Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 93 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 93 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Lukáš Salivar, vlastní hlavně Mgr. Lukáš Salivar.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Mgr. Lukáš Salivarod 2024 · nar. 1987 · Kostelec nad Labemdalších 5 firem:5 aktivních
- Petr Maťátkood 2024 · nar. 1995 · Semilydalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Daniel Kolářod 2024 · nar. 1986 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 6
- Ing. Daniel Kolářčlen správní rady · od 2019 · nar. 1986 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- David Lukavskýčlen dozorčí rady · od 2024 · nar. 1986 · Sedlčanydalších 1 firma:1 aktivních
- Mgr. Iva Palijováčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1987 · Mladá Boleslavdalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Zuzana Bejópředseda správní rady · od 2026 · nar. 1952 · Hrusicedalších 7 firem:7 aktivních
- Mgr. Tina Chlupáčováčlen správní rady · od 2026 · nar. 1996 · Příkrýdalších 1 firma:1 aktivních
- Dana Gřešekpředseda dozorčí rady · od 2026 · nar. 1979 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 5
- Ing. Josef Němecčlen statutárního orgánu · od 2017 · do 2019 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Daniel Kolářředitel · od 2012 · do 2017 · nar. 1986 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Jiří Valentaspolečník · od 2000 · do 2024 · nar. 1951 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Milan Kohoutspolečník · od 2000 · do 2024 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Němecspolečník · od 2000 · do 2024 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VOLONTÉ CZECH, o.p.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
VOLONTÉ CZECH, o.p.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 426 z 437firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 26 letna trhu, déle než 692 z 878 firem oboru v Praze
- 88 %firem oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje
- 32 firemsídlí na stejné adrese
- 8,5 mil. Kč27 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 166,3 mil. Kčv 50 dotacích z veřejných rozpočtů, 98 % z fondů EU
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ambulantní nebo terénní sociální služby v Praze · 437 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 426
- Ve stejném pásmu
- 4
- Větších
- 7
- 0153
- 1 - 574
- 6 - 929
- 10 - 1943
- 20 - 2415
- 25 - 4955
- 50 - 9932
- 100 - 19925
- 200 - 249tato firma4
- 250 - 4995
- 1000 - 14992
Ročník 2000
Z 97 subjektů oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje 85. VOLONTÉ CZECH, o.p.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- VOLONTÉ CZECH, o.p.s.200 - 249 zaměstnancůod 2000Tato firma · stejně velké →
- Asistence, o.p.s.200 - 249 zaměstnancůod 1995
- Centrum sociálních služeb Praha 2200 - 249 zaměstnancůod 2001
- Maltézská pomoc, o.p.s.200 - 249 zaměstnancůod 2002
- Arcidiecézní charita Praha250 - 499 zaměstnancůod 1991
- HEWER, z.s.250 - 499 zaměstnancůod 1997
- Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace250 - 499 zaměstnancůod 2001
- Centrum sociálních služeb Praha250 - 499 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
27 smluv za 8,5 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (83 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA4 smlouvy7 mil. Kč
- Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. v likvidaci2 smlouvy465 000 Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze4 smlouvy418 000 Kč
- Vězeňská služba České republiky5 smluv305 325 Kč
- Dům zahraniční spolupráce4 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018smlouva o poskytnutí dotace: Smlouva o financování reg. č. CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/00006882,6 mil. Kč
- Rámcová smlouva - spolupráce na realizaci projektu „Peer-to-peer podpora přípravy odsouzených na návrat do společnosti“ v rozsahu odpovídajícím potřebám projektu a odborným kapacitám zapojeného subjektuuzavřena 11. 9. 2026110 500 Kč s DPH
- Ostatní - Smlouva o partnerství s finančním příspěvkem pro projekty OPZ se skutečně vzniklými výdaji a případně také s nepřímými náklady - projekt "Bez dluhů a bez předsudků: Podpora sociálního začleňování v Rumburku"uzavřena 17. 4. 2026cena neuvedena
- Smlouva o zajištění závodního stravování Volonté Czech o.p.s.uzavřena 5. 3. 2026cena neuvedena
- Dodatek č.3uzavřena 28. 1. 2025 · dodatek30 000 EUR
- Dodatek č.2_2022-2-CZ01-KA210-ADU-000101184_podepsanýuzavřena 6. 12. 202430 000 EUR
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
50 dotací za 166,3 mil. Kč (2006–2025), 98 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 163,5 mil. Kčnárodní zdroje · 2,8 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí41 dotací156,5 mil. Kč
- Hlavní město Praha3 dotace7 mil. Kč
- Ministerstvo zdravotnictví1 dotace2 mil. Kč
- Ministerstvo financí1 dotace316 638 Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí1 dotace255 300 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2019Aplikace Good-Lives-Modelu v českém vězeňstvíMinisterstvo práce a sociálních věcí14,8 mil. KčEU
- VOL Zaměstnání IIMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2024–2025 · Operační program Zaměstnanost+5,5 mil. KčEU
- VOL Komplexní program zaměstnanostiMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+2,3 mil. KčEU
- VOL Zůstat na svoboděMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+2,1 mil. KčEU
- VOL Bez neviditelných obětíMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+1,9 mil. KčEU
- VOL Kvalifikaci a práciMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2024–2025 · Operační program Zaměstnanost+1,9 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
18 projektů za 108,9 mil. Kč, vyúčtováno 52 %; 13 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 56,2 mil. Kčzbývá · 52,8 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 3. 8. 2026 · do 30. 6. 2028VOL Život s AIOperační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · 14 krajů2,8 mil. Kčběží
- od 30. 6. 2026 · do 30. 6. 2028VOL Aktivní otcovstvíOperační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · 14 krajů4,4 mil. Kčběží
- od 24. 3. 2026 · do 30. 6. 2028VOL Pomoc s dluhyOperační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · Moravskoslezský5,9 mil. Kčběží
- od 29. 10. 2025 · do 31. 12. 2027VOL Mezi dvěma světyOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 14 krajů4,6 mil. Kčběží
- od 14. 10. 2025 · do 31. 12. 2027VOL PropojeníOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 14 krajů5,6 mil. Kčběží
Všechny projekty · další 12Skrýt starší
- od 29. 5. 2025 · do 31. 5. 2027VOL Komplexní program zaměstnanostiOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 14 krajů7,5 mil. Kčběží
- od 16. 4. 2025 · do 30. 6. 2028VOL Bez násilíOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 14 krajů5,3 mil. Kčběží
- od 2. 4. 2025 · do 31. 10. 2027VOL Bez neviditelných obětíOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 14 krajů6,4 mil. Kčběží
- od 14. 10. 2024 · do 31. 12. 2027GLM+Operační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 4 kraje14,3 mil. Kčběží
- od 29. 5. 2024 · do 30. 9. 2026VOL Kvalifikaci a práciOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 14 krajů4,8 mil. Kčběží
- od 25. 1. 2024 · ukončen 31. 12. 2025VOL Bez vyhořeníOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · 14 krajů2,6 mil. Kč
- od 4. 9. 2023 · do 31. 8. 2026VOL Zůstat na svoboděOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · 14 krajů5,9 mil. Kčběží
- od 20. 7. 2023 · ukončen 31. 5. 2024INTENSOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · 14 krajů2,4 mil. Kč
- od 30. 6. 2023 · ukončen 30. 6. 2025VOL PráciOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · 14 krajů7,6 mil. Kč
- od 20. 6. 2023 · ukončen 31. 12. 2025VOL rozvoj NNOOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · Praha1,6 mil. Kč
- od 10. 5. 2023 · do 30. 4. 2026VOL Zaměstnání IIOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · Středočeský13,8 mil. Kčběží
- od 12. 1. 2023 · ukončen 31. 12. 2025VOL RodinuOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · 14 krajů8,4 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 2. 2024Odchod společníkaIng. Jiří Valenta
- 14. 2. 2024Odchod společníkaJUDr. Milan Kohout
- 14. 2. 2024Odchod společníkaIng. Josef Němec
- 14. 2. 2024Nový společníkMgr. Lukáš Salivar
- 14. 2. 2024Nový společníkPetr Maťátko
- 14. 2. 2024Nový společníkIng. Daniel Kolář
- 1. 1. 2019Nový ve vedeníMgr. Lukáš Salivar (člen statutárního orgánu)
- 1. 1. 2019Odchod z vedeníIng. Josef Němec (člen statutárního orgánu)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 1. 3. 2017Nový ve vedeníIng. Josef Němec (člen statutárního orgánu)
- 28. 2. 2017Odchod z vedeníIng. Daniel Kolář (ředitel)
- 31. 5. 2012Nový ve vedeníIng. Daniel Kolář (ředitel)
- 15. 6. 2006PřesídleníPraha
- 14. 9. 2000Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 97 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4ty8uwx
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26202841
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Thámova 181/20, Karlín, 18600 Praha
- AFU Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- Alfréd Jobs Services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Alfréd Jobs s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AZUR CONSTRUCTION s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- AZUR GROUP EU s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26202841
- Právní forma
- Obecně prospěšná společnost
- Hlavní činnost
- Ostatní ambulantní nebo terénní sociální služby j. n.
- Další činnosti
- 88990
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 9. 2000
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VOLONTÉ CZECH, o.p.s.
Otázky
Časté otázky o firmě VOLONTÉ CZECH, o.p.s.
Kdy vznikla firma VOLONTÉ CZECH, o.p.s.?
Kolik zaměstnanců má VOLONTÉ CZECH, o.p.s.?
Kde sídlí VOLONTÉ CZECH, o.p.s.?
Jaké je IČO firmy VOLONTÉ CZECH, o.p.s.?
Jakou datovou schránku má VOLONTÉ CZECH, o.p.s.?
Kdo je ve vedení firmy VOLONTÉ CZECH, o.p.s.?
Komu patří VOLONTÉ CZECH, o.p.s.?
Je VOLONTÉ CZECH, o.p.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VOLONTÉ CZECH, o.p.s. zabývá?
Je VOLONTÉ CZECH, o.p.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ambulantní nebo terénní sociální služby v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu