČO firmy La Lorraine, a.s.?
Jakou datovou schránku má La Lorraine, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy La Lorraine, a.s.?
Komu patří La Lorraine, a.s.?
Je La Lorraine, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se La Lorraine, a.s. zabývá?
Je La Lorraine, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v Kladně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu