Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Strašák a 2 další, vlastní Dial Telecom Holding Ltd (100 %).
Statutární orgán
- Tomáš Strašákčlen představenstva · od 2007 · nar. 1976 · Horosedlydalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. Zdeněk Sivekpředseda představenstva · od 2008 · nar. 1969 · Frýdlantdalších 9 firem:9 aktivních
- Ing. Ivo Stachmístopředseda představenstva · od 2018 · nar. 1964 · Prahadalších 7 firem:7 aktivních
Společníci a akcionáři
- Dial Telecom Holding Ltd100 %od 2019
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 6
- Mgr. Jan Halamačlen představenstva · od 2022 · do 2023 · nar. 1975 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Aleš Zemanmístopředseda představenstva · od 2008 · do 2018 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Zdeněk Sivekmístopředseda představenstva · od 2007 · do 2008 · nar. 1969 · Frýdlantdalších 9 firem:9 aktivních
- Aleš Zemanpředseda představenstva · od 2007 · do 2008 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Tybusčlen představenstva · od 2007 · do 2007 · nar. 1975 · Frýdlantjiné firmy v rejstříku nemá
- DIVENNO HOLDINGS CO. LIMITEDspolečník · od 2007 · do 2019
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Quantcom, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Quantcom, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 109 z 120firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 98 z 216 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 46 firemsídlí na stejné adrese
- 1,6 mld. Kč1 319 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 819 060 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 42 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 283,7 mil. Kč bez DPH
- 18 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 75 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Telekomunikační činnosti v Praze · 120 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 109
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 9
- 07
- 1 - 553
- 6 - 918
- 10 - 1915
- 20 - 241
- 25 - 4912
- 50 - 993
- 100 - 199tato firma2
- 200 - 2492
- 250 - 4991
- 500 - 9992
- 2000 - 24991
- 2500 - 29991
- 3000 - 39992
Ročník 2007
Z 40 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 40. Quantcom, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Quantcom, a.s.100 - 199 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- Telco Pro Services, a. s.100 - 199 zaměstnancůod 2013
- STARNET, s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2001
- ČEZNET s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2005
- České Radiokomunikace a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2010
- ČD - Telematika a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.500 - 999 zaměstnancůod 2016
- WIA spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2002
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 319 smluv za 1,6 mld. Kč, nejvíc s Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.50 smluv74,7 mil. Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.19 smluv59,6 mil. Kč
- Statutární město Brno118 smluv47,2 mil. Kč
- Kolektory Praha, a.s.28 smluv43,8 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA345 smluv29,1 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost46 smluv23,3 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2014Rámcová smlouva o poskytování služeb1,1 mld. Kč
- SMLOUVA O DÍLO, provedení vynucené přeložky a mechanické ochrany podzemní sítě elektronických komunikací, TT Olšanská - Habrová, k.ú. Žižkovuzavřena 20. 10. 20262,1 mil. Kč
- Smlouva o uzavření budoucí smlouvy o dílo k provedení vynucené přeložky podzemního vedení sítě elektronických komunikací v rámci výstavby investiční akce: „Modernizace trati Praha-Veleslavín (včetně) - Praha-Ruzyně (včetně)“uzavřena 20. 10. 2026122 000 Kč
- optické napojení na parc.č. 1248, 4922, 4946/1, 4948, 4915/24, 4918/1, k.ú. Smíchov a parc.č. 543/2, k.ú. Radliceuzavřena 2. 11. 202666 785 Kč
- Optická síť na parc. č. 2323/1, 2324, 2326/1, 2330/1, 2332 v k. ú. Nové Město.uzavřena 2. 11. 202693 725 Kč
- Optická síť na parc. č. 4147/2, 4248/1, 4268, 4314/2 v k. ú. Vinohrady.uzavřena 2. 11. 202645 510 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 819 060 Kč (2017), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Podnikové vzdělávání Dial Telecom, a.s.Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost819 060 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
42 vyhraných zakázek za 283,7 mil. Kč od 25 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.11 zakázek59,8 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.4 zakázky4,7 mil. Kč
- Česká pošta, s.p., odštěpný závod ICT služby3 zakázky30,2 mil. Kč
- NET4GAS, s.r.o.2 zakázky159,2 mil. Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.2 zakázky14,6 mil. Kč
- Národní filmový archiv1 zakázka1,8 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2016Zajištění elektronických komunikací v oblasti datových služebHLAVNÍ MĚSTO PRAHA · společně s dalšími84,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2013Správa WANNET4GAS, s.r.o.83,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2018Správa WANNET4GAS, s.r.o.76 mil. Kč
- nadlimitní · 2015Poskytování služeb optické páteřní sítě WLANČeská pošta, s.p., odštěpný závod ICT služby30 mil. Kč
- 2019Poskytování služeb optické páteřní sítě WLANNárodní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.28,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Metropolitní síť II.Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.16,3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 57 · nafta 11 · ostatní 5 · hybrid 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 4. 2023Odchod z vedeníMgr. Jan Halama (člen představenstva)
- 17. 11. 2022Nový ve vedeníMgr. Jan Halama (člen představenstva)
- 1. 1. 2022Změna názvuDial Telecom, a.s. → Quantcom, a.s.
- 4. 3. 2019Nový společníkDial Telecom Holding Ltd – 100 %
- 4. 3. 2019Odchod společníkaDIVENNO HOLDINGS CO. LIMITED
- 27. 6. 2018Odchod z vedeníAleš Zeman (místopředseda představenstva)
- 27. 6. 2018Nový ve vedeníIng. Ivo Stach (místopředseda představenstva)
- 1. 10. 2010Změna základního kapitálu2 000 000 → 20 000 000 Kč
Celá historie · další 7Skrýt starší
- 22. 12. 2008Nový ve vedeníAleš Zeman (místopředseda představenstva)
- 22. 12. 2008Nový ve vedeníMgr. Zdeněk Sivek (předseda představenstva)
- 22. 12. 2008Odchod z vedeníAleš Zeman (předseda představenstva)
- 22. 12. 2008Odchod z vedeníMgr. Zdeněk Sivek (místopředseda představenstva)
- 21. 11. 2007Nový ve vedeníTomáš Strašák (člen představenstva)
- 21. 11. 2007Odchod z vedeníMilan Tybus (člen představenstva)
- 19. 10. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 40 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 2. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
p4vdqdt
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28175492
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Křižíkova 237/36A, Karlín, 18600 Praha
- AREA Thámova, a.s.Akciová společnost · od 2001Aktivní
- Bonett Energie a.s.Akciová společnost · od 2008 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Bonett EUROGAS CNG City, a.s.Akciová společnost · od 2010Aktivní
- Bonett EUROGAS CNG Fleet, a.s.Akciová společnost · od 2010Aktivní
- Bonett EUROGAS CNG Highway, a.s.Akciová společnost · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28175492
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Telekomunikační činnosti
- Další činnosti
- Výroba komunikačních zařízení, Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, 47780, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách j. n. a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 10. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Quantcom, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Quantcom, a.s.
Kdy vznikla firma Quantcom, a.s.?
Kolik zaměstnanců má Quantcom, a.s.?
Kde sídlí Quantcom, a.s.?
Jaké je IČO firmy Quantcom, a.s.?
Jakou datovou schránku má Quantcom, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Quantcom, a.s.?
Komu patří Quantcom, a.s.?
Je Quantcom, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Quantcom, a.s. zabývá?
Je Quantcom, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Telekomunikační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu