Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Ambrož, vlastní hlavně Martin Ambrož (60 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Martin Ambrož60 %od 2001 · nar. 1975 · Dříteň · vklad 120 000 Kčdalších 45 firem:45 aktivních
- Radek Krejča40 %od 2001 · nar. 1979 · České Budějovice · vklad 80 000 Kčdalších 6 firem:6 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
STARNET, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
STARNET, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 111 z 120firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 24 letna trhu, déle než 137 z 216 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje
- 5 firemsídlí na stejné adrese
- 26,5 mil. Kč251 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 315 600 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 52 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,8 mil. Kč bez DPH
- 45 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 83 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 35 000 Kč z 11 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Telekomunikační činnosti v Praze · 120 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 111
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 7
- 07
- 1 - 553
- 6 - 918
- 10 - 1915
- 20 - 241
- 25 - 4912
- 50 - 993
- 100 - 1992
- 200 - 249tato firma2
- 250 - 4991
- 500 - 9992
- 2000 - 24991
- 2500 - 29991
- 3000 - 39992
Ročník 2001
Z 17 subjektů oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje 17. STARNET, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- STARNET, s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2001Tato firma · stejně velké →
- ČEZNET s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2005
- České Radiokomunikace a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2010
- Quantcom, a.s.100 - 199 zaměstnancůod 2007
- Telco Pro Services, a. s.100 - 199 zaměstnancůod 2013
- ČD - Telematika a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.500 - 999 zaměstnancůod 2016
- WIA spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2002
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
251 smluv za 26,5 mil. Kč, nejvíc s Statutární město České Budějovice (39 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město České Budějovice123 smluv10,2 mil. Kč
- Statutární město Plzeň2 smlouvy2 mil. Kč
- Město Prachatice3 smlouvy1,4 mil. Kč
- Armádní Servisní, příspěvková organizace6 smluv1,3 mil. Kč
- Základní škola Bruntál, Jesenická 101 smlouva1,1 mil. Kč
- Statutární město Hradec Králové1 smlouva1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021uložení inženýrských sítí do kolektorů města Plzně2 mil. Kč
- Smlouva o poskytování služeb elektronických komunikací_zřízení internetové přípojky pro ÚP na adrese Růžové náměstí 1629, 35601 Sokolov (AVISme 2026000693)uzavřena 25. 10. 202637 706 Kč
- Dohoda o vypořádání závazků a novém sjednání dotčených služeb.uzavřena 12. 10. 202644 076 Kč
- Rámcová smlouva o poskytování služeb elektornických komunikací a Prováděcí smlouvauzavřena 24. 9. 2026cena neuvedena
- Smlouva o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene - služebnostiv rámci akce „přípolož k TMCZ_Nerudova“uzavřena 23. 9. 2026cena neuvedena
- Připojení k internetu Sportovní halauzavřena 18. 9. 2026240 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 315 600 Kč (2006–2015), 52 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 165 600 Kčnárodní zdroje · 150 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky1 dotace165 600 Kč
- Úřad práce v Českých Budějovicích3 dotace150 000 Kč
Poslední dotace
- CBA-SN-234/2015Úřad práce České republiky · 2015165 600 KčEU
- CBA-S-18/2008Úřad práce v Českých Budějovicích · 200854 000 Kč
- CBA-S-18(1)/2008Úřad práce v Českých Budějovicích · 200854 000 Kč
- CBA-S-32/2006Úřad práce v Českých Budějovicích · 200642 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 1,8 mil. Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Statutární město České Budějovice1 zakázka988 812 Kč
- Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje1 zakázka738 000 Kč
- Katastrální úřad pro Ústecký kraj1 zakázka57 690 Kč
Největší zakázky
- 2019Zkapacitnění vybraných úseků HDPE chrániček statutárního města České BudějoviceStatutární město České Budějovice988 812 Kč
- malého rozsahu · 2019Zřízení připojení vybraných objektů KŘPJČK do sítě internet 100 Mbps s nezjistitelnou funkcíKrajské ředitelství policie Jihočeského kraje · 4 nabídky738 000 Kč
- malého rozsahu · 2024Oprava telefonní ústřednyKatastrální úřad pro Ústecký kraj57 690 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 52 · nafta 19 · ostatní 10 · LPG 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 12. 2025PřesídleníČeské Budějovice → Praha
- 29. 9. 2016PřesídleníČeské Budějovice
- 10. 12. 2001Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 17 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
vka37bh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26041561
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lumiérů 940/34, Hlubočepy, 15200 Praha
- Lumiérů 34 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- MalaHr Real Estate s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- P. P. 2025 & ONWARDS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Summit One s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Totally High Company s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26041561
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Nespecializovaný velkoobchod, 61100, Činnosti související s bezdrátovou telekomunikační sítí, Činnosti související se satelitní telekomunikační sítí, 63100, Činnosti související se zpracováním dat a hostingem, Reklamní činnosti
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 12. 2001
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy STARNET, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě STARNET, s.r.o.
Kdy vznikla firma STARNET, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má STARNET, s.r.o.?
Kde sídlí STARNET, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy STARNET, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má STARNET, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy STARNET, s.r.o.?
Komu patří STARNET, s.r.o.?
Je STARNET, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se STARNET, s.r.o. zabývá?
Je STARNET, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Telekomunikační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu